Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. ktory? ten kolo Konina? bo jeszcze w mazowieckim i podlaskim jest jakis
  2. jak zobaczylam Lune przy tym łozku to sie zaczelam zastanawiac do czyjej galerii weszlam:evil_lol: uchole jej w kucyka spiełaś:cool3::loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-0ChUxxgAYjM/TtNWezQf1JI/AAAAAAAADG4/MBuxIdm4yb8/s640/IMG_0873.JPG[/url] :loveu: boze za takie spojrzenie ujęłabym go w testamencie:loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-fwk-6i2SIYE/TtORaN3fqZI/AAAAAAAADH4/qEguASWQP6o/s512/IMG_0910.JPG[/url] :loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-akn5voWdsE4/TtOYRRIgxUI/AAAAAAAADJs/IiU_auIuNL8/s576/IMG_1253.JPG[/url]
  3. [quote name='Kajusza']aha ... bo on jest na wątku ogólnym GORZOWSKIE AMSTAFFY z mojego podpisu, ale nie ma problemu, założę mu osobno :-)[/QUOTE] aa to ok, o ile watek ma rozliczenia;)
  4. Kajusza zaloz mu watek (warunkiem zdobycia kasy jest watek z aktualnymi rozliczeniami;) ) a moze przy okzazji uda sie dozbierac reszte, trzymam za niego kciuki
  5. [quote name='Alicja']Arinko :loveu:...kolejnych lat z twoimi człowiekami :cool2: mi też zamula[/QUOTE] [quote name='agaga21']mi tak muli od dłuższego czasu internet a dogo to już tragicznie! WIELU WSPÓLNYCH, SZCZĘŚLIWYCH LAT WAM ŻYCZYMY:loveu::loveu::loveu: a swoją drogą to myślałam, że masz arinkę krócej niż my etnę![/QUOTE] [quote name='bira']To macie co świętować :-) Życzę kolejnych szczęśliwych lat :-)[/QUOTE] dzieki, dzieki, dzieki!!! ponad dwa lata temu nie bylo sily ktora w takiej temperaturze wyciągnęłaby mnie na dwór, teraz latam po kilka razy dziennie :evil_lol:
  6. ale mi dogo muli:-( kazda strona otwiera mi sie z 10min:angryy: a dzis mijaja dokladnie 2 lata jak pojechalam po arine do Brodnicy:loveu: to byly naprawde cudowne dwa lata:loveu: jak ten czas leci...
  7. ta nasza jesien byla fajna na poczatku tygodnia, dzis przejasnilo sie dopiero kolo poludnia i zimno:shake:....może sie powtórze ale jak-ja-nie-cierpie-zimy!!!
  8. [quote name='bira']Myślę, myślę, ale na razie na myśleniu się kończy... Mam nadzieję, że do max. półtora roku uda nam się mieszkanie zmienić i wtedy powiększam rodzinę :-)[/QUOTE] o to mniej wiecej jak u nas, tyle ze ja na kota chyba nie mam szans wiec intensywnie mysle o drugim psie;)
  9. przesliczna sunia, jest pod opieka jakiejs organizacji? na czyje konto zbieracie? edit;) widze na fakturze toz fauna
  10. Kajusza upewnij sie ze Gosia ma oryginal i wysle na maila, to jedyny warunek pojawienia sie fotki w kalendarzu;)
  11. [quote name='agaga21'] on już wie, co go czeka za sekundę [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-sbzh0JtycvA/Ts-ZtYmoZEI/AAAAAAAADFc/1tyoNbxg-68/s720/IMG_0507.JPG[/url] [/QUOTE] :roflt: Morrisek ma juz uszka przekute, mozesz wkładac kolczyki:eviltong: jaka Lusia ma tu mine :loveu:biedny skrzywdzony maly dziurkacz do uszu i fafli:eviltong: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-KVOlXa5IBZI/Ts-aChEVy2I/AAAAAAAADFk/uSn9s3Cje3Q/s512/IMG_0511.JPG[/url]
  12. [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-e3QddcCllIA/Ts69UqsE-4I/AAAAAAAADg8/kdMU4H_pM3w/s640/_DSC9739.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8mU-Rr--fzk/Ts69L4afpWI/AAAAAAAADg4/TbSGUpkkXlM/s640/_DSC9737.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_5w7ZfDiGYQ/Ts68_pD6LjI/AAAAAAAADg0/io-81bx8_7E/s576/_DSC9736.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HqgKFZ0jCJI/Ts68rQ-pptI/AAAAAAAADgs/UxI3SxkZ2AY/s512/_DSC9722.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CB2o3VFdFII/Ts68ke51SeI/AAAAAAAADgo/l8cq0lESIQc/s640/_DSC9807.JPG[/IMG] ;) [/LEFT]
  13. [CENTER][LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-48SyibzMM34/Ts679oEBLeI/AAAAAAAADgQ/9ZBZJpTTq2c/s640/_DSC9781.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nDpDSqxPbZM/Ts68BjvRmqI/AAAAAAAADgY/AggfRNlBiCI/s640/_DSC9789.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Fml-6Z6KOyM/Ts68D6pZ8EI/AAAAAAAADgc/mw9tC57U_eI/s640/_DSC9793.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RF8yUNJVsUI/Ts68F8RplvI/AAAAAAAADgg/eoplreMEnVI/s640/_DSC9795.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ebG85tmozGI/Ts68b_Ux7JI/AAAAAAAADgk/arfhjQhvCac/s640/_DSC9803.JPG[/IMG] [/CENTER][/LEFT]
  14. [LEFT]tak, tak, to jest TEN wzrok:evil_lol: korzystamy z jesieni bo nigdy nie wiadomo kiedy snieg spadnie:roll: [/LEFT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7s0OZKAUZX4/Ts67yxElfAI/AAAAAAAADf4/5MTxgLhc524/s640/_DSC9764.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-l_OevO7wE9E/Ts670iIr-JI/AAAAAAAADf8/riPLSQHKa_s/s640/_DSC9773.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-f7hRQ6Ca8oU/Ts674ZyxXrI/AAAAAAAADgE/t9W8UHi0j-k/s640/_DSC9777.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-D6t6NmDoJ6M/Ts67542sXpI/AAAAAAAADgI/eY4qjIQ_iR8/s640/_DSC9778.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5rwQZ00hHkY/Ts6770-2UyI/AAAAAAAADgM/9t60oRo-y8Y/s640/_DSC9779.JPG[/IMG]
  15. [quote name='furciaczek']Drugie napewno, sprawdze czy mam pierwsze. Walcze z filmikiem...moze wkoncu uda sie wgrac:)[/QUOTE] ok to wstawiam na bazarek drugie, w razie sprzeciwow podmienie;)
  16. nytka moja kochana:loveu: moje dwa typy to te [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mRQess6f9Xk/TqkxTs3plGI/AAAAAAAAG0k/f0CwfkUceIA/s640/IMG_8769.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qCNE1O3r5DY/Ts-MIJbjAUI/AAAAAAAAHcg/XOTShxfnB48/s640/IMG_1847.JPG[/IMG] Gosia dasz rade oryginal podeslac na maila?
  17. Ania pisala ze Rafik nie dogadal sie z cziłką rezydentką, neistety szukamy dalej:-( odnowie allegro...
  18. [quote name='gudrun']przepraszam, że tak z kopyta, ale znam chopera i strasznie chcę mu pomóc :) i to ja dręczyłam margol za temat :-) i w sposób absolutny jestem zdecydowana by pomóc chłopakowi!! niestety mogę tylko finansowo :-( tym bardziej, że wiem, że niedługo wróci stare kierownictwo schroniska i jest ryzyko, że go uśpią .....[/QUOTE] jakie przepraszam:) to ogromna pomoc, rozmawialyscie wstepnie z panem markiem czy ma miejsca? ma watek na niebieskim?
  19. do dzis do pólnocy:) pamietajcie tylko o wyslaniu oryginalu na maila;)
  20. Bolo to chyba mial na Ciebie tu focha ze nie chciałas z nim pospiewac podczas jazdy:grins: [URL]http://img3.imageshack.us/img3/7034/pb172494.jpg[/URL] swoja droga moze on sie Griswoldów za duzo naoglądał ze tak kolęduje:eviltong:
  21. :evil_lol: jak ja lubie jak ona tak pyskuje :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-ADX_EiTnWYw/Ts5TKyxZE0I/AAAAAAAADBg/Gc0cfoHm70c/s512/IMG_0158.JPG[/URL] a tych dwoje w tyle to sie intelektualnie idealnie dobrali:diabloti::eviltong: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-nm4edVqZJCU/Ts5UeLn7O1I/AAAAAAAADDY/UN-rE_XvkfY/s640/IMG_0280.JPG[/url]
  22. o wow! ale ruszyłyscie z kopyta:) 100zl to straaaaasznie duza pomoc:) ja niestety jednorazowo jak juz, nie moge narazie sie na stale deklarowac,:-( wet go widzial? tak na oko ile moze miec?
  23. posledze bidaka...
  24. ino szybko bo nam sie bazar jutro konczy:)
×
×
  • Create New...