Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Jak mnie tu długo nie było. Wybacz Rudziku:oops:
  2. [quote name='Moria']Kładeczka czuje sie dobrze, zajada, gryzie gryzaki, biega po podw9orku ma swoje sprawy, ucieka przed obiektywem, lapie za nogawki od spodni aby zwrocić na siebie uwage. wszystko po staremu ok.[/quote] jak mnie tu dawno nie było:oops::oops::oops:-Kładeczko jak się cieszę, że masz się tak świetnie. Widzę, że gonia66 "ładuje baterie" na wakacjach. Niech sobie odpocznie porządnie;)
  3. [quote name='albiemu']Cyganie, piekny Cyganie - gdzie Twoi ludzie????[/quote] na wakacjach:roll:... wypoczną i po Cyganka przyjdą.... Tak sobie codziennie powtarzam...
  4. Jestem Cyganku i zabieram cie na wirtualny spacerek:loveu:
  5. Ja mam kilka profilków na N-K (psów które szukają domów) i gnębię ludzi o pomoc i te psie też zapraszam a przecież za nimi tez stoją ludzie i to tacy wrażliwsi na psią niedolę. Niestety kolejnego nie dam rady prowadzić bo już się gubię i czasu brakuje:shake:
  6. [quote name='Mysia_']co tam u psiaka? :roll:[/quote] Zdjęcia Łobuza sa na stronie fundacji Nasza Szkapa.
  7. Dzięki met za zdjęcie. Kajtul uśmiechnięty:loveu:
  8. Atosie głowa do góry. Musi się udać. Nie bądź dzikuskiem!
  9. Falbanku zaufaj.....:placz:
  10. I watek padł....:roll: a psy????:-(:-(:-(:-(
  11. No to Cygan do góry.... (mało oryginalnie:roll: ):oops:
  12. Dzięki dziewczyny za informacje...:multi:
  13. [quote name='Mysia_']grzeczne to jesteśmy zawsze to nie trzeba tego pisać :lol:[/quote] O tak- racja- to jest "wzorowy wątek";)
  14. [quote name='idusiek']słuchajcie, a w ogole 3łapki to znajdują domy- jakiekolwiek ? :-([/quote] Jednego pamiętam ale to po programie TV . Rudzik z Tych.
  15. Cioteczki bardzo się cieszę ze szczęścia Antosia,bo przez dłuższy czas spędzał mi sen z powiek- Ci których gnębiłam wtedy o jakieś informacje to dobrze pamiętają;) Ale... pamiętacie Buźkę-2latka z chorymi oczkami o którym mówiliśmy "kolega Antosia" również z Mielca? U niego cisza...:-( Pomóżmy i jemu. Antoś jest szczęśliwy u Reni, znajdźmy i Buźce taki super domek. Przypominam wątek: http://www.dogomania.pl/forum/f28/niewidomy-buzka-ma-szanse-znow-widziec-potrzebujemy-pieniedzy-na-operacje-113217/ Pomyślmy wspólnie co robić dalej...
  16. Tylu ludzi ciepło pisze o Cyganku na N-K ale Ci co by go chcieli to są "zapsieni":-( po uszy, a reszta może a nie chce i tylko kolekcjonują profile:angryy: Domku gdzież jesteś???:-(
  17. [quote name='Asia_Klero']to dbajcie tu ładnie przez te pare dni o wątek Pukusia:razz:jak będę miała okazję tutaj wejść podczas wyjazdu napewno wejdę:D[/quote] Dbajcie i bądźcie grzeczne -prawda:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...