Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. ........................
  2. Lipi się przypomina..........
  3. JoSi ona wie że chcesz dla niej dobrze i dlatego się poddaje;)(zwłaszcza że się przekonała że to jej ułatwia oddychanie). Pozdrowienia dla Ciebie i dla Barbi
  4. Też przypadkiem na ten wątek trafiłam. koniecznie musi być przeniesiony. Stąd małe zainteresowanie...
  5. Agusiowi się poszczęściło ima DT:multi:
  6. :painting: i jeszcze raz do góry
  7. Kokunia się przypomina............
  8. Czy dobrze zrozumiałam?Jest jakaś Pani?
  9. Ale się cieszę,że chłopak trafił w dobre ręce:multi::multi::multi:
  10. Szpileczko hopsaj do góry :multi:
  11. I spacerek ze mną bo ładna pogoda :painting:
  12. Pilna sprawa z Franiem.....
  13. Gdzie ten domek? Postaraj się Mikołaju....
  14. [quote name='luka1']biedny Batman taki samotny[/quote] Tylko się wyć chce:-( ale to śliczny pies i dom napewno znajdzie.
  15. Monisia do góry na dobranoc......
×
×
  • Create New...