-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']No i uważam że będzie szczęśliwszy :diabloti: A tak na marginesie to Guarciu ma potomka... :evil_lol: hymmm jego poświęcenie nie poszło na marne, doczekał sie. U sasiada pare domów dalej urodziły sie szczeniaki ( sunia taka owczarkowata ) szczeniaki różne a jednen z nich - cały Guarciu :eviltong:[/QUOTE] hmmm a sasiad psiolubny? ile tych maluchow, mam nadzieje ze domkow dobrych bedzie szukal:roll:, a my bysmy chetnie zobaczyli miniaturke Guarcia:cool3: -
jest sliczny i oby tylko byl zdrowy:roll:, ze zdjec widze ze to raczej maly psiak?
-
a moze bedzie transport d Bydgoszczy jesli to by ulatwilo sprawe:razz: ale tez ciii;)
-
ZNALEZIONO sunie mix Collie, ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI.MA DOM
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
do kiedy moze zostac u znajomej? musimy pilnie szukac dt czy ma troche czasu?? -
jaka pomoc potrzebna??czyw zwiazku z tym ze zostal "walniety w glowe" ma jakies wewnetrzne urazy?
-
Super młody Owczarek czeka na swojego człowieka. Potrzebne ogłoszenia!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']Niestety pies kastrowany/sterylizowany w ogole dla nich nie wchodzi w gre ;/ Tez mam takie inne...[/QUOTE] po nim to nawet nie zauwaza ze nie kastrat, zadzwonilabym i spytala a noz widelec.... -
Super młody Owczarek czeka na swojego człowieka. Potrzebne ogłoszenia!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka'] Drugi domek ladnie ogrodzony, ludzie mili, ale na mysl o kastracji/sterylce cierpla im skora, wiec sie pozegnalismy... ![/QUOTE] Nina a moglabys przekazac kontakt do tego domku, jest jeden mlodziak podobny do Atoska juz po kastracji wiec nie musieliby sie o nic martwic... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
chita replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo'] Ninka coś pisała, że zawiezie Pani Wandzie karmę, ale szczegółów nie znam.[/QUOTE] to poczekamy na Nine.... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
chita replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
to i tak niezle jak na poczatek, macie 100zl, ja niestety nie pomoge finansowo, Nina rozumiem ze psiaki nie moga u Ciebie zostac tylko ze wzgledow mieszkaniowych, czy wobec tego moze zostala ci jakas karma zeby oddac p. Wandzie albo czy dasz rade sie dolozyc do hotelowania, rozumeim ze gdyby nie ten (....) wynajemca psiaki moglyby do Ciebie wrocic? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
chita replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
to nawet jesli p.Wanda je przyjmie trza ruszyc z ogloszeniami, kto robil im poprzednie allegro??masz moze link,nawet jak sie skonczylo to pewnie bedzie w archiwum -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
chita replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Nina a kiedy ta rodzina zadzwonila zebys odebrala psy??Ile dali im czasu to bylo tylko pare dni? -
Super młody Owczarek czeka na swojego człowieka. Potrzebne ogłoszenia!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata,Sonia']Nie chcę się wtrącać,bo nie lubię,ale powiem szczerze-nieładnie to wygląda,że jedziecie po Nince... Dziewczyna znalazła potencjalne domy i jeszcze żle?????Nie rozumiem:roll: Nie ma sensu się kłócić,najważniejsze jest dobro Atosa:lol: Oby się udało...[/QUOTE] masz racje nieladnie, ale jeszcze gorzej podrzucic ludziom psa i spieprzyc albo wsadzic do bagaznika i powiedziec teraz to Twoj problem, jest tego duuuuzo wiecej ale to watek Atosa i daruje sobie... Kasiu ustalilyscie z Maja cos odnosnie tej kastracji? -
[quote name='Aska7']A wpłata po kilku tygodniach proszenia się jednak znalazła. A jakby Odi nie upierała się, to by na dogo wpłata się nie znalazła. W księgowości oczywiście tak, ale wpłaty są zbierane na dogo i tu winny być rozliczane. .[/QUOTE] watek Lili tylko obserwuje dlatego wybaczcie za wtracenie- o ile sie myle wg regulaminu dogomanii rozliczac dokladnie musza sie osoby fizyczne-uzytkownicy zbierajacy na swoje prywatne konta w przypadku fundacji takiego wymogu NIE MA bo przeciez podlegaja np pod nadzor US a i tak wiemy ze sa dosc konsekwentnie sprawdzani dzieki "zyczliwym"! nie moge wejsc w regulamin bo mi to cholerne nowe dogo jeszcze nie dziala jak powinno ale jesli sie myle to mnie poprawcie. Liluniu mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze!
-
Super młody Owczarek czeka na swojego człowieka. Potrzebne ogłoszenia!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']Pojade-zobacze-napisze. Nie ma co kroic skory na niedzwiedziu. Chodzi mi o to, ze nie znasz rowniez ludzi, ktorzy zaadoptowali sunie, a wypowiadasz sie w tej kwestii zamiast ja przemilczec tak jak to zrobilas z potencjalnymi DS.[/QUOTE] Nina wez mnie prosze nie rozsmieszaj, najpierw podrzucasz psa, olewasz go i teraz nagle sobie przypomnialas i masz dwa domy brzmi prawie jak zadoscuczynienie za wyrzadzone krzywdy:evil_lol:...chyba nawet wiem co bedzie dalej....:evil_lol: -
a ja zapomnialam ze mam fotki Gandalfa jak bylam u Ani:p [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a9eb6f0b8a0b91b2.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/237/a9eb6f0b8a0b91b2med.jpg[/IMG][/URL] i takie z jezyczkiem:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6069943c86e09d79.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/232/6069943c86e09d79med.jpg[/IMG][/URL]
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
moze ktos zrobi alegratke:oops: ja niestety nie mam tam konta i nr polskiego do wyslania kodu....:roll: -
[quote name='Ciencienia']Na której stronce jest numer tel. do zaginionej sary? [/QUOTE] prosze;)[B] 517293837 [/B]
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic'][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9515,Lw==.html#"][IMG]http://www.adopcjapsa.pl/files/ogloszenie_4b1e49352ea79_x150[/IMG][/URL] GUARCIO JEST śliczniutki :)[/QUOTE] no jest cudny :loveu: taki mister dogo:evil_lol: -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Kilka ogloszen Guaro : [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9515,Lw==.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=50419[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/380497-guaro_przyjaciel_ca_ej.html[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/guaro_przyjaciel_calej_rodziny_155996.html[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/ogloszenia[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Guaro-przyjaciel-calej-rodziny-W0QQAdIdZ173591593[/url] [url]http://adoos.pl/post/10117483[/url] [url]http://ogloszenia.wp.pl/podgladdrobne.html?id_ogl=39201636&kat=6033&_msgno=4&ecs=1543424485[/url]