-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='Szerkanka']Dziewczyny, powiem wprost, nie dam rady sama z tym transportem[/QUOTE] no wcale sie nie dziwie, musimy cos wymyslec sluchajcie gdyby znalazl sie transport do wawy moze udaloby mi sie zalatwic do Płocka, chyba ze ktos by jechal w okolice Torunia:roll: ostatecznie moze ktos z lublina jezdzi do Radomia...stamtad z kolei jest pare osob ktore jezdza czesto do wawy (z watku psiakow z szydlowca):roll:
-
zaginiona saro czy od ciebie ktos jezdzi moze do warszawy? mysle ze moze udaloby sie znalesc kogos kto by taka malizne wzial na dwa dni...
-
wścieklizna musi byc ale mysle ze mozna ja spokojnie przepisac z ksiazeczki, sluchajcie a nie mozna na transportowym poszukac czegos i mala troche predzej przewiesc do W-wy, moze ktos by ja przetrzymal dzien lub dwa a dla Szerkanki to byloby znacznie blizej i przede wszystkim krocej...
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
chita replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']u mnie nie dziala, przynajmniej w pracy, nie moge zakladac nowych watkow; w domu nie probowalam jescze ale mam taka kiepska siec ze i tak zadnego zdjecia nie wstawie :([/QUOTE] a probowalas z innej przegladarki?? podobno w IE wiele rzeczy nei dziala a mozilla czy opera daja rade. a wiesciami o Lunce mnie zalamalyscie:-(, ja nawet zgubilam jej watek:-( -
[quote name='Soema']A i owszem, w święta nie omieszkam :p co załatwił, co załatwił... to ja po nocach namawiałam, uspokajałam :-o[/QUOTE] ano namawialas jak bedzie broic odesle kurierem do Ciebie:diabloti: a maja kruki w tym zoo??:cool3::diabloti: Fibuli odnowie kilka ogloszen ale faktycznie marnie to widze:shake:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
chita replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
nie bylo mnie prawie tydzien i prosze jakie wiesci:multi: -
ale cudna:)
-
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
chita replied to Temida's topic in Już w nowym domu
jutro wyjezdzam i bede miala kiepski dostep do neta ale pomoge z ogloszeniami jak wroce... za to w piatek bede w Łodzi... gdzie mozna Sabunie odwiedzic i w jakich godzinach:cool3::loveu:?? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
chita replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
dostalam pw, jutro wyjezdzam na kilka dni i nie mam narazie jak pomoc:oops: -
jeste nieeliktany bo nie jest odpowiednio socjalizowany, na litosc boska to szczeniak.... wiec jak jest na serio z tym jej pobytem-musi odejsc jak najszybciej czy moze czekac do polowy grudnia (a ta sasiadka zgodzi sie na kastracje i wyzyte i te inne "duperele")?? mam jakies przeczucie ze nawet jak zrobimy wizyte to i tak cos nie wypali... Szerkanko masz inne psy, zwierzeta z ktorymi mala mialaby miec kontakt (avatarek bombowy:cool3::loveu:)?
-
jak sie powtarzam to z gory wybaczcie, mala wg mnie trzeba zabrac bo tak to sobie dalej mozemy szukac i gdybac....gdzie bylby ten dt??w pt i sb jestem w Łodzi i bede jechac do Bydgoszczy gdyby byl potrzebny jakis transport,
-
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
chita replied to Temida's topic in Już w nowym domu
jaka ja mam slabosc do takich pieknot....... -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgnS']No ładnie... Syn mi się zamienia w pasa: biega za kością na wyścigi z Tofikiem, a mąż szczeka i warczy... :D hmm... myślałam ze to Pies do właściciela się upodabnia, a nie odwrotnie :P[/QUOTE] :mdleje::roflt::roflt:moze filmik na yt:diabloti: [quote name='zarskraf']przepraszam za taka absencje.. no ale.. pojawiam sie by oznajmic ze prawdopodobnie nastepstwo ODSIEBIE - serwer bedzie chomik. własnie testuje zrzucenie fot i podlinkowanie watku ... Proba ?:d [IMG]http://toolshell.org/data2/thumbs/World_Clocks/world_3.jpg[/IMG] dział .. no i działa fajnie - prosze tylko pamietac ze jak uploadujemy to pliki prawnie uregulowanie i do publiczego ...:D[/QUOTE] a jak i tak nie bede wiedziala jak to zrobic:evil_lol::diabloti: -
Super młody Owczarek czeka na swojego człowieka. Potrzebne ogłoszenia!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
cudny jest:loveu::loveu: a postepowanie Niny przemilcze w kwestii onka :shake: