Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Ja się na "psiej medycynie" nie znam. Napisze tyle. U człowieka każdy atak padaczkowy nie jest obojętny dla mózgu. Kolejne komórki są uszkadzane i ataki będą się nasilać. Leki hamują te niekontrolowane ruchy, wywołane przez "wadliwie działające komórki". Tak słyszałam. A podobno psy ,mają podobne choroby jak ludzie....
  2. Marysiu jestem i wiem o Nikiforku. Powiedzmy tak- na razie nie zobowiążę się na stałe - żeby nie spalić! bo nie wiem ile popracuję. W miarę moich możliwości wpłacę coś co m-c ale nie wliczajcie mnie na dłuższą metę... To tak na wszelki wypadek.... Wolę szczerze napisac jaka jest sytuacja. Proszę o konto na pw.
  3. Buremu jeszcze się chyba nie udało:shake: Rudas wypadł świetnie!;)
  4. Luciu zasuwaj do góry!!!!:loveu:
  5. [quote name='magda222']Gonia,a co Ty tam pijesz w tych zielonych butelkach? ;)[/quote] Wszystko jedno co!!! święto jest.... Szkoda że Buraskowi się nie udało, ale może i on znajdzie domek jak się domki dokładniej namyślą;)
  6. wiem że zaglądacie w realu... bidul:placz:
  7. Maszaberla dziękuję że jesteś zawsze tam gdzie trzeba:loveu: i za Allegro:loveu:
  8. O jejciu.... jaka cisza.....:shake:
  9. To teraz Reks Mańkowi jedzenie wcina:evil_lol: Najpierw czytałam że Maniek Reksowi podkradał- a teraz - odwet.:evil_lol:
  10. :cunao: :drink1::cunao: :drink1::cunao::drink1: :beerchug:
  11. Nie podrzucam ale zaglądam do Maksia:roll:
  12. I ja odwiedzam Rudaska na dobry wieczór:loveu:
  13. [quote name='Neczka']Pani powiedziała, że weźmie sobie dzień wolnego i przyjedzie do schroniska, nie wykluczone, że wyjedzie już nie sama... Ale nie chcę się cieszyć za czasu... przecież tak już to różnie wychodziło :shake:[/quote] Racja - lepiej ochłońmy i trzymajmy kciuki:roll:
  14. No jemu -bo nie ma - chyba że oślepłam po całym dniu przed kompem:roll: Jak mają się o nim ludzie dowiedzieć? Musi mieć banner żeby go przemycić na inne wątki:evil_lol:
  15. Hej śliczny:loveu: nie mogę pojść spać bez zaglądnięcia do ciebie...
  16. Błagam o dom. Ta pani sie nie odezwała?:placz:
  17. Ludzie są niesprawiedliwi! Jak pies nie ma łapki - źle, nie ma oczka - źle, ma krzywe zęby - źle. A przecież my ludzie nie jetesmy doskonali, czemu wymagamy doskonałości od zwierząt, które takie się urodziły i nie mają możliwości pójścia do chirurga plastycznego, ortodonty, założenia protezy. To niesprawiedliwe! Wstyd mi że jestem człowiekiem:-(
  18. [quote name='Maszaberla']No wlasnie co z tym domkiem? Ale tu mamy poetke na watku;)[/quote] Po 10-03 ma być....;)
  19. Ta pani tylko raz napisała że mogłaby ale nie śmiem prosić dalej bo jak Ci wspominałam ona ma problemy zdrowotne - powazne.
  20. O mamciu...:placz: ale bidulek.... To bardzo piękny pies!:crazyeye: Choroba nie wybiera ale leczenie padaczki nie jest podobno drogie, czemu człowiek potrafi zrezygnować z przyjaciela w chorobie???:placz:
  21. Daj spokój - przeciez o to chodziło- zeby babka zrozumiała że to nie takie proste. Nie obwiniaj siebie! Wizyta jest po to właśnie żeby włsaściciela sprawdzić i uświadomić. Aco by było jakby po tygodniu od zawiezienia Antosia stw. że nie chgce go- bo sika, bo nie umie chodzić na smyczy. To o0na ma go tego nauczyć! To ona ma go prowadzić a nie on ją! Bardzo dobrze się stało - widac to nie była TA osoba.
×
×
  • Create New...