-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Rodowodowa,sponiewierana "maciora" MA DOM!!!! CUd się ziścił!
chita replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
na pandzie mozna glosowac [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&start=30[/url] -
Przytulisko Brzeg - zaktualizowane psy do adopcji na stronie 23 !
chita replied to Wavix's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estel']tak od nas, napisałam tam wszystko włącznie z tym kim jest DURGA i znikło[/QUOTE] no wiem...ehhh, nawet nie zdazylam przeczytac, ale domniemam ze to troll- 734 replies
-
- pomoc dla psów
- przytulisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
chita replied to Estel's topic in Już w nowym domu
[quote name='bajka13']Nie ma, bo poprosiłam, żeby porządek z tym zrobić. Po raz kolejny.[/QUOTE] ano to ok, ale my chyba nie w temacie;) -
Przytulisko Brzeg - zaktualizowane psy do adopcji na stronie 23 !
chita replied to Wavix's topic in Już w nowym domu
dziewczyny Lenox chyba od Was? [url]http://www.dogomania.pl/threads/219108-Lenox-pi%C4%99kny-ast-zbiera-pieni%C4%85%C5%BCki-na-leczenie-ka%C5%BCda-pomoc-si%C4%99-liczy!?p=18174774#post18174774[/url]- 734 replies
-
- pomoc dla psów
- przytulisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
chita replied to Estel's topic in Już w nowym domu
moze mi ktos wyjasnic dlaczego posty zniknely?????? -
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
chita replied to Estel's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']karolina, wybacz ale musiałam zagłosować inaczej...cholera, że nie można zrobić kilku pierwszych miejsc i pomóc wszystkim tym bidom :( :([/QUOTE] jasne;) ja sama jeszcze nie zaglosowalam... za duzo ich:( -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
chita replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
o boze....strasznie mi przykro:-( za miesiac minie rok jak moj tipo odszedl i tez sobie wyrzucalam ze za dlugo czekalismy.... Nina:glaszcze: ['] -
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
chita replied to Estel's topic in Już w nowym domu
na niebieskim Lenox bierze udzial w konkursie ------> [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=166897#p166897[/url] -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
chita replied to bira's topic in Foto Blogi
do nas ten wiatr przygnal snieg, na szczescie narazie spadl tylko w gorach;) jakos mi nie teskno jeszcze za zimą -
DZIADEK z sosnowieckiego schroniska za TM
chita replied to abra64's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dostalam pw, bidus...:-(znalezc bdt to ostatnio cud... -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
chita replied to bira's topic in Foto Blogi
:-orowerem pod auto, matko, z domu nie wychodz! u nas wialo tak dwa dni temu w nocy, tylko galezie wszedzie rano lezaly:shake: -
Sosnowieckie amstaffy szukają domów i proszą o wsparcie każdego rodzaju
chita replied to Jenny19's topic in Już w nowym domu
ogolnie fotki swietne... ale z tego nie moge:evil_lol::evil_lol:...[URL]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC_0478-1.jpg[/URL] -
[quote name='bira']Ale fajny misiek :-) Ma wątek??[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219108-Lenox-pi%C4%99kny-ast-zbiera-pieni%C4%85%C5%BCki-na-leczenie-ka%C5%BCda-pomoc-si%C4%99-liczy!?p=18158176#post18158176[/url] :)
-
ja i moje podbite oko zapraszamy do Lenoxa... Lenox ma problemy z chodzeniem...zbiera na wspomagacze na stawy i rezonans...no i oczywiscie szuka domu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/img2491d.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/910/img2491d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1211111143.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9086/p1211111143.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/img2333s.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4737/img2333s.jpg[/IMG][/URL] zapraszam na jego watek[U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219108-Lenox-pi%C4%99kny-ast-zbiera-pieni%C4%85%C5%BCki-na-leczenie-ka%C5%BCda-pomoc-si%C4%99-liczy!?p=18158176#post18158176[/url][/U][URL="http://tnij.org/lenoxpomoc"][/URL]
-
Lenox ma problemy z chodzeniem...zbiera na wspomagacze na stawy i rezonans...no i oczywiscie szuka domu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/img2491d.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/910/img2491d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1211111143.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9086/p1211111143.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/img2333s.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4737/img2333s.jpg[/IMG][/URL] zapraszam na jego watek [URL]http://tnij.org/lenoxpomoc[/URL]
-
Lenox ma problemy z chodzeniem...zbiera na wspomagacze na stawy i rezonans...no i oczywiscie szuka domu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/img2491d.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/910/img2491d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1211111143.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9086/p1211111143.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/img2333s.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4737/img2333s.jpg[/IMG][/URL] zapraszam na jego watek [url]http://tnij.org/lenoxpomoc[/url]
-
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
chita replied to Estel's topic in Już w nowym domu
oo jest i Lenox;) moze watek warto przeniesc na ogolny pwp, w wojewodzkie malo kto zaglada... edit: ja konto juz mam pod koniec tygodnia bede robic przelew ale to kropla w morzu...:-( na stawy tez cos podesle -
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
chita replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum'] Czyli po połowie tak? Na Kinga i boksie od Jagody?[/QUOTE] no i Dianke?:) ja co prawda dokladalam sie jednorazowo ale mysle ze tak bedzie dobrze:) -
Moj zwierzyniec-moje psiaki i tymczasy-czyli dom wariatów ;)
chita replied to kkasiiiar's topic in Foto Blogi
[quote name='kkasiiiar'] Ale kazdy kto mial amstaffa zaloze sie ze powie o nim w samych superlatywach :) Oczywiscie ze potrzebuja zasad jak kazdy pies bo moja wejsc na glowe ale tak moze sie stac z kazdym psem ktory jest pozostawiony sam sobie. Nauczone podstawowych zasad sa idealnymi psami i naprawde wielu ludzi nie zdaje sobie sprawe jakie sa inteligetne:) Niestety stereotyp o tych psach zrobil swoje, i to strasznie nie sprawiedliwe.[/QUOTE] Amen:) to naprawde wspaniale psy, trzeba tylko dac im szanse;) -
haha, nie myslalas o prowadzeniu jakis wykladow z motywacji:evil_lol: prawie jak Kaszpirowski:diabloti:
-
buahahahhahahahhaah:evil_lol::evil_lol::megagrin::roflt: office kusi, nie powiem:evil_lol:i moze by mnie w koncu zaprosili do 'urzekla mnie twoja historia':diabloti: