Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. I jeszcze reniferom się należy:mad:przynajmniej mogły by być solidarne z Ewcią i Mikołajowi przypomnieć!!!
  2. Ciekawa jestem jak on teraz wygląda. Czekam na te zdjęcia a na razie w górę:multi:hops
  3. Mam nadzieję że psiak szybko dojdzie do siebie..........
  4. :Dog_run:Przypomina się Nelcia
  5. O Lisku zawsze pamiętam jak wchodzę na Dogo, żeby jeszcze ten domek się tu pojawił......
  6. Kacperku:loveu: do góry:multi:przypomnij się słodziaku
  7. Znajdzie cieplutki, kochający domek i wtedy trzeba mu będzie zmienić imię na Happy. tylko kiedy??:shake: Oby jak najszybciej, to tyle już trwa:placz:
  8. 1.............................
  9. :-( I co z tobą Carusiu teraz będzie???:-(
  10. u Belli bez zmian?
  11. dzisiaj też się pokazujemy:loveu:
  12. I to błoto. będa łapki bolały:placz:
  13. Amisiu bidulku gdzie ten domeczek?:placz:
  14. :x-mas: Trufelku byłeś grzeczny to i domek się znajdzie!!!
  15. [quote name='marysia55']ja też czasami zaglądam ( wiem że za rzadko :mad::mad: ) ... ale sie poprawię psinko:multi::multi::multi:[/quote] Będzie nam weselej ;)
×
×
  • Create New...