Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='Owieczka']Wzięło Cię całkowicie :eviltong::loveu:[/QUOTE] haha czyli Witaj w Klubie:eviltong::evil_lol: zdjecie pewnie w normalnym rozmiarze a jak dojdzie oprawa graficzna to wyjdzie z tego format np a5, przegladalam fotki na filmiku-ten pychol na kolanach jest slodki:loveu:ma takie maślane oczy:shake::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='ossa98']Ja również jestem zauroczona Guarkiem. Chciałabym przelać trochę pieniążków na leczenie jego zębów. Wysłałam w tej sprawie do Owieczki @ - na adres podany w ogłoszeniach.[/QUOTE] dziekujemy:Rose: Guaro ma cos takiego w sobie co nei pozwala o nim zapomniec:shake::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ktos wie jak zrobic ten dyplom?:razz:
  3. Anja2201.....:-o:modla::Rose: dziekuje, dzialasz blyskawicznie a teraz czekamy na TEN telefon:p
  4. [quote name='gusia0106'] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8794/marley01.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/669/marley02.jpg[/IMG][/QUOTE] bylo cos takiego w formie podziekowan allegro (mam nadzieje ze mnie gusia nie zabije)
  5. [quote name='obraczus87']jeju tak szybko pisze, a takie byki robię, że szok. Przepraszam za literówki :)[/QUOTE] a my tak szybko czytamy ze nawet nie zauwazylysmy:eviltong: Owieczko jak zdjecie samo z napisem to moze byc standarodwy wymiar bo wiekszy format moze kiepsko wygladac..no chyba ze jakis tekst bedzie dluzszy... edit:pposzukam zaraz marleyowy kalendarz- tam to fajnie wygladalo;)
  6. ogloszenia kupione;) ale nie moge znalesc znowu linku do allegro:oops: ja z plakatem raczej nie pomoge, to ma byc wielkosc a4 czy wielkosci standardowej ramki ? Moze poprostu zdjecie guara z napisem 'Dziekuje...' ?? nie znam sie na tym kompletnie :niewiem:
  7. [quote name='obraczus87']OWieczko, a może by skorzystać ztego bazarku?? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09[/URL][/QUOTE] ciotki to ja skorzystam;)wykupie dla Guarulka chociaz tyle moge zrobic... a zdjecie piekne..czy ja juz mowilam ze sie w nim zakochalam:oops::shake:
  8. [quote name='agnieszka32'] Szukam cały czas kogoś, kto mógłby mi w tym Białogardzie pomóc :-([/QUOTE] Agnieszko poszukalam kilkanascie osob przez z nk (takich psolubnych;)) z Bialogardu i wysylam pw z opisem sprawy, dam znac jak sie ktos odezwie:roll:
  9. dodalam je na [URL]http://biuro-rzeczy-znalezionych.net/[/URL] nie zauwazylam czy juz tam sa?:oops: i na forum ktore powstalo kilka dni temu [url]http://forum.gazeta.pl/forum/w,70,99803994,105480893,Zgubiono_okolice_Szczecina_blagamy_o_pomoc_.html[/url] caly czas przegladam ogloszenia...
  10. ciekawa jestem co wladze schroniska sadzily o jego stanie:angryy: a jak kał i temperatura? przy tych problemach z krtania albo zapaleniu pecherza mozna podawac wywar z siemienia lnianego.
  11. wkleilam psiaki do siebie [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/53[/url] niestety jestem daleko ale piszcie jak jeszcze mozna pomoc, przegladam ogloszenia i postaram sie tez zamieszczac gdzie sie da, a psiaki sie znajda mocno w to wierze!
  12. dopiero obejrzalam filmik....:placz::placz::placz:gdybym tylko miala warunki sama bym go wziela:shake::shake: judita swietna robota:klacz::Rose:
  13. [quote name='luka1']Przepraszam ale [B]Poszukuję kogoś z RYPINA lub okolic w celu sprawdzenia domu dla Mazurka!!!![/B][/QUOTE] luka Ania+Milva i Ulver jest z Brodnicy, to niedaleko napisz do niej moze zna kogos z Rypina;)
  14. brak slow:shake::shake::shake::-(banerek super,sie poczestuje;)
  15. [quote name='Asior']informuję,ze dziś zadzwonił do mnie właściciel mojej ukochanej Arkadi.. znalazł ją na allegro zrobionym przez Kanę :) Mówi,że nie ma 1,5 roku, tylko 6 lat.. Ponoć na jego osiedlu "grasowała" jakaś wariatka, która kradła psy amstafowate i je potem wypuszczała... :[/QUOTE] jakie miasto i osiedle? jak faktycznie byla jakas taka wariatka to moze wiecej psow podzielilo los Arkadii:shake:
  16. ja w ogloszeniach moge pomoc najwczesniej po weekendzie:shake:
  17. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=5FPYPx8B9KM"][IMG]http://i2.ytimg.com/vi/5FPYPx8B9KM/default.jpg[/IMG][/URL] jeszcze raz to samo:eviltong:
  18. i filmik z pileczka:loveu: [video]http://www.fotosik.pl/video/d7d4f36207651e95.html[/video]
  19. u mnie z transpotrem do bydzi nie wypali niestety:shake: ale kombinuje i wieczorem bede wiedziala czy uda sie cos zalatwic do wloclawka..tyle ze jesli tak to psa trzeba bedzie stamtad odebrac jeszcze tego samego dnia ale to jeszcze nic pewnego....:shake:
  20. pełna rozdzielczosc zdecydowanie lepsza:evil_lol: a Wasza coreczka jest przesliczna i wcale nie zartuje:loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Ninka']Na poczcie przynajmniej u mnie jest opcja-oddzwon-sprobuj. chita, nie pytalas sie juz mnie o ten numer na pw? nvm dlaczego nie chcecie mi uwierzyc, ze to nie jest dobry domek? Wczesniej nie wierzylyscie, ze znajde dobry.. ech[/QUOTE] nie, na pw nie pyatalam i nie tyle chodzi o wierzenie a o to ze jesli nie chca kastrowac to zadzwonilabym i spytala czy chca innego psa-prawie duplikat Atosa spod Wawy...
  22. a tu dalej cisza... to co dostane ten numer czy nie???
  23. [quote name='zaginiona sara']ja musze wiedziec wczesniej zeby mala dowiezc, nie kazdego dnia moge i nie o kazdej godzinie rozmawialam z Szerkanka wczesniej i mowila ze to bedzie w piatek, pozniej ze za tydzien w piatek, nastepnie jakos wyszlo ze w sobote ludzie ktorzy przechowuja mala lubia ja,mimo ze dokucza troche ich pieskom, teraz pieski sa juz wieksze i zaczynaja traktowac mala jak zabawke oni pytaja kiedy ja w koncu wezme bo mialo byc w grudniu, jest juz zimno i ktos sie musi malenstwem zaopiekowac mala zaczepia psy i czasem jest niedelikatna ale to pisalam kilka razy w stosunku do dzieci tez moze byc niedelikatna, to jest maly szczeniaczek, rozbrykany szczepienie od wscieklizny niestety sie nie udalo,a juz jest sroda takze nie wiem czy zdaze[/QUOTE] zaginiona trasnport to zawsze kwestia kompromisu, jestes z lublina moze masz innych znajomych co jada do wawy w takim razie, bo ta osoba specjalnie dla malej nadrobi jakies 40 km wiec chyba musimy sie jakos zorganizowac i dostosowac w innym razie te psy w ogole nie pojada do domow bo watek sie ciagnie jak.(..)...:roll:
  24. [quote name='kizimizi'][COLOR=Red][B]dziewczyny czy znacie jakiś dobry hotelik albo tymczas w dolnośląskim? chodzi o taki dt, który będzie z psem pracował bo psina ma oznaki depresji. Prosze o pomoc dla Hope potrzebne deklaracje i info o takim dt. [URL="http://www.dogomania.pl/174165-Hope-juA-straciA-a-nadziejAE-rozpoczynamy-walkAE-o-psie-A-ycie"]http://www.dogomania.pl/threads/1741...-o-psie-A-ycie[/URL][/B][/COLOR][/QUOTE] u mnie link sie nei otwiera...
  25. [quote name='Szerkanka']oj ulatwi i to strasznie :) powiedz kiedy, bo z bydgoszczy to ja w kazdej chwili moga ją odebrac :)[/QUOTE] z bydgoszczy to ja juz moge ci ja sama dostarczyc:cool3::eviltong: a tak serio to jeszcze nic nie wiem, dziewczyna ktora mialalby ja ewentualnie odebrac jest na razie chora i nie wiem czy se do swiat wolnego nei zrobi:shake::mad:dam znac jak bedzie wiadomo
×
×
  • Create New...