[quote name='Maszaberla']Czy mozna prosic o lepsze zdjecia? Podmienie w cafeanimal[/quote]
hmmmm mogę tylko podnieść... Daj dziewczynom trochę czsu - czytałam że tam mają straszne przepełnienie...?
Na naszej klasie jedna dziewczynka napisała że znalazła domek dla Antosia ale ten domek ma 10lat i odpisałam, że jeśli rodzice się zgadzają to żeby skontaktowali się ze schroniskiem i cisza.... Tak jak myślałam...:roll: