Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [URL="http://i44.tinypic.com/jb1jic.jpg"]http://i44.tinypic.com/jb1jic.jpg [/URL] :roflt::roflt::roflt:
  2. [quote name='Soema']Żeby nie było za kolorowo... Poszłam się wykąpać, wychodziłam z łazienki 5 razy, bo Chester chce rozwalić drzwi..:shake: [/QUOTE] nie dziwie sie...no bo kto sie kąpie o 15:roll::eviltong: a zostal juz sam w domu na pare minut poza wyjsciem do łazienki? Chester ja Ci radze z Soemą nie zadzieraj:shake:
  3. [quote name='agaga21']szukam wątku aresika-majlo:Help_2:[/QUOTE] tego?;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180694-Pitbull-4miesiAE-ce-z-piekielnego-schroniska-juA-w-nowym-domu[/url]
  4. [quote name='agnieszka32']Ja terz rzyczę temu Baronu [B]mnuztwo[/B] szczenścia i mondrego [B]ludzia[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] zrobilas blędy:roll: pisze sie mnuztfo i lódzia:eviltong::evil_lol:
  5. Czesio zezolek:evil_lol::loveu:a czy ja juz mówilam ze jest przecudnie umaszczony:-o:loveu:i caly taki do zakissowania:loveu:
  6. pierwsza:eviltong:
  7. [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_6437.jpg[/URL] dziubasek:loveu::loveu::loveu: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_6479.jpg[/url] i czołówka....:evil_lol:
  8. jade na wakacje:sweetCyb: ... .. . po głębszej refleksji stwierdzam ze tam musi byc jakis haczyk:roll::eviltong::evil_lol:
  9. [quote name='agaga21']no zalezy kogo! bo mnie od tego sprzatania i gotowania chyba jednak coś rozboli:roll:[/QUOTE] co nie lubisz aktywnego wypoczynku:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  10. [quote name='agaga21'][URL]http://i41.tinypic.com/2uejl2a.jpg[/URL] :nerwy:no nie powiem, stwarza pozory:nerwy: akurat konczyła ziewać;)[/QUOTE] nie sciemniaj to jest spojrzenie w stylu 'ju tokink tu mi':diabloti:
  11. [quote name='agaga21']nie i o wyrzucaniu śmieci i gotowaniu i zmywaniu tez nie![IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] :splat:skleroza nie boli:diabloti::eviltong: [quote name='Soema']Hihi i pozamiatane :diabloti: nie masz Chita koleżanek :grins:[/QUOTE] ales ty brutalna:smhair2:
  12. [URL]http://i39.tinypic.com/9acvhw.jpg[/URL] nawet kropelka na nosku sie zalapala:loveu: [url]http://i41.tinypic.com/2uejl2a.jpg[/url] :nerwy:no nie powiem, stwarza pozory:nerwy: [url]http://i44.tinypic.com/k036za.jpg[/url] a tu widac jak Etnusia jest zadowolona dumna z budy:loveu:
  13. [quote name='agaga21']to mnie tez na TAKIE wakacje zapraszałaś???też takie z "widokami"?????[/QUOTE] a o czynszu wspomnialam:hmmmm::grins:
  14. [quote name='agaga21']a wczoraj nie było?:-o [/QUOTE] nie, nie bylo:mad: byla relacja z karmienia Etny ciastem i zadnego zdjecia:crazyeye::shake::evil_lol: popraw sie:laugh2_2:
  15. [quote name='Soema']A to Ty kojec masz?! :hmmmm: coś Ci się potentegowało :splat:[/QUOTE] na trawniku se postawie albo na parkingu specjalnie dla gosci:razz::evil_lol: a ty myslalas ze w wakacje gdzie bedziesz spac:diabloti:
  16. [quote name='fioneczka']zołza :eviltong: sobie inny obiekt adoptujący znajdę :evil_lol:[/QUOTE] zaraz zołza:roll:przecie o widoki Ci chodzilo to z kojca by byly najlepsze:diabloti:
  17. [quote name='agaga21']a co? dzień bez zdjęć to dzien stracony?:razz::evil_lol: [/QUOTE] dzien nie ale dwa to juz tak:mad::mad:w drodze wyjatku mozesz wrzucic filmik (najlepiej ze skalpowania opon:diabloti:)
  18. dowcipna:obrazic::diabloti: to zrob tak zeby bylo widac:mad:
  19. my tu gadu gadu a ja zdjec nadal nie widze:mad::mad::mad:
  20. [quote name='agaga21']jak na razie pokazałam jej wszystkie koła od samochodu ;)[/QUOTE] a samochody sasiadow tez pokazalas:cool3: czy mowilas ze TO WOLNO:diabloti:
  21. [quote name='agaga21'] karol powiedział, że mam sie z nią przejść po ogrodzie, pokazać jej WSZYSTKO palcem i powiedzieć jej że "tego nie wolno!":evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to Was dlugi spacer czeka:diabloti: tfu znaczy inwentaryzacja:eviltong:
  22. [quote name='fioneczka']łoooooooooooo ale foty !!!!!!!!!!!! Arinka to ma superaste miejsce na zabawę ... też bym chciała możesz mnie adoptować ;) ?[/QUOTE] jasne ze moge:loveu:do kojca?:diabloti: [quote name='Paula03']A zdjęć nigdy mało! [/QUOTE] terminatory:evil_lol: wypluj te slowa:eviltong: [quote name='Soema']Chita jesteś bezwstydnie bezczelna.. mogłabyś inne tło wybrać?!:mad: ma chrześnic - boska ! :loveu:[/QUOTE] ale to nasza ulubiona łączka..... byla:-( jak ja mam jej to powiedziec ze juz tam nie pojdziemy bo ciocia Soema ma skret kiszek:diabloti: [quote name='Ania+Milva i Ulver']życie jest jednak niesprawiedliwe....:( gdybym wiedziała, że to się tak skończy to bym się tam do was zamiast arinki wyadoptowała...wiem ,że byscie mnie kcieli:diabloti: a teraz tylko pozostało foty oglądać....:shake:[/QUOTE] pewnie ze bym cie kcieli:diabloti:z fioneczka do kojca pojdziesz:diabloti: na poadopcyjna czekamy:roll: [quote name='agaga21'] [B]piękne chmury, piękne góry, piękna zielenina i piękna arina [/B]aż mi sie zrymowało od tego piękna![B]:crazyeye:[/B][B]:evil_lol:[/B][B]:evil_lol:[/B][/QUOTE] czyli na dzis koniec fot.......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S79l4-kdutI/AAAAAAAAAqg/At6fbgUC54Q/s512/IMG_0100.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S79l_X0DIJI/AAAAAAAAAqs/FLaN0ba2oX4/s512/IMG_0101.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S79mQRQtKkI/AAAAAAAAAq8/Ad4DtSwOqFM/s512/IMG_0104.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S79mWAP8pmI/AAAAAAAAArA/6P_Y_vi-f48/s512/IMG_0105.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S79mqI5E6QI/AAAAAAAAArQ/BIZjAHj69L0/s512/IMG_0107.JPG[/IMG] noooo i to by bylo tyle;)
×
×
  • Create New...