[quote name='kaa']Może i racja z tym tytułem ,może lepiej by bylo wziąć tytuł z jego opowiadania,
,,Jak Feniks z popiołu-historia psa z Goduli" - lepiej?[/quote]
Całkiem inne wrażenie robi... (moim zdaniem)
Feniksie gdzie ten domek?????:shake:
A może jakby w tytule nie było o tym umieraniu byłoby lepiej.Nie chcę się wtrącać:oops:, ale nikt nie chce przeżywać śmierci psa.:roll:
A w tytule jest że "chce umrzeć w domu", jakby to miało być tuż po przyjeździe do domu. Przecież nikt nie wie ile ma czasu może akurat staruszek odżyje.
Za coś takiego Uśpić? tylko dlatego że psina nie słyszy? Przecież on zdrowy jest.
[I][B][U]Cioteczki jakby nie Wy to całkiem straciłabym wiarę w człowieka.[/U][/B][/I]
Niestety to "wypociłam" to bardziej w sensie że "umęczyłam ogłoszenia" (nigdy takich nie robiłam). A choróbsko sobie mnie bardzo upodobało. Jutro nowy dzień i może coś znowu "umękolę";) . Chęci mam duże ale trochę umiejętności brak :oops: :roll:Pozdrawiam