[quote name='mysza 1']Warto te cudeńka ogłosić, ładne są, powinny szybko domy znaleźć.
Niteczka słodka :) wszystko u niej super, zaszczepiona, w sobotę ma sterylkę i dom na horyzoncie ;)
Kciuki za zabieg trzymajcie.[/QUOTE]
Mysza trzymamy kciuki jeśli byście mieli jeszcze tymczas dla suni małej to u nas jeszcze kilka jest małe i adopcyjne :)