-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
dzieki fioneczko:loveu: zaraz jej podam wapno i posmaruje oliwka
-
jakie foty:evil_lol::loveu: ale Wam sie spacerek udal, i kaczuszka jeszcze zyje:razz: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_7206_1.jpg[/url] :roflt::roflt: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_7278_1.jpg[/url] a dziaaaa:evil_lol::loveu::diabloti:mona ninja:evil_lol:
-
byc moze, nic innego nie przychodzi mi do glowy aczkolwiek sie chyba do weta wybiore bo duzo tego, cala wewnetrzna strona udek w krostach...
-
nowego nic nie jadla bo od dawna karmie gotowanym, cholera po lące biegamy codzien po pare godzin:roll:ale pokrzywy to powinny chyba szybko zejsc....tutaj trawy pokosili wiec moze ma uczulenie jakies:shake:
-
cholera Arina ma caly brzuszek w krostkach:shake:nie drapie sie ale niektore sa takie biale niektore czerwone...nie wiem od czego takie cholerstwo wylazło:placz:
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
chita replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
boze jakie wiesci...:multi: z watku smutnej starutkiej Mroweczki zrobil sie watek dwoch szczesliwych psich happy endow:loveu::loveu::loveu: oficjalnie wiec posciagalam Mrowke z moich ogloszen;) a Borek przeslodki-Akrum masz galerie:cool3: -
[quote name='agaga21']masz zapchaną skrzynke[/QUOTE] juz nie:razz:
-
[quote name='Soema']Ty to jednak jesteś :splat:[/QUOTE] no co ?:niewiem: a kto mowil ile ma byc strzałów??:diabloti:
-
obiecalas ze sie przyznasz jak trafie:mad:i co trafilam:cool3: ja tam swoj typ mam i nie jest to baronek;)
-
no to strzelam: dixon, baron, moris, drops,dropsik, siemens, mars, majlo, bandit, diabeł, bruno...:diabloti::diabloti: i co trafilam:evil_lol:
-
[quote name='agaga21']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: że co? że niby baronek...?:roflt:[/QUOTE] moge strzelac a jak trafie to sie przyznasz:cool3::cool3:
-
[quote name='agaga21']koope do wody??:mad::diabloti: [URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzf8nN5lI/AAAAAAAAA-Q/J91xr0XSA1c/s640/DSC_7503.jpg[/URL] [/QUOTE] w ramach programow unijnych w tym roku nawozimy jeziora....:diabloti: [quote name='agaga21'] bardziej do arinki bo do etny to inny pasuje ;)[/QUOTE] to powiedz jaki:cool3::cool3: albo nie mow ja i tak swoje wiem:evil_lol:
-
[quote name='andzia69']Agaga - nie sciemniaj;) do Etny by pasował:):) [/QUOTE] No pasowalby jak nic!:cool3:Andzia prawde Ci powie:evil_lol::loveu:
-
taaak znow zesmy ZAadoptowaLI pileczke:diabloti:
-
aaaa pileczka jest adoptowana:evil_lol:;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzotAKi7I/AAAAAAAAA_Q/OhhHRZVGZpc/s640/DSC_7551.jpg[/IMG] to by bylo na tyle;)
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzjKdDZRI/AAAAAAAAA-o/OfDkweUdTG0/s512/DSC_7518.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzlLwdaaI/AAAAAAAAA-4/VMpjUbClVb4/s512/DSC_7523.jpg[/IMG] Soema Soema ...dla CIe:eviltong: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzlx1I_gI/AAAAAAAAA_A/i96rBkVoQKA/s640/DSC_7531.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tznd20CuI/AAAAAAAAA_I/HjssZ6VRkwQ/s640/DSC_7535.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzn8UEu7I/AAAAAAAAA_M/-kxHNjQZcfU/s640/DSC_7550.jpg[/IMG] :lol::lol::lol::lol::lol:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzeUYZXXI/AAAAAAAAA-I/XlSi4lEPsFo/s512/DSC_7501.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzf8nN5lI/AAAAAAAAA-Q/J91xr0XSA1c/s640/DSC_7503.jpg[/IMG] o na takim łancuchu ją trzymam:diabloti: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzgiLRGsI/AAAAAAAAA-U/h_m1QZGdIIU/s640/DSC_7504.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tziEY_15I/AAAAAAAAA-g/DkumYwcukZI/s640/DSC_7509.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tziiG47uI/AAAAAAAAA-k/Ue2QvXuZbO8/s640/DSC_7513.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzKPg3PzI/AAAAAAAAA8Y/FTVIVf1xekk/s640/DSC_7452.jpg[/IMG] jest i nasz piknik:lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzMyyNsHI/AAAAAAAAA8o/959w18okmWA/s640/DSC_7465.jpg[/IMG] głupawka... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzQXkRuuI/AAAAAAAAA88/IjqPY-dEeJY/s640/DSC_7475.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzU4TbuXI/AAAAAAAAA9c/XG8TzMuAC94/s640/DSC_7489.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzW9hEeOI/AAAAAAAAA9k/L50BWV5BK38/s640/DSC_7492.jpg[/IMG] cdn:oops:
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8ty9iNFxqI/AAAAAAAAA7c/DBsBpIadQ8c/s512/DSC_7423.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzA_F3fPI/AAAAAAAAA7s/ehFqoWi_ICI/s640/DSC_7426.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzHuco55I/AAAAAAAAA8M/-adx5fZJRUs/s640/DSC_7447.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzF0xtLRI/AAAAAAAAA8E/mEiJJojnXuM/s640/DSC_7432.jpg[/IMG] hmmmm [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8tzJQLEp2I/AAAAAAAAA8U/_RsY6b3buuI/s640/DSC_7449.jpg[/IMG]
-
no i ciag dalszy.... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8ty100iJII/AAAAAAAAA64/75uxk1R4xQo/s640/DSC_7415.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8ty3349MRI/AAAAAAAAA7E/TJbPr_he_oI/s640/DSC_7417.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8ty5AknfeI/AAAAAAAAA7I/4lHr5LY02BQ/s640/DSC_7418.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8ty6APGD2I/AAAAAAAAA7M/palULaouNpo/s640/DSC_7419.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8ty706Vm4I/AAAAAAAAA7U/ZlxN8gDE_8o/s640/DSC_7421.jpg[/IMG]
-
piękny tekst a zdjecia....ehhh cudne poprostu, jej oczy mówia wszystko co tam jest napisane:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='agaga21']piłką się gra a nie ją.....wysiaduje [URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S8txupdRwDI/AAAAAAAABAI/K2TiwSqe8k8/s720/CSC_7565.jpg[/URL] [/QUOTE] to nie jest tak jak myślisz...:evil_lol::diabloti: [quote name='agaga21']zobacz chita, jak bardzo ten psiak pasowałby do arinki: [URL]http://img641.imageshack.us/img641/2968/dsc02939e.jpg[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183941-DROPSIK-super-amstaff-ratuj-go-zanim-zmarnieje[/URL] jak go zobaczyłam, od razu sobie o tym pomyślałam! edit: widzę, że już tam byłaś ;)[/QUOTE] bylam bylam i to samo mi wpadlo od razu ze do Paskudy podobny:oops: [quote name='Ania+Milva i Ulver']Nie wyśmiewam tylko próbuje ci zarzucić pomysł abys nam taką kupiła:diabloti: tzn jako prezent ma sie rozumieć:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] masz szczescie:mad:a dla Milvuni wsysko:loveu::loveu::loveu: zaraz sie ogarne i powrzucam reszte fot z pikniku;)