[quote name='Neczka']A więc jednak banerki potrzebne :multi:
Gosiu, Ringo chodzi teraz luzem po schronisku - o tyle ma lepiej niż reszta owczarów. Psina jest bardzo spokojniutka, aczkolwiek z humorkami :roll: Np. kilka dni temu chciałam go wyczesać, bo wychodzi z niego maaasa sierści, ale Ringuś zaprotestował, odwrócił się tyłem i ... poszedł sobie :diabloti:[/quote]
Pewnie że bannerki są potrzebne !!!:lol: Jak na wiek to charrrakterrrny:evil_lol: z niego psiak. Starsze psiaki jakoś mnie tak rozczulają....