Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Zosieńko ile jeszcze.....
  2. Jeju ale słodziutka.... Jak nie zapomnę to w weekend pomoge ogłaszać
  3. Coś słyszałam o niedzieli??? Grzecho?:cool3:
  4. Rudziku przepraszam że u Ciebie piszemy o innym piesku ale mnie z nóg ścięło jak zobaczyłam tego psa:-(:-(:-(:-( [*]. Trzeba tego kata dorwać:angryy:!!! ile ten pies wycierpiał - to nawet widać....:placz:
  5. Grzecho Ty na mnie nie zwalaj:eviltong: !!! Tyle wiem co przeczytam. Wiem, że domek czeka i nie może się doczekać a kiedy Kacper pojedzie to już nie do mnie pytanie:evil_lol:
  6. Brokaciku oby Cię ktoś wypatrzył;)
  7. Trzeba zachować bezpieczną odległość- to tak jak z jazdą samochodem:evil_lol::evil_lol:
  8. Trufelku:loveu:... Jak Ty sie super prezentujesz:loveu:
  9. A ja błądze między tym wszystkim bo nie mam czasu ani ochoty już czytać kłótni itp.Jak już napisałam "nie mam podstaw nie wierzyć..." ...tak samo jak wierzyć... To moja refleksja. I w kilku miejscach na Dogo już tak napisałam, za co już nieraz oberwałam ale co tam!!! Dziwna ta cała sytuacja.... miał być "artystą" na DT w Wa-wie, potem pojawia sie temat kojców, budy... to choć zmieńcie tytuł bo się ludziom pier... wszystko. A temat kojca dalej wraca.... więc ??? Tym bardziej mam wątpliwości... Byli tu ludzie, którzy co miesiąc chcieli wpłacać ale już zostali hmmmm.... "zniechęceni"??? Cóz ja nie mam "prawa" tu się rzucać ale Ci co deklarowali wpłaty chyba mają coś do powiedzenia? Tak przynajmniej jest na innych wątkach.... Tamb - a Perła Co ma wspólnego z Nikim? Masz ją w bannerku bo nie widze? Myślę że zainteresowani sami ją znajdą - nie potrzeba offów.
  10. tak - pieskowi sie polepszyło to telefon zamilkł:-( No ale dobrze że mu się polepszyło:roll:
  11. [quote name='dragonek100']A czy na zdj widać żeby był w kojcu??? Jest to piesek domowy, zgadza się z moimi kotami i jest w domu. marta[/quote] Nie mam podstaw żeby wątpić w Twoje słowa a wzrok mam dobry i widzę... Tak jak obiecałam coś wpłacę -nie deklarowałam co m-c bo nie wiem jak z pracą bedzie...
  12. :mad: Co to za postawa "jak by"? - cioteczko- dostajesz ostrzeżenie:cool3:;)
  13. Na ciepły kącik-[U]domowy[/U]- się dorzucę...
  14. Zaglądam i chcę "zczaić" o co chodzi ale nie bardzo rozumiem:crazyeye: a wypowiedzi sa tak długie, że nie przeczytam wszystkiego- rozumiem że jakaś zmiana koncepcji nastąpiła? Coś o budzie?:roll:
  15. :shake:Zosiu.... dalej nic...
  16. I dzisiaj też wpadnę do Ciebie piraciku:loveu:
  17. [url=http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/43062]Sara -kiepski początek, a co dalej??? - ogloszenia.e-gratka.info[/url] adopcjapsa.pl adopcje.org-po akcept. zwierzaki.org nasipupile.pl przygarnijzwierzaka.pl - po akcept.
  18. [quote name='Negri']jutro porobię ogł ;)[/quote] Robiłaś Dżekowi ogłoszenia? Bo nie wiem czy coś ma czy nie? Napisz jakie...
  19. ogloszenia.e-gratka.info adopcjapsa.pl adopcje.org -po akcept. przygarnijzwierzaka.pl zwierzaki.org nasipupile.pl eoferty.com.pl - po akcept. Tekst żywcem z Allegro -który ułożyła martka
  20. :multi::multi::multi::multi: A pieski z filmiku świetne
×
×
  • Create New...