Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Wesołych Świąt :) [attachment=7537:maarit1.jpg]
  2. Wesołych Świąt :) [attachment=7536:maarit1.jpg]
  3. Wesołych Świąt :) [attachment=7535:maarit1.jpg]
  4. Wesołych Świąt :) (nie umiem inaczej dodawać zdjęć) [attachment=7534:maarit1.jpg]
  5. Wesołych Świąt :) (nie umiem inaczej dodawać zdjęć) [attachment=7533:maarit1.jpg]
  6. Wesołych Świąt :) (nie umiem inaczej dodawać zdjęć) [attachment=7532:maarit1.jpg]
  7. Wesołych Świąt :) (nie umiem inaczej dodawać zdjęć) [attachment=7531:maarit1.jpg]
  8. Wesołych Świąt :) (nie umiem inaczej dodawać zdjęć) [attachment=7530:maarit1.jpg]
  9. Wesołych Świąt :) ( nie umiem inaczej dodawać zdjęć) [attachment=7529:maarit1.jpg]
  10. Wesołych Świąt :) (nie umiem inaczej dodawać zdjęć) [attachment=7528:maarit1.jpg]
  11. Wesołych Świąt (nie umiem inaczej dodawać zdjęć)
  12. Jak tutaj dawno nie zaglądałam... Monguś pewnie pomaga w porządkach przedświątecznych ;)
  13. Jak Major? Mam nadzieję, że z dnia na dzień lepiej.
  14. Super :bigcool:
  15. Ja dawno piernikowych nie spotkałam. Biedna ta "nowa" kruszynka... :(
  16. O matko... Tyle nieszczęścia na niego spadło :( Trzymam kciuki...
  17. Słodkie te cytaty :) Miło powspominać.... Do mnie Mikołaj przychodził przez dziurkę od klucza ;) i nie pamiętam żeby woziły go "kaloryrfery" ;) Z tydzień wcześniej pisałam list, który znikał w nocy a... i nigdy nie zapomnę tych Mikołajów z piernika z naklejaną twarzą. Ktoś je jeszcze kojarzy?
×
×
  • Create New...