Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Wiem,ze ty Prom się nazywasz ale Promyczek do ciebie bardziej pasuje:loveu:
  2. Ojej a jak ona sie czuje? Co sie stało (przepraszam ale nie mam czasu czytać całości:oops::oops::oops:)Bidulka:shake:
  3. ...tylko musi troszeczkę widocznie poczekać
  4. No budka Full Wypas:evil_lol: ale kanapa w domciu byłaby lepsza
  5. Jak Lisku nie śpisz to zapraszam na spacer:evil_lol:
  6. Śliczny:loveu::loveu::loveu: ale jaki wystraszony.....:placz:
  7. No to Hops na razie do góry i czekamy na ten domek:cool3:
  8. :Dog_run:i tradycyjnie spacerek
  9. O Matko! Kolejny biedak w pilnej potrzebie.
  10. :loveu:Kaja to my na spacerek...:painting::bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  11. Czego on musiał zaznać od człowieka,że taki strach ma w oczach? Straszne:-( Dobrze że cioteczki o nim ciepło myślą :modla::modla::modla:za to Wam wielkie dzięki
  12. :Dog_run::bluepaw::bluepaw::bluepaw: i spacerek
  13. :Dog_run::bluepaw::bluepaw::bluepaw: i spacerek z ciotką...
  14. Ciotka zagląda i już wyciąga na spacerek:Dog_run:
  15. Canis dalej bez domku?
  16. Zima to taki trudny czas dla starszych piesków.....:shake:
  17. To ja tutaj zaglądnę żeby o niej przypomnieć- choć wiem, ze nie muszę przypominać o takim wspaniałym piesku :loveu:
×
×
  • Create New...