-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
chita replied to winter7's topic in Już w nowym domu
no tak, przeciez ja wplacalam jednorazowo na Kostka i mam jej konto:splat:myslenie nie boli:evil_lol: pieniazki przelane:) prosze tradycyjnie o potwierdzenie na watku z podpisu jak dojda;) -
Dojrzały pan - wyżeł Koli w kaliskim schronisku - czeka na dom...
chita replied to Czekunia's topic in Wyżeł niemiecki
z wygranej obraczus87 na bazarku foto mam 90zl dla psiaka:multi: gdzie moge przelac pieniazki? -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
chita replied to winter7's topic in Już w nowym domu
nareszcie moge rozliczyc bazarek fotograficzny w ktorym fotka Bonsai zajela II miejsce, zgodnie z jej zyczeniem 190zl powędruje do skarpety Kostka:multi: gdzie mam przelac pieniążki? -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak se napisałam żebyście nie czuły się odosobnione w tym wzruszeniu[/B][/COLOR][/FONT] ;)[/QUOTE] no no...nie inaczej:eviltong: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a ja właśnie oglądałam ten filmik trzeci raz, pokazywałam mojej mamie i reakcja taka sama jak za pierwszym razem...kompletnie zaryczana jestem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] aj tam nie przesadzaj....przeciez to nie jest wzruszajacy filmik :diabloti: -
astka Alba/ Runa po dwoch latach wrocila do DS. Happy End:)
chita replied to chita's topic in Już w nowym domu
dzieki:) a wiadomo co u Alby/Runki?:) -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
chita replied to bira's topic in Foto Blogi
hipnotyzujace oczyska:loveu::loveu::loveu: [url]http://img20.imageshack.us/img20/138/p1019416resize.jpg[/url] widac ze u Was jednak bardziej tolerancyjnie, u nas psy na placach zabaw az tak mile widziane nie sa:roll: na szczescie ja jeszcze nie musze na nich bywac:evil_lol: szoguny:loveu: -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
chita replied to chita's topic in Już w nowym domu
doszlo 20zl od biry:) serdeczne dzieki! -
z lozka do boksu, zeby spedzic w nim 4,5 roku! snieznobialy ARGOS
chita replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
koniecznie, bez zdjec zawsze ciezko...biedny maluch -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
chita replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
justysiek jak tam ulaskawianie tzta?:modla: jak cos mam pakiet ogloszen u Akrum, moge sunie podrzucic do ogl;) -
a z innej beczki...wiadomo co u Comy?
-
z lozka do boksu, zeby spedzic w nim 4,5 roku! snieznobialy ARGOS
chita replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
o rany...mina na podworku najlepsza,strasznie sie ciesze i trzymam kciuki aby wszystko sie dobrze ulozylo:) -
nienienienienienie, to naprawdę nie wyjściowo wygląda:evil_lol:
-
[quote name='Tengusia']a to nie taki nowoczesny makijaz :hmmmm: ... raz zrobisz ... zniknie za kilkanascie dni ... codziennie nowy odcien :diabloti: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-EKamRZLOBRo/Tt_JLttnemI/AAAAAAAADlM/shlaP1R1gzU/s512/_DSC9875.JPG[/URL][/QUOTE] :evil_lol: i w dodatku rośnie, dzis jest ze 6 razy wiekszy, i kolorek jakby bardziej intensywny:evil_lol: [quote name='agaga21']a właśnie, jak tomkowi si po powrocie twój nowy styl spodobał?:diabloti:[/QUOTE] próbował kłamac ze prawie nie widac, tylko ze ja mam lustro w domu:mad: pani w zoologicznym nie mogła sie na mnie napatrzeć:eviltong: a limo jest oooogrooomne w porownaniu do tego co bylo, chyba do jutra nie zejdzie:roll:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
boze drogi co za lebioda :loveu:[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05490.jpg[/URL] znam ten typ, na zdjeciach zawsze jak biedny skopany jelopek a w realu szajbnieta jak trza?:cool3::evil_lol: -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
chita replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Berneńczyki: [quote name='bernika']Pomoc dla berneńskich suń, które znajdują się pod opieką Fundacji Pasterze: [B]FUNDACJA PASTERZE 56-300 Milicz ul. Osadnicza 19 nr konta: 58 9582 0000 2000 0024 2660 0001[/B] Każda grosz się przyda, bo wydatków z pewnością będzie dużo. :shake:[/QUOTE] Boksery: [quote name='Alicja'][B]Fundacja "SOS bokserom"[/B] ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 nr konta w standardzie IBAN : PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 kod SWIFT: KRDBPLPW Cytuję słowa osoby z fundacji (...)Udało się uratować dwie sunie i tego psa ze zdjęcia!!!! Wszystkie boksie bierzemy pod swoją opiekę!!!! Musicie nam pomóc finansowo Kochani!!! Sami nie damy rady. Jedna sunia jedzie do Bydgoszczy, jedna do Krakowa na DT, a Chłopak będzie w Warszawie. Wszystkie muszą być zdiagnozowane i leczone(((:(...)[/QUOTE] Dogi : [quote name='chainsav_lady']Namiary i numer konta do nas [URL]http://www.ratujemydogi.org/pomoc.html[/URL][/QUOTE] [B]FUNDACJA RATUJEMY DOGI[/B] Dąbrowszczaków 9a/6 Sosnowiec [B]Konto bankowe: 47 1050 1360 1000 0023 5899 5872[/B] z dopiskiem "DLA DOGÓW" dla przelewów zagranicznych: [B]IBAN PL47 1050 1360 1000 0023 5899 5872 SWIFT INGBPLPW[/B] Labki: [quote name='Pawel_Ka']chętnych zapraszam tutaj [URL]http://www.fundacjaprima.pl/forum/viewtopic.php?t=2487[/URL] namiary na Fundację Pomocy Labradorom Prima : [B]Fundacja Pomocy Labradorom PRIMA[/B] 44-100 Gliwice, ul. Poniatowskiego 31/5 numer KRS: 0000338318 NIP: 6312598654 REGON: 241330587 adres do korespondencji: 44-100 Gliwice, ul. Makowskiego 12 rachunek bankowy: Alior Bank 82 2490 0005 0000 4500 6871 0016[/QUOTE] potrzebne jeszcze dane drugiej labkowej fundacji i beagli? wiadomo co z nimi? -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
o ranyyy skad toto drugie? pikne:]