-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
chita replied to eneda's topic in Już w nowym domu
to oznacza ze mamy 2 tygodnie na znalezienie dt...moze znajdzie sie jakis bezplatny albo najlpiej ds....rozmarzylam sie:oops: -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
wytrzyma:loveu:wazne ze ma ciepło i ze Owieczka pomizia jak wróci:eviltong: martwi mnie ze po takie cudo nikt nie dzwoni:shake: -
Tico jest cudny:loveu: anja bedzie pewnie dopiero robila ogloszenia tymczasem ja mam jutro czas zeby zrobic allegro ale nie mam maila i tel...
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
chita replied to doddy's topic in Już w nowym domu
super,brzmi pozytywnie:multi:;) a pana kierownika nie skomentuje-biedny pokrzywdzony milosnik zwierzat:angryy: -
[quote name='ocelot'] A tu jakie niewiniątko... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1002175.jpg[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:patrzcie jak te pozory mylą:diabloti::evil_lol:
-
[quote name='ocelot']Mamy problem w domu tymczasowym. Trzeba było zabrać Fado, gdyż nasz Tico drugiego dnia zaczął go bardzo ustawiać. Dochodziło do gryzienia. Tico jest przesympatycznym psiakiem, ale jeszcze załatwia sie w domu, nie jest nauczony posłuszeństwa, zagląda np. na stół, skacze po szafkach... na podwórko sam nie chce wyjść to plus - trzyma sie nogi opiekuna. Za tydzień kastracja - pilnie potrzebny dom stały albo nowy tymczasowy!!!![/QUOTE] :shake:nie dobrze:shake: czy jest jakis termin kiedy musi opuscic dt czy moze zostac do kastracji?? ocelot udaloby ci sie w kilku zdaniach cos o nim napisac:razz: i podaj prosze kontakt,anja zrobi ogloszenia kupione przeze mnie a ja dorobie zwykle allegro na bullowatym pisalam ze szuka nowego dt,
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Jesssu Guaro to z pospolitym psem ma malo wspolnego to jakis asrystokrata jest :loveu:.Moja Arina wali focha jak dostanie reprymende:shake::evil_lol: -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
ale jezora pokazal:eviltong:cudny psiak i mam nadzieje ze w koncu domek sie znajdzie:roll: -
kupilam na bazarku ogloszenia dla Tico u anji ale nie moge znalesc jego allegro-moze juz wygaslo? macie pomysl na krotki tekst:cool3: i do kogo namiary??
-
[quote name='Soema']W doopce się poprzestawiało :mad:[/QUOTE] z dobroci:p
-
juz wrzucony;) czyli kastracja za tydzien...:multi:
-
watek Tico, psiak na szczescie ma dt ale szuka odpowiedzialnego domu... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc3f8e07bff2d1c8.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/249/fc3f8e07bff2d1c8.jpg[/IMG][/URL] watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177305-Tico-mA-odziutki-mix-astka-czy-boksera-Pilnie-potrzebuje-pomocy[/URL] i jeszcze Muszkieter w typie rasy z tego watku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177631-Muszkieter-ast-czy-juA-do-koA-ca-A-ycia-bAE-dzie-rezydentem-schroniska[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/62b3831bfddb786d.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/245/62b3831bfddb786d.jpg[/IMG][/URL]
-
a jest na ogolnym bullowatym bo nie zauwazylam...
-
piekny psiak:loveu::loveu::loveu:zakochalam sie :shake::loveu: wydaje sie ze jest mixem asta i jest taki podobny do mojej Arinki:lol:[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9469e91b116321de.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/233/9469e91b116321demed.jpg[/IMG][/URL] ciotki potrzebujecie czegos?psiak szczepiony,odrobaczony??
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
chita replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nero faktycznie przybral:ptrzymam za domek;) [SIZE=1] a to pikne carne z niekopiowanymi uchami to co to:oops:[/SIZE] -
Super młody Owczarek czeka na swojego człowieka. Potrzebne ogłoszenia!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laura1108'][SIZE=3][COLOR=Red][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/../177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE"]http://www.dogomania.pl/threads/177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE[/URL][/QUOTE] link nie dziala -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ossa98'] Albo całość mogłoby wypełniać jedno zdjęcie - duże, za mgłą - jako tło, a gdzieś w rogu mniejsze zdjęcie Guaro - wyraźne, najlepiej oddające jego prawdziwą naturę.[/QUOTE] ooo to brzmi super tylko wymyslac to my se mozemy, ale ktos to bedzie musial zrobic:evil_lol: -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Niestety wszystkie fotki mam pozmniejszane :shake: w takim razie musze Garciowi zrobić sesyjke :eviltong:[/QUOTE] jestem ZA;):loveu: ale tak sobie mysle ze i tak pewnie trzeba bedzie zmniejszyc w zaleznosci od projektu tego dyplomu....:roll: