Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. na pandzie mozna glosowac [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&start=30[/url]
  2. [quote name='Estel']tak od nas, napisałam tam wszystko włącznie z tym kim jest DURGA i znikło[/QUOTE] no wiem...ehhh, nawet nie zdazylam przeczytac, ale domniemam ze to troll
  3. [quote name='bajka13']Nie ma, bo poprosiłam, żeby porządek z tym zrobić. Po raz kolejny.[/QUOTE] ano to ok, ale my chyba nie w temacie;)
  4. dziewczyny Lenox chyba od Was? [url]http://www.dogomania.pl/threads/219108-Lenox-pi%C4%99kny-ast-zbiera-pieni%C4%85%C5%BCki-na-leczenie-ka%C5%BCda-pomoc-si%C4%99-liczy!?p=18174774#post18174774[/url]
  5. moze mi ktos wyjasnic dlaczego posty zniknely??????
  6. [quote name='agaga21']karolina, wybacz ale musiałam zagłosować inaczej...cholera, że nie można zrobić kilku pierwszych miejsc i pomóc wszystkim tym bidom :( :([/QUOTE] jasne;) ja sama jeszcze nie zaglosowalam... za duzo ich:(
  7. o boze....strasznie mi przykro:-( za miesiac minie rok jak moj tipo odszedl i tez sobie wyrzucalam ze za dlugo czekalismy.... Nina:glaszcze: [']
  8. na niebieskim Lenox bierze udzial w konkursie ------> [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=166897#p166897[/url]
  9. o rany, super:multi:! Aga gratulacje! fajnie urzadzone, przytulnie a nowoczesnie, ( oprocz obrazow brakuje poslanek dla marusi i figi:eviltong:)
  10. do nas ten wiatr przygnal snieg, na szczescie narazie spadl tylko w gorach;) jakos mi nie teskno jeszcze za zimą
  11. dostalam pw, bidus...:-(znalezc bdt to ostatnio cud...
  12. :-orowerem pod auto, matko, z domu nie wychodz! u nas wialo tak dwa dni temu w nocy, tylko galezie wszedzie rano lezaly:shake:
  13. ogolnie fotki swietne... ale z tego nie moge:evil_lol::evil_lol:...[URL]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC_0478-1.jpg[/URL]
  14. [quote name='bira']Ale fajny misiek :-) Ma wątek??[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219108-Lenox-pi%C4%99kny-ast-zbiera-pieni%C4%85%C5%BCki-na-leczenie-ka%C5%BCda-pomoc-si%C4%99-liczy!?p=18158176#post18158176[/url] :)
  15. ja i moje podbite oko zapraszamy do Lenoxa... Lenox ma problemy z chodzeniem...zbiera na wspomagacze na stawy i rezonans...no i oczywiscie szuka domu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/img2491d.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/910/img2491d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1211111143.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9086/p1211111143.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/img2333s.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4737/img2333s.jpg[/IMG][/URL] zapraszam na jego watek[U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219108-Lenox-pi%C4%99kny-ast-zbiera-pieni%C4%85%C5%BCki-na-leczenie-ka%C5%BCda-pomoc-si%C4%99-liczy!?p=18158176#post18158176[/url][/U][URL="http://tnij.org/lenoxpomoc"][/URL]
  16. Lenox ma problemy z chodzeniem...zbiera na wspomagacze na stawy i rezonans...no i oczywiscie szuka domu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/img2491d.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/910/img2491d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1211111143.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9086/p1211111143.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/img2333s.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4737/img2333s.jpg[/IMG][/URL] zapraszam na jego watek [URL]http://tnij.org/lenoxpomoc[/URL]
  17. Lenox ma problemy z chodzeniem...zbiera na wspomagacze na stawy i rezonans...no i oczywiscie szuka domu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/img2491d.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/910/img2491d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1211111143.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9086/p1211111143.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/img2333s.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4737/img2333s.jpg[/IMG][/URL] zapraszam na jego watek [url]http://tnij.org/lenoxpomoc[/url]
  18. brzmi masakrycznie ...jakie sa rokowania, czy leki bedzie musiala brac do konca zycia?
  19. oo jest i Lenox;) moze watek warto przeniesc na ogolny pwp, w wojewodzkie malo kto zaglada... edit: ja konto juz mam pod koniec tygodnia bede robic przelew ale to kropla w morzu...:-( na stawy tez cos podesle
  20. [quote name='Akrum'] Czyli po połowie tak? Na Kinga i boksie od Jagody?[/QUOTE] no i Dianke?:) ja co prawda dokladalam sie jednorazowo ale mysle ze tak bedzie dobrze:)
  21. [quote name='kkasiiiar'] Ale kazdy kto mial amstaffa zaloze sie ze powie o nim w samych superlatywach :) Oczywiscie ze potrzebuja zasad jak kazdy pies bo moja wejsc na glowe ale tak moze sie stac z kazdym psem ktory jest pozostawiony sam sobie. Nauczone podstawowych zasad sa idealnymi psami i naprawde wielu ludzi nie zdaje sobie sprawe jakie sa inteligetne:) Niestety stereotyp o tych psach zrobil swoje, i to strasznie nie sprawiedliwe.[/QUOTE] Amen:) to naprawde wspaniale psy, trzeba tylko dac im szanse;)
  22. haha, nie myslalas o prowadzeniu jakis wykladow z motywacji:evil_lol: prawie jak Kaszpirowski:diabloti:
  23. buahahahhahahahhaah:evil_lol::evil_lol::megagrin::roflt: office kusi, nie powiem:evil_lol:i moze by mnie w koncu zaprosili do 'urzekla mnie twoja historia':diabloti:
×
×
  • Create New...