Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='fioneczka']Arinka to ma taki prawdziwy raj na ziemi ... mamusia kocha nad życie i w koło takie supreanckie tereny zdjęcie w stokrotkach rozbrajające[/QUOTE] mamusia kocha jak kazda inna-miloscia gleboka i nieco paranoiczna:evil_lol: [quote name='Paula03'] Świetne zdjęcia ;)[/QUOTE] dziekujemy:lol: bo i modelka troche fajna;) [quote name='Ania+Milva i Ulver']No i śliczna obróżka- różowych nie było?:)[/QUOTE] nie bylo:sad: ale sie robi na zamowienie taka z cwiekami i czaszkami:diabloti: a tak w ogole mi sie wydaje czy sie nabijasz z nowej obrozki:mad::lmaa:
  2. ten z 57 tu;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182687-Og%C5%82oszenia-na-57-portalach%21-Tekst-do-og%C5%82osze%C5%84-i-banerki%21-KOMPLET%21-na-staruszki-"]http://www.dogomania.pl/threads/182687-Og%C5%82oszenia-na-57-portalach!-Tekst-do-og%C5%82osze%C5%84-i-banerki!-KOMPLET!-na-staruszki-[/URL]) ale nie wiem czy juz nie koniec
  3. i wyciaganie boji:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyvtL6HYI/AAAAAAAAA6c/pb_Wi-2I3XU/s576/DSC_7408.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tywhqf2xI/AAAAAAAAA6g/wO99MZpdXh4/s576/DSC_7409.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyyXMWbtI/AAAAAAAAA6o/jECAJvW5NPc/s576/DSC_7411.jpg[/IMG] Arinka gdzie kotek...?:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8ty0JUY-LI/AAAAAAAAA6w/MlDxFo2dNRw/s576/DSC_7413.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8ty0wUx1zI/AAAAAAAAA60/Pg_WrYzD9SQ/s576/DSC_7414.jpg[/IMG]
  4. przeklete fale mi psa gonily:evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tymnBrxvI/AAAAAAAAA5w/QBwCiwoYigE/s576/DSC_7396.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8typLv0V9I/AAAAAAAAA58/DuyFlCZcfg0/s576/DSC_7400.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyrnzeYFI/AAAAAAAAA6I/DAUiR40yxYQ/s576/DSC_7403.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tytB3iNUI/AAAAAAAAA6Q/8mxCbrj7EIk/s576/DSC_7405.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyt2x1TUI/AAAAAAAAA6U/rkqwtnZ7gCQ/s576/DSC_7406.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tydX17eiI/AAAAAAAAA5E/Sj_kjZDddbs/s576/DSC_7383.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tygdwDjsI/AAAAAAAAA5U/rDo3FtffOiM/s576/DSC_7387.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyhIw46_I/AAAAAAAAA5Y/DGdZ8XKq1Ug/s576/DSC_7388.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyiPTUXXI/AAAAAAAAA5c/9zR_LdCErYQ/s576/DSC_7389.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyjN-rkYI/AAAAAAAAA5g/LKwXszhk8CY/s576/DSC_7391.jpg[/IMG] zdjec mamy duzo duzo :shake:
  6. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyT55LZ7I/AAAAAAAAA4U/ypkt6yxVCJw/s576/DSC_7367.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyVT1kDmI/AAAAAAAAA4c/2vnzL6phFRU/s512/DSC_7370.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyW6f6vpI/AAAAAAAAA4k/ObUr7LHGSlE/s512/DSC_7373.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyZZBBdxI/AAAAAAAAA4w/OydYhCz378M/s512/DSC_7379.jpg[/IMG] stokrotka moja:lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tybRiRHII/AAAAAAAAA48/Gkfiq858aMQ/s512/DSC_7381.jpg[/IMG]
  7. pilecka fajna jest;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyBc4eiMI/AAAAAAAAA3A/PXf78PDRFlk/s576/CSC_7582.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyOltvnsI/AAAAAAAABBI/-FHN2Jkh8i8/s576/DSC_7359.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyPtuvHCI/AAAAAAAABBQ/r_RGfnC_Cq4/s512/DSC_7360.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tyQjk5-HI/AAAAAAAABBU/CSTqgXpakKA/s512/DSC_7361.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tySShSh-I/AAAAAAAAA4M/gAZelUuXHUY/s576/DSC_7364.jpg[/IMG]
  8. bylismy na grillu w weekend, sucz sie wyszalała:lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8txupdRwDI/AAAAAAAABAI/K2TiwSqe8k8/s720/CSC_7565.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8txvuAk8LI/AAAAAAAABAQ/vPCr4I2OoQ8/s576/CSC_7571.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8txxXn9psI/AAAAAAAABAY/2yl2kKqQkWc/s720/CSC_7573.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8txzwl7CjI/AAAAAAAABAg/BVxSBEQezlg/s720/CSC_7575.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tx2ZovpqI/AAAAAAAABAo/KDrTsaLvlvk/s720/DSC_7329.jpg[/IMG] cdn;)
  9. cudny:loveu::loveu:w jakim mniej wiecej jest wieku-po zachowaniu widac ze jeszcze dziaciak:razz::lol:
  10. Etna za dziadka to chyba bobra miala:evil_lol::loveu: a i widze ze wąż ogrodowy jeszcze zyje...:diabloti:
  11. jaka szczesliwa:multi:a i chlopaka ma przystojnego;)
  12. przeslodka sunia:loveu: ja podtrzymuje ze pod koniec kwietnia-poczatek maja moge cos wplacic na sunke. Enigma nie mozesz pokrywac sama takich kosztow:mad:;)
  13. śliczna suńka i młodziutka jeszcze;) wyglada jakby miala ciut z asta
  14. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] a tam zaraz focha ...nie znasz się ;) ..ona mówi .....Nie fociłaś jeszcze z tej strony .... :roflt:[/B][/COLOR][/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:no fakt...:roflt: agaga juz po 12 gdzie dzisiejsze zdjecia??:roll::diabloti:
  15. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]jak pięknie pozuje ;) [URL]http://i44.tinypic.com/9h05zd.jpg[/URL][/B][/COLOR][/QUOTE] a mialam pisac ze chyba focha strzelila:evil_lol:;)
  16. :multi:filmiki:multi: nareszcie:watpliwy::eviltong: jaka ona jest szybka:-o[SIZE=1][COLOR=DimGray](biorac pod uwage wage oczywiscie:eviltong::diabloti:)[/COLOR][/SIZE] a z kaczuszka- 1:57-to spojrzenie mnie powala:loveu::loveu::loveu:
  17. [URL]http://i40.tinypic.com/qzozk9.jpg[/URL] a co Mysia Pysia ma taka smutśną minke...obrozka sie nie spodobala czy co:evil_lol: a ślepka to ma lazurowe:-o
  18. tak sie ciesze ze ten tymczas prawie pewny;) reszty ponownie nie skomentuje...
  19. [quote name='fergilka']Przestań się teraz kokosić na wątku. Przez Twoje machlojki Enigma straciła szanse na tymczas (lub w ogóle jej nie miała). Nie wiem czemu Aga (Enigma79) przebiera teraz w słowach, ja jednak nie zamierzam...Od początku mojego pobytu na dogo wiedziałam, że masz "coś za uszami" o czym świadczyła jatka między nami na wątku Edi'ego (czego nie mogę teraz znaleźć), wyciągnęłaś również kiedyś do mnie "pomocną" dłoń, kiedy w panice szukałam pomocy dla ślepego Mietka ze złamaną miednicą pisząc, że: "Mam wziąć Mietka do siebie, będzie miał dobrze w czym problem?" - czasem mam ochotę na Twoich wątkach zacytować Twoje słowa, kiedy Ty szukasz domu dla swoich podopiecznych.... Wracając do Enigmy (amstafki) dlaczego oburzyłaś się tak na pytanie Agi, o to, czy może wyciągnąć psa przez TOZ?? wtedy zwolniona byłaby z opłaty (65zł lub 150!!) Pytanie to tak Cie oburzyło, że odwołałaś DT (lub w ogóle go nie było-sama już się gubię w Twoich wypowiedziach)!! Przekabaciłaś również Kinge (potencjalny DT), która najpierw powiedziała, że nic o psie nie wie, potem, że Aga ma ustalać z Tobą bo odwołałaś tymczas!!! Po nakręceniu Kingi piszesz Enigmie łaskawie sms'a z nr do Kingi, żeby sobie sama załatwiała jak tak.. Nie wiem o co się tak zdenerwowałaś, bo co? jak psa wyciągnie TOZ to nie podtrzymujesz oferty tymczasu!! Co to qrwa szantaż? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. KASA KASA KASA...ode mnie i od Agi dostałaś już wystarczająco dużo kasy, i na tym koniec! Rzeczy z bazarku Agi ( ŚWIAT ORIENTU) z na razie uzbieranych 300 zł podzielono tak, że dla Agi 50 zł :crazyeye: a reszte na Twoje psy! wow Jak sobie pomyślę, jak bardzo Aga zaangażowała się w Enigmę, że musiała się naginać żeby finansowo wyrobić, a Ty tak nagle wszystko spimandoliłaś ruchem krótkim to...nie będę pisać bo dostane bana... Cieszę się, że tylko na chwilę zamydliłaś mi oczy swoją niby dobrą postawą...koncertowo manipulujesz ludźmi, tylko nie wiem do czego Ci w tym potrzebna fundacja... Mam nadzieję, że ktoś inny napisze również trzy po trzy coś na Twój temat i spadnie Ci ta aureola anioła z nad głowy...:angryy:[/QUOTE] :angryy:czemu mnie to wszytsko nie dziwi:angryy:powiem wiecej Twoj post o wiele wiecej wyjasnia:angryy:od dalszych komentarzy narazie sie wstrzymam...natomiast jesli uda sie wyciagnac Enigme dorzuce sie do hotelu.
  20. [quote name='fergilka']Najprawdopodobniej wszystko poszło się je...ć.. Nie widziałam, że w takim świecie, wśród takich ludzi, wśród dogomaniaków są machlojki i przekręty.... Więcej pewnie napisze Enigma:-([/QUOTE] ??co sie stalo??
  21. kurde... Enigma a moze udaloby Ci sie oddac ta smycz i obroze..to ponad 50zl...
  22. Enigma ja sie chetnie dorzuce ale moge Ci przeslac jakas kase na konto dopiero pod koniec miesiaca:oops:
  23. [quote name='agaga21'] etna tylko czekała na moją chwile nieuwagi. ale na 2 zniszczone piłki w ciągu dnia i to piłki kamila, nie mogłam [B]jej[/B] pozwolić. [/QUOTE] jak to jej?:-o czytalam Twoje posty i wyraznie napisalas ze przegryzlas pilke...:roll: ateraz wszystko na Etnusie:diabloti: [quote name='agaga21']etna siedziała pod balkonem i chciała wyjść ;) a dziś biedaczka przeżyła prawdziwą traumę! kamil grał w piłkę a jej nie wolno było mu jej zabrać. oczywiście już na początku jedną złapała i [B]przedziurawiłam[/B] ....[/QUOTE] wyszlo szydlo z worka ! kto kamilkowi pilki dziurawi...te opony to tez pewnie twoja sprawka...:shake::diabloti:
  24. [URL]http://i40.tinypic.com/2n9auxz.jpg[/URL] zajec :evil_lol::loveu::evil_lol: [URL="http://i39.tinypic.com/152f48z.jpg"]http://i39.tinypic.com/152f48z.jpg [/URL] :roflt::roflt::roflt: ale sie usmialam:roflt:buahahaha :roflt:masz wiecej takich fot:shiny::cool3:
  25. [quote name='agaga21'] duża z niej dziewczynka sie zrobiła :) [/QUOTE] duza jeno cos chuda przy tej reszcie:evil_lol::diabloti: [quote name='fioneczka']ale ona ma tam raj ... ślicznie się prezentuje w tym :hmmmm: życie[/QUOTE] nieee my zyta nie deptalismy:siara: [quote name='Paula03'] Ślicznota z niej! :loveu:[/QUOTE] tez mnie sie troche podoba ;):evil_lol: a te zdjecia to faktycznie takie male mi tu wchodza:mad:cholera musze poszukac jakie na maksa moga byc i jutro wstawie wieksze bo na takich to nic nie widac:shake:
×
×
  • Create New...