-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
maarit replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Z Gacka taki rozbójnik? A tak niewinnie wygląda :) -
CELINKA prosi o adopcję - Schronisko "Kundelek" - Rzeszów
maarit replied to nikita1978's topic in Już w nowym domu
[quote name='nikita1978']Celinka sięga niżej kolan :p Może uda mi się w wolnym czasie zrobić jej zdjęcia przy nodze opiekuna :-) Na razie nasza gwiazda ( sama Joanna Krupa ją na rękach trzymała ) ma się bardzo dobrze, w schronisku zachowuje się jak gospodyni :-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1871/35598611e784ca57med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Celinka powinna szybko znaleźć dom. Taaaka gwiazda i dalej czeka? Ech.... Ona jest taka słodka:loveu: -
E-mail odpada. Ja bym ze 2-3 wydrukowała (tak robiłam z naszą gminą, jak nas po byle deszczu zalewało i poskutkowało). Jak masz z datami to jedno stare i jedno aktualne. Na płytce przedstawisz więcej. Będzie im się chciało otwierać płytkę i zdjęcia oglądać, a tak będą mieć przed nosem. W piśmie zaznacz - Załączniki: zdjęcia, płyta ze zdjęciami. Mari ma skrzynkę załadowaną, ale zostawiłam jej wiadomość w profilu żeby przybyła.
-
I TZ rację ma! Ciekawe kto może te papiery zobaczyć. Skoro, jak twierdzą, prężnie przeciwdziałają bezdomności zwierząt, to niech zareagują na zgłoszenie przypadku Tropika. Dostaną od Was zgłoszenie, foty, i co z nim zrobią, tylko trzeba monitorować żeby się nie okazało, że z jakiejś "ekspertyzy wyniknie, że pies juz stary... itp i strzykawa (tfu, tfu odpukać!!!!). Choć nie wiem czasem co gorsze... Tułaczka, mrozy czy... :(
-
[FONT=verdana][COLOR=#222222]Drugiego pisma nie czytałam dokładnie, za to w pierwszym autor wykazał się pięknym stylem pisania o wszystkim... i w zasadzie o niczym. Biedni - ludzie im psy podrzucają... Mi też ktoś podrzucił i co? Szukałam mu domu a w końcu został. Ich czy nie ich, ale obowiązek zapewnienia psu jakiegoś lokum na nich spoczywa. Proste ich teren ich "problem". Pewności w końcu nie mają czy to z ich terenu gminy czy nie. My im nie udowodnimy że psy są "ich" ale oni też nie udowodnią nam, że psy "nie są ich", więc "na wszelki wypadek" powinni się zainteresować. Tzw. "podrzutki" nie są problemem tylko tej jednej gminy. A na właścicieli psów biegających luzem tez jest rozwiązanie, więc znów tacy bezradni nie są!!! Bez ściemy! Wychodzi na to że trzeba skierować kolejne pismo "Zgłoszenie"+zdjęcia, informujące o tym, że od trzech lat na terenie gminy koczuje bezdomny pies. Wydaje mi się że pismo przez Was skierowane nie będzie dla nich wystarczającym "powiadomieniem", no chyba że się mylę... Ja wiem że pisałyście, no ale wygląda na to, że trzeba jeszcze raz... Byle tylko Tropik nie "zaginął"![/COLOR][/FONT]
-
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
maarit replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dostałam zaproszenie, niestety finansowo nie dam rady pomóc :( Trzymam kciuki za sunię. -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Co u "dziadeczków"? -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
maarit replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kuzlik podrzuć nr konta na pw