[quote name='Weronia']Dziewczyny, dziękuję za obecność na wątku.
Piesek pilnie poszukuje domu.
Czy ktoś chciałby porobić ogłoszonka? Zdjęcia są, tekst jest, wszystko w 1 poście...[/quote]
Nie obiecuję - bo nie wiem jak z czasem jutro u mnie będzie, ale moze jakies zrobię.