Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Oby nie było konieczne usuwanie.
  2. To niestety smutna prawda... My mieliśmy fajnego proboszcza. Miał psa i przygarnął drugiego, którego znalazł przywiązanego w lesie.
  3. Serce się kraje :( Bez oczka, siwa mordka... :( Ma jakiś wątek?
  4. Ale tutaj się dużo dobrego podziało :)
  5. Dobrze że po tych latach w schronisku trafił do Kasi. Żyje sobie teraz jak pączuś w maśle :)
  6. Namów go koniecznie :) Monguś się ucieszy...
  7. :-( Rudzinku pamiętam o tobie
  8. Dotarłam nareszcie. Ciężko mi teraz połapać w subskrypcjach... Wiecie jak niektóre usunąć?
  9. Jaki radosny :)
  10. Trzeba się przyzwyczaić i będzie dobrze :)
  11. :niewiem:
  12. Biedne maluchy...
  13. Zaglądam i ja... Olena dziękuję, udało mi się zalogować dzięki Twojej podpowiedzi :)
  14. O matko... dotarłam w końcu dzięki pomocy jednej cioteczki. Tak, to moje obiecane na smaczki czy jakieś inne wydatki. Dobrze że miałam zanotowany nr konta bo nie mogłam się dostać na dogo. Naklikałam teraz jakiś ikonek. Ojjjj zejdzie zanim się przyzwyczaję do nowego wyglądu ;)
  15. Super wiadomość :)
  16. [quote name='Olena84'] Ech, chyba chciałam żyć nadzieją...[/QUOTE] Przynajmniej był odzew i ta nadzieja - to też coś. O niektóre psinki nikt nie pyta :(
  17. [quote name='phase']przystojniak! Idzie się w nim zakochać. :)[/QUOTE] No przecież to "kawaler na wydaniu" ;) Super że maluch się odnajduje w nowej sytuacji i że już nie boli... Biedna psina tyle przeszła....
×
×
  • Create New...