-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Super prezenty:loveu::multi: Owieczka masz swietne stadko żebracze:loveu::lol: -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ciencienia']Pytam o kastrację, bo parę tygodni temu wstawiłam do kolejki na sterylkę suczkę Dobkę, ale ona znalazla domek i Cioteczki z Fundacji dla Dobków zapłaciły za ciachnięcie przed wydaniem jej noej właścicielce. Po tym wszystkim poinformowałam dziewczyny ze sterylkowej stronki, ale też zapytałam, czy w to miejsce można ( wstawiłam wasz wątek ) wykastrowac psiaka? Dlatego pytam jak sprawy się mają, bo jesli one się zgodzą, to można go wykastrować, FV wystawić na AFN i oni zwrócą kaskę. Trzeba to domówić :)[/QUOTE] na sterylkowym chyba beda ciachane tylko suki, aina musi dopracowac szczegoly ale takie bylo zalozenie bo suki bardziej zagrozone a do tego dochodza aborcyjne:shake: dlatego super jakby byla znizka bo mysle ze razem uda nam sie cos uzbierac:lol: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
chita replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
:shake: a pisalyscie pw?byl odzew?:shake: w razie potrzeby watek czarnych kwiatkow-deklarowiczow: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarne-kwiatki-deklarowiczow-czyli-falszywe-deklaracje-niespelnione-obietnice-172142/#post13378265[/url] -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
bunkier szajbusow, rodzina świrusow.... taaa to cos na miare dogo:loveu::diabloti: Dobrze sie sie Tofik z 'siostra':loveu: dogaduje w koncu nie jest juz najmlodszy w rodzinie:evil_lol: -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
chita replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
max45 wg mnie powinnas psiakom zalozyc watek, bo nawet jak trafia do kogos innego to mysle ze raz kiedys zaaktualizujesz piewrwszy post i tyle a pomoc potrzebna na dzis, w tych przepychankach umknie wszytsko Ja osobiscie jestem w szoku postepowaniem Niny- to jest ta "odpowiedzialnosc i doswiadzenie" z ktorymi probuje sie afiszowac dookola-zenada, a jak bedzie watek maluchow chetnie pomoge chociaz w kilku ogloszeniach, na tyle na ile starczy mi czasu:roll: Watek jest potrzebny na juz bo gadania bylo o tylu psach ze ja rozpoznaje tylko Onka gusi i serduszko i tyle, dlatego zaloz watek wstaw fote i bedziemy dzialac;) -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Rozmawiałam z Karoliną. Powiedziala, że dopyta sie czy na kastrację ma znizke i da mi znać :)[/QUOTE] oby sie udalo:lol:Guarulka trzeba pozbawic tego i owego:p a tutaj maly offtop:oops:potrzebna kazda zl psiak ma 10 dni..:-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/troll-mamy-10-dni-potem-eutanazja-uratuj-zycie-deklaracje-nawet-5-zl-172501/[/url] -
[quote name='gusia0106'] ....................UWAGA!.................................. [B]Kto dogoni psa, kto dogoni psaaaaa - może Ty, może Ty, może jednak ja........[/B][/QUOTE] Ironia losu:roll: wczoraj to chyba nikomu nie bylo do smiechu, wysylalam pw z mapy z prosba o pomoc w szukaniu, dwie osoby odpowiedzialy:roll:
-
bidula kochana. Kurcze oby byly jakies pozytywne wiesci:roll:
-
[quote name='Ninka']Niestety dawno i w Poznaniu. Byla akcja szukania, byly ogloszenia, jedzenie. Ale ja mieszkalam wokol pol, i lasow, i tak sluch po niej zaginal:-([/QUOTE] dawno temu> bo takich akcji sie nie zarzuca dopoki albo psa albo zwlok sie nie znajdzie, sa portale, ulotki i pelno ludzi z okolic ...przeciez nei wsiąkła
-
[quote name='Neris']Kurka doszło 40zł i w tytule napisane że to od właściciela firmy, więc pomyślałam że mi zwracają za wadliwą kartę do aparatu :oops:[/QUOTE] to od nas bo z tz'ta konta:lol: ale podalam w tytule na arie:mad: czekamy na przelewy i jeszcze cos dosle;)
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
chita replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Jak na dzis mozna Gusi pomoc? zbieramy na karme, leczenie? -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
chita replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka'] Ja nie umiem, i o parwie dowiedzialam sie dopiero z sekcji zwlok. [/QUOTE] Nina prawda jest taka ze jak faktycznie nie umiesz to nie bierz na siebie takiej odpowiedzialnosci bo to ze ocenilas te psiaki ze sa w lepszym stanie to jedno ale na twoje oko nic im nie jest i moga isc na tymczasy z innymi psami:crazyeye: narazasz tu zbyt wiele i mimo ze chcesz pomagac wulgarnie wyrazasz sie do osob ktore maja cholerne doswiadczenie:shake: troche szacunku , -
Neris a od nas kasa doszla, miala byc na Arie ale sama wiesz co najbardziej Wam potrzebne;)
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
chita replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
ciotki przepraszam za offa:oops: ale bardzo pilnie pomoc warszawiakow potrzebna, pies na dt (wyciagniety z horroru w swarzedzu) w w-wie zerwal sie dzis rano potrzebna pomoc....:placz: post444 [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-astka-szczeniaki-inne-daj-im-szanse-na-nowe-zycie-172309/index45.html[/url] -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
chita replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Gusia - ty lepiej napisz jak u ciebie minęła noc!:cool3: Moniczko...to ja założyłam watek:oops: z myślą o wyciagnieciu tego przerażonego onkowatego piesa:oops::oops: ale tak jakoś samo wyszło, ze powklejałam zdjęcia tych potrzebujacych malizn...i tak jakoś watek oneczka zrobił się watkiem psiaków do natychmiastowego wyciagniecia z tego schronu....źle zrobiłam? a potem Nina prosiła o przekazanie jej "dowodzenia" co też uczyniłam...bo nie jestem tam na miejscu...[/QUOTE] andzia dobrze zrobilas i lepiej zrobic nie moglas i rownie dobrze lepiej byc nie moglo ze trafilo na gusie :loveu:(sledze krzyczki;)) ale to wlasnie osoba ktora jest na miejscu i koordynuje powinna znac psy i wiedziec o nich wiecej niz tyko pokazywac zdjecia bo nie wiem co by bylo gdyby taki dzikus trafil np do mnie do bloku....:shake: tak samo uwazam ze psy przed wydaniem powinny byc sprawdzone w lecznicy w poznaniu, ja osobicie nie ryzykowalabym zdrowia swojego psa za slowo jakiegos konowala:cool1: ja narazie moge troche pomoc w ogloszeniach...