Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Z Gacka taki rozbójnik? A tak niewinnie wygląda :)
  2. [quote name='nikita1978']Celinka sięga niżej kolan :p Może uda mi się w wolnym czasie zrobić jej zdjęcia przy nodze opiekuna :-) Na razie nasza gwiazda ( sama Joanna Krupa ją na rękach trzymała ) ma się bardzo dobrze, w schronisku zachowuje się jak gospodyni :-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1871/35598611e784ca57med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Celinka powinna szybko znaleźć dom. Taaaka gwiazda i dalej czeka? Ech.... Ona jest taka słodka:loveu:
  3. Tak dla pewności. Oczywiście nie "uśmiercajmy" tego wątku, ale szczegóły tak dla pewności, wymieniajmy na PW.
  4. W ogóle to takie szczegóły "techniczne" lepiej omawiać na PW.
  5. Cioteczko nie przejmuj się...jakoś będzie. Pomyślimy wspólnie, na spokojnie. Poszperam w necie...
  6. To do kogo macie się nie zbliżać? Absurd...
  7. No przecież w gminie nie ma psów bezdomnych:???: Nie rozumiem tego zakazu;)
  8. [quote name='sonia1974']Sdal doczytałaś już że gmina grozi nam sądem jeżeli nie przestaniemy ich oczerniać .Mamy tez zakaz zbliżania się do psów u A.W i wszystkich bezdomnych w całej gminie[/QUOTE] No to już przesada...
  9. Muszę już uciekać ale jutro postaram się śledzić w pracy. Trzymam kciuki. Musi się udać!
  10. E-mail odpada. Ja bym ze 2-3 wydrukowała (tak robiłam z naszą gminą, jak nas po byle deszczu zalewało i poskutkowało). Jak masz z datami to jedno stare i jedno aktualne. Na płytce przedstawisz więcej. Będzie im się chciało otwierać płytkę i zdjęcia oglądać, a tak będą mieć przed nosem. W piśmie zaznacz - Załączniki: zdjęcia, płyta ze zdjęciami. Mari ma skrzynkę załadowaną, ale zostawiłam jej wiadomość w profilu żeby przybyła.
  11. I TZ rację ma! Ciekawe kto może te papiery zobaczyć. Skoro, jak twierdzą, prężnie przeciwdziałają bezdomności zwierząt, to niech zareagują na zgłoszenie przypadku Tropika. Dostaną od Was zgłoszenie, foty, i co z nim zrobią, tylko trzeba monitorować żeby się nie okazało, że z jakiejś "ekspertyzy wyniknie, że pies juz stary... itp i strzykawa (tfu, tfu odpukać!!!!). Choć nie wiem czasem co gorsze... Tułaczka, mrozy czy... :(
  12. Jedno jest pewne - dziewczyny powiedziałyście A trzeba powiedzieć B... i drążyć bo inaczej utwierdzą się w przekonaniu, że "nikt nam nie skoczy", a pismo z pieczątką zamknie buzię.
  13. Zobaczymy co na to cioteczka mari23. Ja się nie znam, tylko emocje mną targają:angryy:
  14. [FONT=verdana][COLOR=#222222]Drugiego pisma nie czytałam dokładnie, za to w pierwszym autor wykazał się pięknym stylem pisania o wszystkim... i w zasadzie o niczym. Biedni - ludzie im psy podrzucają... Mi też ktoś podrzucił i co? Szukałam mu domu a w końcu został. Ich czy nie ich, ale obowiązek zapewnienia psu jakiegoś lokum na nich spoczywa. Proste ich teren ich "problem". Pewności w końcu nie mają czy to z ich terenu gminy czy nie. My im nie udowodnimy że psy są "ich" ale oni też nie udowodnią nam, że psy "nie są ich", więc "na wszelki wypadek" powinni się zainteresować. Tzw. "podrzutki" nie są problemem tylko tej jednej gminy. A na właścicieli psów biegających luzem tez jest rozwiązanie, więc znów tacy bezradni nie są!!! Bez ściemy! Wychodzi na to że trzeba skierować kolejne pismo "Zgłoszenie"+zdjęcia, informujące o tym, że od trzech lat na terenie gminy koczuje bezdomny pies. Wydaje mi się że pismo przez Was skierowane nie będzie dla nich wystarczającym "powiadomieniem", no chyba że się mylę... Ja wiem że pisałyście, no ale wygląda na to, że trzeba jeszcze raz... Byle tylko Tropik nie "zaginął"![/COLOR][/FONT]
  15. :( Nasz Dinuś uznał że pora spotkać się z Kajtusiem :( [*]
  16. Dostałam zaproszenie, niestety finansowo nie dam rady pomóc :( Trzymam kciuki za sunię.
  17. Jak to dobrze, że Jęzorek miał tylu życzliwych ludzi przy sobie.
  18. [quote name='sonia1974']a ja się łudziłam że 14 dni maja na odpowiedź[/QUOTE] Wydaje mi się że urzędy mają 30 dni na rozpatrzenie sprawy... no ale pewna nie jestem. 14 dni to mamy my - zwykli - na odwołania się od ich decyzji.
  19. Moze to za mało czasu upłynęło. Gmina ma chyba 30 dni na odpowiedź.
  20. Cioteczki czyżby władze miały to gdzieś?:-(
×
×
  • Create New...