Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Na razie tylko Bobisia podrzucę:roll: Cienko u mnie -mam kilka deklaracji... Jakby coś brakowało to dorzucę ale niewiele mogę...:shake:
  2. On ma coś z ON-ka czy mi sie wydaje? Piękny - ubarwienie owczarka a sierśc dłuższa....
  3. To dobrze, ze Reksiu jest zdrowy. Wyściskaj ich obu:loveu:
  4. Wysłałam wczoraj wpłatę (M.K.)
  5. :placz::placz::placz:Maksiu... Ty dalej sam:shake:
  6. WOW:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ale tempo dziewczyny....
  7. A coś jest na rzeczy??? Cisza taka.....:shake::shake::shake::shake:
  8. [quote name='Maszaberla']Czy mozna prosic o lepsze zdjecia? Podmienie w cafeanimal[/quote] hmmmm mogę tylko podnieść... Daj dziewczynom trochę czsu - czytałam że tam mają straszne przepełnienie...?
  9. [quote name='agailawa']Kładka na górę ! ;) Nikt jej nie chce do swego domku ? :-([/quote] Jakiś potworny zastój!!!:placz::placz::placz::placz:
  10. Rudziku nie jesteś sam! Ciotka gonia tez doły zalicza:-(:-(
  11. Zdrowia!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Szkoda... Bo nawet nie wiem jak go ogłaszać- a czy nie ma możliwości socjalizowania w schronisku? :-(
  13. Wpadam na zaproszenie i na razie podnoszę....
  14. Na naszej klasie jedna dziewczynka napisała że znalazła domek dla Antosia ale ten domek ma 10lat i odpisałam, że jeśli rodzice się zgadzają to żeby skontaktowali się ze schroniskiem i cisza.... Tak jak myślałam...:roll:
  15. Jestem i na razie tylko podniosę :shake:
  16. :-(:-(:-( w takich czasach takie rzeczy.....:shake::shake::shake::shake:
  17. Tez zaglądam ale często się nawet nie loguję więc nie pisze nic... Cóż można zrobić:shake::-(
×
×
  • Create New...