[quote name='mar.gajko']Goniu, te "nasze" wątki to takie, no, ciut specyficzne są.
Ale my sie na siebie nie obrażamy.
Wszystkie chcemy dla psów jak naj, naj, naj.
I dla tego uroczego staruszak BUKI też;
a że glupoty wypisujemy...
Lepsze to niż tylko: hop, hop, hop, hop,[/quote]
Wiem:lol:!!! Takie porównania nieraz słyszałam (od ludzi w moim otoczeniu) i do tej pory wywołują u mnie "agresję":oops:!Nie gniewasz się co nie??
Np ostatnio facet chciał zostawić szczeniaka bo sunia jest już stara więc skończyłaby ...wiecie jak. Ona mieszka na firmie (to ja ją szczepię, karmię na weekendzie bo na tygodniu robią to pracownicy) a ten chce ją zamienić na nowszy model a jeszcze ani razu jej jedzenia nie przyniósł. I wtedy mnie szlag trafia!!! Zresztą ostatnio same beznadziejne rzeczy mi się przydażają:-( szkoda słów.....