-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia dla całej ekipy z fioletowej kanapy ;) -
AtaO ja swój porzedni post usunęłam, nie chciałam już zaśmiecać. Może o Ciebie, może o mnie... Też tutaj trafiłam sama, jaaakiś czas temu... Nic takiego nie napisałam... Nie wiem, nie znam się, wiec już się nie odzywam.
- 876 replies
-
:Dog_run:Lecimy na wirtualny spacerek :)
-
[quote name='tymuś']nie wiem dla mnie to wszystko jest wielkie zaskoczenie , przygnębienie a wręcz upokorzenie a chcę tylko dobrze:-([/QUOTE] Może nie powinnam zabierać głosu, bo co ja wiem... Powiedzcie po co w sumie ten wątek?
- 876 replies
-
[quote name='__Lara']Nie wiem jak Wy uważacie, ale Ci towarzysze na zdjęciach powyżej pasują do siebie :cool3:[/QUOTE] :happy1: No jakoś tak mi się podobnie pomyślało;)
- 876 replies
-
[quote name='tymuś']witam kochani !!! gdzie się wszyscy podziali??:crazyeye: nikt już nie kocha Loluni?:-( dziś wyczesalałem malutką Lolcię.................kochana jest:lol:[/QUOTE] No co TY! Zaglądam jak pojawia się nowy wpis - z nadzieją że Lola już "na swoim" ;)
- 876 replies
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
hop... hop.... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
maarit replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki banerek nam nie działa...:oops: -
[quote name='Mysia_']Jakby ktoś był zainteresowany to Lola zjadła tabletki, udało się trafić w jej gust pasztetem z kogucika - trochę kombinowała, ale w końcu zjadła :) Mam nadzieję, że pasztet jej nie zbrzydnie :)[/QUOTE] Pasztet to jednak niezawodny sposób :D
- 876 replies
-
Tymuś nie jest tutaj osobą przypadkową, nieznaną...
- 876 replies
-
Śledzę wątek od daaaawna, nie znam Loli i nie chcę się tutaj teraz mądrzyć. Kochani porozmawiajcie ze sobą na spokojnie. Ja tylko boję się tego, że kiedyś będziecie sobie "wyrzucać",że nie zaryzykowaliście.
- 876 replies
-
Dziadulek kaukaz z Korabiewic - za TM :(
maarit replied to joaaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczny jest :loveu: -
[quote name='Bjuta']No tyle ostatnich stresów musiało się na Loli serduchu odbić. :([/QUOTE] Ale będzie dobrze !!! Prawda? Musi być dobrze... Musi....
- 876 replies
-
Zaglądnęłam, bo widziałam nowy post, z nadzieją że może coś u sunieczek ruszyło Biedactwa kochane, tak mi was żal :(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dobranoc ;) Falbanku
-
[quote name='Mysia_']Przepiszę Wam opis wizyty w Klinice: Duszności wydechowe, tachypnoe, osłuchowo galop tętno nieregularne, nitkowate, ledwo wyczuwalne EKG tachycardia około 200 rytm zatokowy poe prawego i lewego/zwłaszcza przedsionka powiększenie lewego przedsionka i poszerzenie światła lewej komory potwierdzone w echu[/QUOTE] Brzmi strasznie...
- 876 replies
-
[quote name='tymuś']biedna Lolcia nawet się dziś nie dała pogłaskać uciekała ode mnie na 10m biedna a tak chcialem ja wypieścić miałem smalłyki w zanadrzu a ona uciekała :-([/QUOTE] Wokół Loli dużo ostatnio się działo, pewnie dlatego.
- 876 replies
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
maarit replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wpadłam przypadkiem, śliczne psisko...