Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. masakra...ta bezsilnosc mnie przerasta:placz:
  2. goście beda do wtorku wiec jeszcze wszystko przed nami;) Arina chodzi obrazona bo wyraznie jest zazdrosna ale spokojnie daje sie malej glaskac, jak sie Tosia zbliza to sobie Arina idzie w inne miejsce, na szczescie mała dzieli sie calym jedzeniem z pieskiem wiec to Arinie pasuje:razz:jak sie ogarne to moze jakies foty strzele ;)
  3. [quote name='Paula03'] Ależ ona pięknie patrzy! :loveu: Świetne widoczki tam macie![/QUOTE] parzyla bo trzymalam w jedej rece aparat a w drugiehj kanapke:p [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie ważne że światło słabe, grunt że wodospadzik rewelacyjny :cool3:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]bajka :loveu::loveu::loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NuWMRJGI/AAAAAAAABwE/Vfv8UmVrK4Y/s640/DSC_8538.JPG[/url] ja też chcę zobaczyć wodospad od zaplecza :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] na zapleczu cos cholernie mookro bylo:evil_lol: [quote name='Patyś_']Fotogeniczna ta Wasza Arinka ^^ nie ma co ;) I macie gdzie poszaleć! Takie widoki uhuhu ;D[/QUOTE] fotogeniczna..w przeciwienstwie do panci:eviltong: [quote name='agaga21']widzę że kąpiel w rzeczce zaliczona :) [url]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1Nz22xHZI/AAAAAAAABwc/36g7h4I5WfI/s640/DSC_8617.JPG[/url] cudny wodospad! zazdroszczę widoków![/QUOTE] paskuda kapala sie przy kazdym postoju a gorska woda ciut zimna byla ale jej to chyba bez roznicy...:lol: [quote name='deer_1987']piekny wodospad![/QUOTE] niom:lol: [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ale cudnie!! Wspaniała natura, a Arinka coś średnio zadowolona na ostatniej focie hehe[/QUOTE] bo ja przypieli i nie dali sie popluskac a fotka byla robiona na gorze wodospadu...kilka metrow dalej byl spad:roll: [quote name='NATKA']No dobra, przyznaj się, że ten wodospad z tyłu to fototapeta ;););) [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NaUtv8II/AAAAAAAABvA/VfLwhm3-5rc/s512/DSC_8417.JPG[/URL] [/QUOTE] a juz sie prawie nie wydalo:mad::mad::mad: wczoraj na spacerze ze swoim kumplem dobkiem postanowila wytarzac sie w torfie jakims takim cuchnacym:mad: a w domu podczas kapieli wylazla mi z wanny w polowie i latala po calym mieszkaniu:mad:myslalam ze jej ten leb ukrece:mad: natomiast dzis przyjezdzaja do nas goscie z roczna coreczka mam nadzieje ze sie Paskuda spisze wzorowo:roll:
  4. [quote name='agaga21']zapomniałam dodać, że to zdjęcie jest dla tych wszystkich którzy mówili, ze etna jest za gruba. proszę jakie wcięcie w talii:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol: [URL]http://i47.tinypic.com/2cd8h2h.jpg[/URL][/QUOTE] zaglodzona jest...pewnie kopie dziury w poszukiwaniu pozywienia...:diabloti:
  5. i jeszcze kilka [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NovpQ6pI/AAAAAAAABvw/WkTXpkpaijU/s640/DSC_8447.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NsJ8STqI/AAAAAAAABv8/MOGaNQ2eeAU/s640/DSC_8462.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NwWqHNFI/AAAAAAAABwM/P9_Gw8DM64c/s512/DSC_8539.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NuWMRJGI/AAAAAAAABwE/Vfv8UmVrK4Y/s640/DSC_8538.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1Nz22xHZI/AAAAAAAABwc/36g7h4I5WfI/s640/DSC_8617.JPG[/IMG]
  6. [quote name='NATKA']No i masz Ci los, wlazłam tu i znowu wyleź nie mogę bo mi się oczy to monitora przyspawały - ja też chcę na taką makową łączkę!!! [/QUOTE] spakuje w worek i ci troche przywioze;) [quote name='Patyś_']Śliczne to wasze 25 Kilo ^^ Będziemy odwiedzać :D[/QUOTE] witamy i zapraszamy:) a teraz kilka fotek z wczoraj, niestety kiepskie bo swiatlo słabe :oops: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NXwNY7_I/AAAAAAAABu4/qeS3LT7Tkmw/s512/DSC_8402.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NaUtv8II/AAAAAAAABvA/VfLwhm3-5rc/s512/DSC_8417.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NePW_maI/AAAAAAAABvM/7Hjg7O-X6-A/s512/DSC_8421.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1NhMzsixI/AAAAAAAABvU/2q3IMhlEeZE/s512/DSC_8427.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TA1Nk9FdUgI/AAAAAAAABvg/WvWHVp8W7js/s512/DSC_8431.JPG[/IMG]
  7. bidulek...duzo zdrowka dla slodziaka...
  8. [quote name='agnieszka32'] chociaż nie wiem, która jestem już z kolei :evil_lol:[/QUOTE] Twoj szczesliwy numerek to.....cztery! bravo wygaralas amstaffa:diabloti:
  9. :multi:alez sie ciesze:multi: dwa Pusiaki sie dobraly i do domow pojechaly:eviltong:
  10. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] z tego zachwytu straciła głowę, tułów pobiegł w swoją stronę :evil_lol: [url]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv37nHjckI/AAAAAAAABrw/TjeYzqz6E2s/s576/DSC_8359.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: grunt to miec wyobraznie:evil_lol: [quote name='deer_1987'][URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv34wa6q6I/AAAAAAAABro/8ZkxFnu6U0A/s576/DSC_8357.JPG[/URL] podoba mi sie![/QUOTE] ciesze sie;) [quote name='Paula03'][url]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4bvwNr0I/AAAAAAAABtc/BS7za0Y8aX4/s576/DSC_8386.JPG[/url] Gdzie jest Arinka? :)[/QUOTE] udaje glupa zawsze jak widzi aparat:lol: [quote name='agaga21']piekne łąki tam macie! u nas pojedyncze chabry, nie ma takich kwiecistych miejsc. arince ładnie w kwiatach :)[/QUOTE] trzeba nadrabiac tlem z takim brzydalem:evil_lol::eviltong::loveu:
  11. [quote name='ania z poznania'], niczego jej absolutnie nie brakuje, [B]totalnie w moim typie![/B] [/QUOTE] no jesli przechodzisz do rzeczy to gdzie ja przywiezc:cool3::diabloti::eviltong:
  12. Salsa odlicza raaaaaaz dwaaaaaa.....a mlody zapomnial sie schowac:evil_lol: [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04145.jpg?t=1275911959[/url]
  13. [quote name='ms_arwi']teraz jako pierwsza musisz sie pozachwycac Lala :diabloti:[/QUOTE] aaahh ehhh ohhh:eviltong: jest naprawde cudna, ja uwielbiam czarne psiury :loveu: natalia ja jeszcze mojego pakietu ogloszen nie wykorzystalam:cool3:
  14. [URL]http://i49.tinypic.com/2usagxz.jpg[/URL] :roflt: a tu jej sie niezle kichnęło :eviltong: [url]http://i50.tinypic.com/2mhezhc.jpg[/url] rewelacyjne:loveu:do reklamy szamponu sie nadaje:razz: [url]http://i48.tinypic.com/2s1ugrs.jpg[/url]
  15. szok...nie ciesze sie zeby nie zapeszyc ale mam wiellllllka nadzieje ze to TEN dom, moja deklaracje chetnie przeniose....
  16. i ostatnie z soboty;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4lcrGWEI/AAAAAAAABt8/YT8Emc_-Qgs/s576/DSC_8395.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4g28n6RI/AAAAAAAABts/6MbXyTwwhHo/s576/DSC_8390.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4flosXkI/AAAAAAAABto/sOuuDg6oc-w/s576/DSC_8389.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4bvwNr0I/AAAAAAAABtc/BS7za0Y8aX4/s576/DSC_8386.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4W5LeHjI/AAAAAAAABtM/0ZupNm872ps/s576/DSC_8379.JPG[/IMG]
  17. pies jakos nie mial ochoty pozowac.... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4EXpCGBI/AAAAAAAABsI/BDk4bihyu8g/s576/DSC_8365.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4QFhKsDI/AAAAAAAABsw/Skx6o6bFD8g/s576/DSC_8373.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4NfSlBwI/AAAAAAAABsk/1S9XRmyTT78/s576/DSC_8371.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4ViAbdkI/AAAAAAAABtE/LPUVi_9Glek/s576/DSC_8378.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv4ZW0fXgI/AAAAAAAABtU/6sCdboSp6qg/s576/DSC_8381.JPG[/IMG]
  18. to wrzuce kilka z wczoraj:cool3: po drodze nad rzeczke znalazlysmy kolejna fajna łaczke...fotek z nad rieczki nie budjet bo fotomaszyna kaput.... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv3Zdlgx1I/AAAAAAAABqE/URDQJrEO0Cg/s576/DSC_8334.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv3snOxy7I/AAAAAAAABrA/chiLuf2CyYw/s576/DSC_8349.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv3tuDdvgI/AAAAAAAABrE/bYNBz4IOE90/s576/DSC_8350.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv34wa6q6I/AAAAAAAABro/8ZkxFnu6U0A/s576/DSC_8357.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TAv37nHjckI/AAAAAAAABrw/TjeYzqz6E2s/s576/DSC_8359.JPG[/IMG]
  19. [quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie sądzę, zobacz że do końca filmiku Myszka Miki się uśmiecha :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ciezko powiedziec bo usta ma zajete....yyy to jest zasłoniete:diabloti:
  20. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]halo halo a co tutaj tak cicho?[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no wlasnie nie wiem...:siara:......:eviltong: mielismy dosyc aktywny weekend..wlasnie wrocilismy z gor potem wrzuce pare fotek...ale w piatek bylismy u znajomych na grillu, Arina szalala w ogrodzie i w pewnym momencie na sekunde zniknela nam z oczu:eek2:..... przelazla do ogrodu sasiadow bo bramy byly pozamykane...minute pozniej znalezlismy ja w basenie u sasiadow....:mdleje:matko jedyno co za czubek z niej...
  21. on jest cudna ... nie wiem czemu jeszcze bez domu:shake:
  22. cudne fotaski...jak dla mnie Bilon cudny:loveu: i od razu widac ze rodzenstwo:razz:
  23. wazne ze Teos zadowolony:evil_lol: ...myszka miki pewnie troche mniej:roll::diabloti:
  24. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] nawet przeszło mi przez myśl żeby rzucić Salsie patyka niedaleko ich ale bałam się że Ruda skoczy tam czy coś :evil_lol: może dziewucha zakleszczu by dostała [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nastepnym razem nie mysl tylko rzucaj i wez aparat:diabloti:
×
×
  • Create New...