Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Cioteczki żaden piesek teraz ze schroniska nie jedzie do hoteliku?
  2. Ile biednych istnień, część z nich gdyby byli w dt szybko by znalazły dom
  3. Piękna jest, rzadko takie sunie widuje
  4. Podesłać, bo nie chce pomylić
  5. 30 zł jednorazowo na dobry początek
  6. Dolozylabym się do hoteliku szkoda maluszka
  7. Ja swoją deklaracje wpłacę w tym tygodniu, cudny jest Kamyk, lata jego już widać
  8. Zobaczcie jaka tragedia :( https://www.ratujemyzwierzaki.pl/koszmar-120-zwierzat
  9. piękne sunie i piękne imiona :) kto wymyśla imiona Anula czy Bogusik? jeśli to nie tajemnica
  10. Ja też chcę do Karpacza zazdroszczę Gracji
  11. przepraszam, ze nie na temat , ale mam pytanie czy Wy możecie przewijać strony wątków bo ja nie mogę i nie wiem czy to jakaś awaria
  12. Trzymam kciuki choć chyba w tym przypadku nie trzeba, ja w Karpaczu byłam kiedyś na kolonii piękne miejsce i niedaleko Ścieżka
  13. trzymam kciuki za domki dla trzech dziewczynek :) coś czuje , że Anula i Bogusik będzie szykowały następną podróż do Zamościa
  14. Opuściła schronisko całe szczęście! Już teraz jest już cieplutko
×
×
  • Create New...