Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. za każde wpłaty serdecznie dziękujemy szkoda tego psiaka z nóżką
  2. no Anetko tym razem Pieski same do Ciebie przyjechały abyś im zrobiła fotki cudne te nasze psiaki na fb je wstawię
  3. [quote name='gazzy']Ciacho też w nowym domu :)[/QUOTE] Ciacho mieli adoptować znajomi jednej kobietki z FB ale jak pojechali do schroniska to go już nie było, nie wiesz czy dobrze trafił?
  4. [quote name='MARCHEWA']U mnie jest z 40zł od Smadaleny i 44zł z mojego bazarku,przeleję je na konto Magenki;)[/QUOTE] doszły pieniądze na konto, dziękujemy Smadleny pieniądze nam się przydadzą :loveu:
  5. super wiadomości :) ciekawe jak Igorek będzie wyglądał jak mu włos odrośnie :)
  6. jestem ciekawa co u naszej czwóreczki w Stolicy :) jakoś ostatnio cicho się zrobiło, ktoś miał przyjechać chyba po Bekse nie ma żadnych informacji
  7. mamy taką sunię myślę cały czas o Nutce ona jest grzeczna do innych suczek
  8. widziałam dzisiaj fotki na fb Iwci bardzo ładnie się prezentuje , oby zastrzyki pomogły
  9. [quote name='mysza 1']Warto te cudeńka ogłosić, ładne są, powinny szybko domy znaleźć. Niteczka słodka :) wszystko u niej super, zaszczepiona, w sobotę ma sterylkę i dom na horyzoncie ;) Kciuki za zabieg trzymajcie.[/QUOTE] Mysza trzymamy kciuki jeśli byście mieli jeszcze tymczas dla suni małej to u nas jeszcze kilka jest małe i adopcyjne :)
  10. Anetko prosze nie dołuj mnie , jakie maleństwa
  11. kurcze a to golden, a to basset a to jamnik teraz jeszcze labek jakaś plaga na rasowe się zrobiło
  12. ale Igorek fajnie się sprawuje w stolicy bardzo fajny piesek :)
  13. widziałam na fb, że jest labrador w schronisku
  14. widziałam na fb ciągle oglądam jej fotki nie mogę uwierzyć ,że to nasza sunia , jednak tymczasy to jest dla nich szansa
  15. jakiś wysyp szczeniaków jest na fb widziała,że każde schronisko ma full szczylków :(
  16. my z innego schroniska zabieraliśmy pieski do Warszawy , ze Szczytna
  17. dziwne nr z jej podpisu wkleiłam
  18. jakie fajna fotorelacja :)
  19. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NxeX0A-bg-c/UI1nk6vp3yI/AAAAAAAASiQ/ot7OOVO-qSw/s500/DSC04679.JPG[/IMG] i sceniacek [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CXyteDMCbA0/UI1njeSHGmI/AAAAAAAASiI/0xkii6Z5vHE/s512/DSC04665.JPG[/IMG] ednak do adopcji szczeniak trochę chorował
  20. właśnie słyszałam to już 4 szczeniaki razem zostały skradzione aż mi się ryczeć chce, a ta biszkoptowy szczeniak jednak do adopcji i ta sunia biała w czarne też jednak do adopcji Sylwia mówiła mają niby jechać do kawy i herbaty
×
×
  • Create New...