-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='Kofeina']To psy godza e tak jak i ludzie?:o No ja mam nadziejeze to znaczy ze sie dogadaja bo seksior trwa juz z 4 godzina zaczyna mnie nudzic ogladanie ich ale sa tak bezczelne ze patrza mi w oczy i sie lomocza:-/ [/QUOTE] hahaha ja tam nie wiem jak Ty sie godzisz:diabloti:, ja podaje reke na zgode:eviltong: ale zeby 4godziny sie godzic...:-o :cool3:
-
[quote name='paulinken']Wstrzymajcie się jeszcze trochę z kasą, żeby nie było potem jaj...[/QUOTE] jasne:) pisalam wczesniej ze musimu sie wstrzymac , zrobilam tylko rozliczenie i zaplacilam za hotel;) Temida masz jakies wiesci z domu?
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]psociłaś się im pewnie ;) mnie kiedyś indyk ciotki zaatakował ale najlepsze jest to że siedziałam na ziemi i się cichutko czymś bawiłam bo to daaaawno temu było a on podszedł wolnym krokiem z drugiego końca podwórka i mnie zaczął dziobać :stupid:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] moze chcial ino wiaderko i foremki pozyczyc :niewiem: :diabloti: mnie namietnie gonil kogut sasiadow jak bylam mala, nie cierpil mnie skubany, a przyznac sie nie moglam bo by go sasiadka z siekierka pogonila:roll: -
sie pogodzily widocznie w najbardziej skuteczny sposob:diabloti::eviltong:
-
no bid niestety nie brakuje:shake: to nasze wspolne pieniadze wiec wspolnie podejmiemy decyzje:) Temida wkleila te dwa psiaki, tez z radomska: [quote name='Temida'][B] Teraz chciałabym poprosić Was o zaglądanie do Neli, którą zabrałam[/B] [B] ze wsi ze szczeniakami. Teraz jest w hotelu u sylwiaso. Mamy jeszcze długi za hotel i sterylkę, cały czas szukamy domu. Potrzebuję jednak waszej pomocy[/B] :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208323-Zapomniana-porzucona-wra%C5%BCliwa-NELA-w-hotelu.-Zbiera-na-hotel-i-transport[/URL]. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/151/008ca.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4136/008ca.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='Temida'][B]Kochani, ja już z domu nie powinnam wychodzić. Pojechałam dzisiaj do sklepu na zakupy i proszę... bezdomniak z ogromną raną. Nie wiem co zrobię, bo u weta już mam 540zł. długu. :( Bercik potrzebuje POMOCY NA LECZENIE. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209364-Znaleziony-na-parkingu-BERCIK-Z-OGROMN%C4%84-RAN%C4%84-ZBIERA-NA-LECZENIE-%21%21%21-B%C5%82agam"]http://www.dogomania.pl/threads/209364-Znaleziony-na-parkingu-BERCIK-Z-OGROMN%C4%84-RAN%C4%84-ZBIERA-NA-LECZENIE-!!!-B%C5%82agam[/URL]. [/B][COLOR=darkgreen][B][FONT=Comic Sans MS][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/828/011jxc.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8587/011jxc.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]
-
uzupelnilam pierwszy post, nie doszly zadne nowe wplaty na Maksia a dzis wplacilam Ani za hotel za czerwiec 120zl:) wobec tego na koncie Maksia zostalo 495zl:multi:mysle ze za kilka dni bedziemy mogli podarowac jakims biedom:) wiec czekam na decyzje;)
-
[quote name='bric-a-brac']Nie ma nic, trzeba ciągnąć. Dzięki chita, że przyszłaś, masz cudownego psa... filmiki powaliły mnie na kolana! :loveu::loveu::loveu: .[/QUOTE] dzieki;) mnie martwi to, jak pani Jola sobie poradzi bez wody i pradu:shake: z reszta ani sie obejrzymy a przyjdzie zima...kurde a moze tak citissimo poszukac czegos w okolicy do wynajecia, jakiegos gospodarstwa czy cus?
-
po zdjeciach widac ze Bolkowi powiekszaja sie te guzki:-( ja sobie kiedys palne w leb...
-
[quote name='Kofeina']powiedzial ze luska to fajny pies:D[/QUOTE] a mowilas ze ona domu szuka:cool3::evil_lol: fajnie ze pan was odwiedzil, mysle ze psiaki za pare dni sie juz calkiem ogarna i nie bedzie wiekszyc spiec;) a do klatki wchodzi?
-
Witamy na forum:multi: teraz będą wieści z pierwszej ręki:)
-
musicie adoptnąc malego czarnego potwora:cool3:juz on Monie pokaze jak sie zachowuje amstaff:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
widze ze ciocia edukuje Zuzie coby polszczyzne dobrze znała:evil_lol: -
Taura młoda bulterierka pod opieka Fundacji ..a domek juz czeka
chita replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
chipa tez nie ma? kurde nie tak dawno natknelam sie na ogloszenie o zaginionej bullince ale za cholere nie moge tego znalezc a nie pamietam z jakiego regoinu... -
6 miesięczny mix amstafa i CC. Już w super DS!!!
chita replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-bAwGtKtssAs/TfNa1s_02iI/AAAAAAAAB08/fb8RcvZkQr8/Resize%252520of%252520IMG_8181.jpg[/URL] cudowne:loveu: -
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
chita replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
rany strasznie sie ciesze!!:multi: badz szczesliwa mordko kochana:loveu:- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
macie juz jakis hotel na oku?ile trzeba zebrac?
-
[quote name='agnieszka32'] No właśnie, ja się obawiam, że będę mówić do niej - "chodź, [B]pani [/B]cię pogłaszcze", a w późniejszym okresie - "na miejsce" i nauczę ją aportować i dawać głos :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jednego mozesz byc pewna, głos nauczy sie dawac sama i zawsze wtedy kiedy nie ma:diabloti::loveu: a kliker juz masz?:eviltong:
-
[quote name='agnieszka32'] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Powiedziałam - "Miziu miziu po brzuszku" - muszę nabrać wprawy, bo trochę mi zajmie, zanim powiem do małej - "choć mamunia pociałuje po śłodkim bziusiu" :diabloti::diabloti::evil_lol: [/QUOTE] ćwicz Kochana ćwicz bo jak przy rodzinie zaczniesz drapać za uchem albo dasz gnata albo suszonego peniska do zabawy to Ci małą zabiorą:eviltong: