-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
dawaj?? ja cie chyba pośle na lekcje dobrych manier:mad::diabloti::eviltong: a fotki to mam kiepskie bo juz sie pózno robiło... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9SrjaQgxvI/AAAAAAAABGM/7eKlYNmNpzU/s640/DSC_7593.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9SrkN1FC3I/AAAAAAAABGQ/Iwktk1aHdmo/s640/DSC_7594.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9SrmsqXkfI/AAAAAAAABGc/XCrtNgBv1-g/s640/DSC_7599.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9SrnWDsdcI/AAAAAAAABGg/tptuN6N8xMw/s640/DSC_7600.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9Sro5nEN3I/AAAAAAAABGo/upo4O97iITU/s640/DSC_7603.JPG[/IMG]
-
dobrze ale pojedziemy do weta bo krostki nie zeszly...dzis Arina byla z sasiadkami na spacerze:lol: ludzie sie proszą zeby ja wziasc do siebie na troche:evil_lol: a my popoludniem poszlismy połazic wśrod ludzi bo panikara z niej straszna w mieście:roll: mam pare fot, jak zgram moze wstawie:eviltong:
-
AMSTAFF odebrany właścicielom szuka stabilizacji,PROSZĘ O OGŁOSZENIA!
chita replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
to tym bardziej sie ciesze;):multi: -
AMSTAFF odebrany właścicielom szuka stabilizacji,PROSZĘ O OGŁOSZENIA!
chita replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
super:multi:[SIZE=1]a dom byl sprawdzony?[/SIZE] -
swietne zdjecia i oznajmiam ze nie wierze w strachliwość Mony:eviltong: przynajmniej dowodow na to nie ma:cool3::loveu: [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_7859_1.jpg[/URL] :loveu::evil_lol:
-
DROPSIK-super amstaff-ratuj go zanim zmarnieje...JUŻ W DOMU!
chita replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
boze on jest przesliczny...:roll::iloveyou: -
czyli co, mozna sie oficjalnie cieszyc:razz::evil_lol: a wiec... .....................................:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:.................................................... ................................................:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:.............................................................. .....................................................:cunao:..................................................................... ...........................................................:loveu:............................................................................ Morrisku:loveu:to Ci sie trafiło:loveu::evil_lol:
-
Holender Bandit - piekny wystraszony TTB zostal otruty [*]
chita replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
sie chlopak Batmana naoglądał:diabloti: -
[quote name='Soema']Zapraszam do siebie.. Dieta i mordercze treningi zapewnione:diabloti:[/QUOTE] nie dziekujem, ja z Arinką trenuje spanie...dzis do 10.30:evil_lol:
-
Szczeniaki to mój koniec??? Nie! Lady ma nowe życie w DS!!!
chita replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Chwilowo właściciele nie mają netu, ale ja się postaram......w miarę możliwości:)[/QUOTE] jasne, nie teraz zaraz;) ale tak za jakis czas popatrzylabym na te slodka usniechnieta mordke:loveu::multi:bardzo sie ciesze...magdola masz jeszcze jakis znajomych bo pare astow zostalo:evil_lol::cool3: -
a jakie on ma wciecie w talii:shocked!: -osa normalnie:evil_lol: wpadlam w kompleksy:watpliwy:
-
Szczeniaki to mój koniec??? Nie! Lady ma nowe życie w DS!!!
chita replied to magdola's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb:tak sie ciesze az mi slow brak:cunao: moze i jakies fotki beda z ds:cool3::lol: -
[quote name='Ania+Milva i Ulver'] czyli co.....chita wraca do Polski:PROXY5: :scared:[/QUOTE] nie musze przecie mam boksera:pto zawsze tylko w prawie tak groznie wyglada, ludzie tu maja asty , rottki i zyja:evil_lol: mamy ubezpieczenie zdrowotne i cywilne dla Ariny-specjalne dla morderczych ras:diabloti: a wrocic moge...popracuje sobie w brodnickim hoteliku dla psow:cool3:
-
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
chita replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Odnosnie Jezykai waszych staruszkow zajrzyjcie moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184079-CZWARTY-ETAP-**skaronka**-CZWARTY-ETAP[/URL] skarbonka staruszkow-moze by bidulki skorzystaly -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
chita replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
no i jestem z offa;) dziewczyny gadalyscie moze z wetem, bo to niezbyt fajnie wyglada a nie koniecznie musi byc nużyca... -
Holender Bandit - piekny wystraszony TTB zostal otruty [*]
chita replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']dajcie mi zjesc obiad co? :P[/QUOTE] jak dlugo mozna jesc obiad...:evil_lol::diabloti: -
Holender Bandit - piekny wystraszony TTB zostal otruty [*]
chita replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
:kciuki::kciuki::kciuki: -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Przy pewnej kwocie przymknę na to oko;):evil_lol:[/QUOTE] mam Ci zaplacic zebys mi wyadoptowala psa ktorego miec na razie nie moge....:roflt: [quote name='agaga21']chita, ty się nie wzbraniaj, tylko bierz tego cudnego chłopaka z brodnicy bo [B]ci go jeszcze ktoś skradnie z przed nosa![/B][/QUOTE] alleluja:diabloti: ja wynajmuje miszkanie tutaj i juz ze zgoda na jednego psa byl problem...nie wspomne ze pies w typie asta jest tu psem pierwszej kategorii (czytaj zabroniony:diabloti:) [quote name='fioneczka']hehe normalnie jakbym o sobie czytała ;) tyle że mi naprawdę psa nie dano mówiąc że do NORMALNEGO domu pójdzie[/QUOTE] a widzisz tego to ja nawet nie wiedzialam:crazyeye: a ja sie serio nie nadaje...pies wchodzi do domu pierwszy...je przed nami...miska stoi non stop z jedzeniem...spi na kanapach... sama widzisz to sa pierwsze kroki do dominacji:evil_lol:
-
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
chita replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
dostalam wlasnie pw...jaki bidulek:-(, poczytam pozniej bo musze juz leciec i zobacze jak moge pomoc;)