Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Lisek miałby mieć taki charakterek? Słodko wygląda więc wątpię,ale podobno takie "niewinne"na pozór potrafią pokazać Pazur:cool3:
  2. No ja codziennie "rudzielca":loveu: odwiedzam i pamiętam ale domek by sięprzydał a nie wirtualny spacerek z ciotką Gonią:shake:
  3. Prześlę parę groszy ale dopiero w poniedziałek:placz: nie mam szans jutro być w banku
  4. O matko ale biedny piesek,a czasu do swiąt tak mało......:placz:
  5. :Dog_run:do góry.....
  6. i na dobranoc też...
  7. [quote name='Angelika8']Niestety:shake:, brak swobody, dwóch Panów stało nade mną :crazyeye:,ale nadrobimy w weekend:cool3:[/quote] To będzie radocha dla niego;)
  8. Biedactwo przepuklina.... te łapki (oby nie bolały)..... :placz:
  9. na spacer z ciotką na dobranoc :Dog_run:
  10. Harnaś w góre.....
  11. Ja się boję,że myślą tyle że pochopnie podejmują decyzję - o taki "prezencik" sobie robią. A psiak potem wraca:-(:-(:-(
  12. i cichutko...
  13. Jak ona może ginąć w tłumie jak ona taka przylepiasta jest do człowieka.Jęzorek cały czas w ruchu (na zdj.widać). W głowie mi się to nie mieści.
  14. :Dog_run:to teraz ze mną spacerek. Ciotki cię zamęczą skarbuś:loveu:
×
×
  • Create New...