Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. No nareszcie mnie dogo wpuściło. Witaj Macieju :loveu:
  2. Ale Ci zazdroszczę :) Mój kochany "dziadeczek" ... :wub:
  3. Żeby chociaż śnieg spadł to tak jakoś weselej by było, a tu tylko deszcz i szarość za oknami.
  4. ... i co dobrego dzisiaj zaserwują do jedzenia ;)
  5. Ale tak na serio to zdrowie najważniejsze !!!!
  6. Ale ten czas leci.... Już Święta na horyzoncie :)
  7. Może jeszcze ktoś się odezwie...
×
×
  • Create New...