Jump to content
Dogomania

korek221

Members
  • Posts

    2209
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by korek221

  1. He He Kicia jest rewelacyjna:) Moja Kicia też też kocha odkurzacz - czasem muszę ją nim przesunąć jak chcę dywan odkurzyć bo zawsze rozwala się dokładnie w tym miejscu ,które zamierzam posprzątać:lol::evil_lol:
  2. Kochana tak mi przykro..:(
  3. Biedna dzidzia i to serduszkowa (łatka na 5 foto;) Zdrowiej okruszku:loveu:
  4. Jaka piękna Kiciulka:loveu: Boże...ludzie serca nie mają nawet norwegi lądują na ulicy....:crazyeye::-(
  5. Jestem i ja u malusiej Bafulki - Boziuuu jakie to malutkie stworzonko:loveu::loveu: Trzymam mocno kciuki za nowy domek;)
  6. Adelciu masz mój głosik :)
  7. Cześć Jagódko - owocku koffany :))
  8. Witam się z Aramisiem - fajowski piesio z charrrakterem jest:)
  9. Kacpereczku o Misterze Wspaniały moje superhipermega gratulacje:loveu::loveu::loveu::loveu::multi:
  10. ale ma oczęta...Kiciulko trzymam mocno kciuki za Twój nowy super domek:loveu:
  11. W górę malutka Polanka:loveu::loveu:
  12. [quote name='brzośka']no i było się po krzaczorach szlajać?? :evil_lol:[/QUOTE] całe szczęście dla kiciulinka,że AgusiaP się szlajała po krzaczorach - bo to maleńtasa wygrany los na loterii:):):)
  13. Kacpereczuś wie co dobre - wszystkie kotecki powinny się byczyć w piernatach:razz::loveu::loveu: Pięknie wygląda:loveu:
  14. Biedny malutki Gralliczek:( biedniątko kuruj się....
  15. Malutka nie poddawaj się - trzymam wszystkie dostępne kciuki:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  16. Na tych fotkach wygląda jak rozbawiona szczeżuja:)))) Przesłodki pyszczuś ma:))
  17. Cudne słodkie charakterne maleństwo:)
  18. Polarku "kocińcu" jeden przestań się wygłupiać:mad: ty masz zdrowym być, przecież taki fajny domek masz i taką odlotową Babcię;)
×
×
  • Create New...