Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Bolek :) Dzisiejsze spotkanie było jak zwykle ,pełne miłości i tęsknoty. Zabrałyśmy łobuziaków na spacer do lasku ,godzina zleciała nie wiadomo kiedy . Ozory do ziemi Nadal ostro reagują na inne psy ,to parka rewelacyjnych stróży ,tylko coś skrobnie a oni już podnoszą larum ,bardzo czujne zwłaszcza Bolo. Przy tym pieszczochy jakich mało . Bolo bardzo ładnie na smaczki uczy się poleceń typu siad ,poproś ..tylko trzeba im poświęcić czas
  2. To dobrze. Trzymam kciuki za dalszą poprawę jego zdrówka...
  3. Lecimy chłopaki do góry.... :D
  4. Ja też miałam napisać, że ma przystojną buzię :)
  5. Ale tu ogłoszeń.... WOW.... Musi się udać :)
  6. Kochane psisko... Mam nadzieję że znajdzie wspaniały dom.
  7. Wesoły "satelita" :D a Lolek też sama radość :) Kochane chłopaki
  8. ... i ja też od cioci Ewy :)
  9. Usiata ja tak przeklejam dla osób, które nie mają konta na miau :) Na miau dziewczyny pisały że chłopaki są ogłaszani, więc lepiej tam pytaj, na pewno Ci ktoś podrzuci teksty.
  10. Przeklejam z miau ;) "Bolo po kastracji ,oj płakusiał chłopak nad poniesioną stratą "
  11. Newsy z miau: doniesienia z frontu w wojnie życie straciło legowisko ,poległo przegrywając sromotnie z zębami delikatnych pieszczoszków słabe jakieś było czy coś.. Sunieczka się goi i ma się dobrze za 3 dni kastracja.
  12. Myślę że więcej nas stanie na rzęsach ;)
  13. Zaglądam, niestety zdjęć nie widzę... ale Kamyś na pewno jak zwykle pięknie wyszedł :)
  14. Właśnie przyszłam "przekleić" info z miau, ale widzę że dorcia już wszystko napisała. Łobuziak z tego Bolka ale jaki kochany :) Dobrze że suni nic poważnego się nie stało.
×
×
  • Create New...