Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. to oznacza ze mamy 2 tygodnie na znalezienie dt...moze znajdzie sie jakis bezplatny albo najlpiej ds....rozmarzylam sie:oops:
  2. to trzymam za transport:thumbs:narazie moge zaoferowac 20zl jednorazowo i jak przyjdzie czas pomoc w ogloszeniach;)
  3. widac po brzuszku ze dobrze jada:loveu: jak juz przytyje te kolejne 8 kilo to trzeba mu bedzie imie zmieniac na Zgredek albo Tetryk:cool3::eviltong:
  4. wytrzyma:loveu:wazne ze ma ciepło i ze Owieczka pomizia jak wróci:eviltong: martwi mnie ze po takie cudo nikt nie dzwoni:shake:
  5. Tico jest cudny:loveu: anja bedzie pewnie dopiero robila ogloszenia tymczasem ja mam jutro czas zeby zrobic allegro ale nie mam maila i tel...
  6. super,brzmi pozytywnie:multi:;) a pana kierownika nie skomentuje-biedny pokrzywdzony milosnik zwierzat:angryy:
  7. [quote name='ocelot'] A tu jakie niewiniątko... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1002175.jpg[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:patrzcie jak te pozory mylą:diabloti::evil_lol:
  8. [quote name='ocelot']Mamy problem w domu tymczasowym. Trzeba było zabrać Fado, gdyż nasz Tico drugiego dnia zaczął go bardzo ustawiać. Dochodziło do gryzienia. Tico jest przesympatycznym psiakiem, ale jeszcze załatwia sie w domu, nie jest nauczony posłuszeństwa, zagląda np. na stół, skacze po szafkach... na podwórko sam nie chce wyjść to plus - trzyma sie nogi opiekuna. Za tydzień kastracja - pilnie potrzebny dom stały albo nowy tymczasowy!!!![/QUOTE] :shake:nie dobrze:shake: czy jest jakis termin kiedy musi opuscic dt czy moze zostac do kastracji?? ocelot udaloby ci sie w kilku zdaniach cos o nim napisac:razz: i podaj prosze kontakt,anja zrobi ogloszenia kupione przeze mnie a ja dorobie zwykle allegro na bullowatym pisalam ze szuka nowego dt,
  9. [quote name='andzia69']ło jeju jakie cudo:)[/QUOTE] edit: Tico w dt sie nie popisal i bedzie trzeba szukac nowego:shake:
  10. Jesssu Guaro to z pospolitym psem ma malo wspolnego to jakis asrystokrata jest :loveu:.Moja Arina wali focha jak dostanie reprymende:shake::evil_lol:
  11. ale jezora pokazal:eviltong:cudny psiak i mam nadzieje ze w koncu domek sie znajdzie:roll:
  12. kupilam na bazarku ogloszenia dla Tico u anji ale nie moge znalesc jego allegro-moze juz wygaslo? macie pomysl na krotki tekst:cool3: i do kogo namiary??
  13. [quote name='Soema']W doopce się poprzestawiało :mad:[/QUOTE] z dobroci:p
  14. juz wrzucony;) czyli kastracja za tydzien...:multi:
  15. watek Tico, psiak na szczescie ma dt ale szuka odpowiedzialnego domu... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc3f8e07bff2d1c8.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/249/fc3f8e07bff2d1c8.jpg[/IMG][/URL] watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177305-Tico-mA-odziutki-mix-astka-czy-boksera-Pilnie-potrzebuje-pomocy[/URL] i jeszcze Muszkieter w typie rasy z tego watku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177631-Muszkieter-ast-czy-juA-do-koA-ca-A-ycia-bAE-dzie-rezydentem-schroniska[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/62b3831bfddb786d.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/245/62b3831bfddb786d.jpg[/IMG][/URL]
  16. a jest na ogolnym bullowatym bo nie zauwazylam...
  17. piekny psiak:loveu::loveu::loveu:zakochalam sie :shake::loveu: wydaje sie ze jest mixem asta i jest taki podobny do mojej Arinki:lol:[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9469e91b116321de.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/233/9469e91b116321demed.jpg[/IMG][/URL] ciotki potrzebujecie czegos?psiak szczepiony,odrobaczony??
  18. Nero faktycznie przybral:ptrzymam za domek;) [SIZE=1] a to pikne carne z niekopiowanymi uchami to co to:oops:[/SIZE]
  19. [quote name='Laura1108'][SIZE=3][COLOR=Red][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/../177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE"]http://www.dogomania.pl/threads/177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE[/URL][/QUOTE] link nie dziala
  20. [quote name='ossa98'] Albo całość mogłoby wypełniać jedno zdjęcie - duże, za mgłą - jako tło, a gdzieś w rogu mniejsze zdjęcie Guaro - wyraźne, najlepiej oddające jego prawdziwą naturę.[/QUOTE] ooo to brzmi super tylko wymyslac to my se mozemy, ale ktos to bedzie musial zrobic:evil_lol:
  21. wspaniale zdjecia, a te buziaki poprostu wbijaja w podloge:loveu::loveu::loveu:co za kochane mordki:loveu: [COLOR=Silver] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Silver]a czapo-szalik rulezz:eviltong:[/COLOR][/SIZE]
  22. [quote name='Owieczka']Niestety wszystkie fotki mam pozmniejszane :shake: w takim razie musze Garciowi zrobić sesyjke :eviltong:[/QUOTE] jestem ZA;):loveu: ale tak sobie mysle ze i tak pewnie trzeba bedzie zmniejszyc w zaleznosci od projektu tego dyplomu....:roll:
×
×
  • Create New...