Cioteczki,wujaszki pomóżcie!
Moja siostra znalazła śliczną biało- burasiową kicię ,prawdopodobnie dziewczynkę :((
Koteczka jest a raczej była ewidentnie domowa - jakiś potwór wywalił ją na mróz ( w nocy było -12:(()
Kitka ma około roku, jest przytulaczkiem,ale strasznie boi się innych kotów i psów ,może dlatego ,że ją przeganiają...:((
Siostra ją dokarmia ale nie może jej zatrzymać - ma już 3 koty...
Błagam o jakiś kącik dla kitulki choć tymczasowy - ona nie przeżyje zimy:placz: