Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
tula - dasz jeszcze radę ??? Dziękuję przeogromnie :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Rex...to ja się nim zajmę (ogłoszenia dla niego) Mam pomysł taki, żeby w pierwszym poście umieścić numery postów w których pojawił się jakiś pies (zdjęcie i opis). Można też od razu dopisać czy ktoś robił już jakieś ogłoszenia. Proszę....jeżeli byłoby to możliwe:oops: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Albo jak trzeba będzie coś z radomia do p. Ali zawieźć...też jak tylko będę mogła pojadę. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie o psa... post nr 6 drugi pies...taki z bujnym owłosieniem :) Może coś więcej o nim. Porobiłabym mu ogłoszenia...wydaje się ciekawym psem do adopcji. Myślę, że ze względu na swój niezwykły wygląd może szybko znaleźć dom. A co z tą białą puszystą suczką? Ona ma ogłoszenia? Czy już ktoś ją adoptował? Trzeba podzielić się jakoś psami, nie chcę dublować ogłoszeń, które zrobiła tula albo mmd...tyle psów, niech lepiej każdy po trochu ogłoszeń ma niż jeden dublujące się ogłoszenia. Proszę pomóżcie znaleźć mi punkt zaczepienia. Nie wiem od którego psa zacząć ogłoszenia robić. I kontakt tylko ten stacjonarny co w pierwszym poście jest? Chyba tylko ogłoszeniami będę mogła pomóc. Ew jak będzie jakiś dom, to z transportem. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Współczuję p. Ali...podjąć taką decyzję :( Ale konieczna...jakby nie patrzeć. -
Ech...z tymi mrozami :( Mogłaby się ta zima skończyć. Dwa razy dziennie wynoszę do śmietnika żarełko dla jakichś błąkających się zwierzaków. Widziałam, że czasem jest ono wyjadane przez pieski, którym udało się wyrwać za ogrodzenie (pieski niezabiedzone, tylko takie co chcą pozwiedzać...a właściciel ma pewnie mocno w d... gdzie jego psy się włóczą). Ale nieważne, niech jedzą. Noszę rano przed 6 i wieczorem. Koty też muszą coś jeść. Mówicie, że oleju do wody ? Przeciwko zamarznięciu ??? Tak bardzo rozpaczam nad psami w dziurawych budach, na łańcuchach....jakie życie zgotowali im "właściciele" :( Takich ludzi powinno przypiąć się do budy choćby na jedną noc !!!
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Sofię Chyba każdy już o niej zapomniał :( Ma ktoś pomysł na tekst do ogłoszeń - krótki ?? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No, to nie trochę znasz warszawę AnnaA tylko jak "własną kieszeń " :) Trzymam kciuki, żeby drogi były przejezdne. Powodzenia. Czyli zostaną tylko 2 szeniorki :) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
AnnaA :) Znajdziesz jeszcze czas ???? Ale dobrze, że jesteś !!!!! -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
ooo...fajny pomysł może pani spodoba się też inny szczenior ??? -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
tayga, to zmień tytuł... ja bym miała szczeniory, ale kłopotem będzie transport :( Ale pewnie koło ciebie innych szukających domków szczeniaków nie brakuje Cieszę się, że Nepper ma dom :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
To rzeczywiście p. Ala ma pełne ręce roboty. Szkoda, że same przeszkody a pomocy znikąd - choćby konieczność płacenia komuś za transport. Wielkie serce ma ta kobieta...i sama płaci za sterylki. Ciężko będzie jednej osobie wywrzeć pomoc od wójta. Tutaj przydałby się ktoś z doświadczeniem - prawnik ??? albo ktoś kumaty w prawie, pismach, rozmowach... Nie próbowałaś zainteresować żadnej fundacji psiarskiej ? A może jakiś terenowy TOZ ? Nie to, że chcę zrzucić wszelkie działanie na kogoś...bo sama też zabiorę się do roboty za ogłoszenia. Ale coś takiego przydałoby się. Pomoc prawna dla p. Ali. A jak pani Ala finansowo stoi? Żeby nie było tak, że sama nie dojada, bo psom musi dać jeść. Różnie to bywa,,, -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wątek ma parę stron...ktoś jeździ do p. Ali? Czy to samotna osoba? Kurcze, jak sobie radzi z psami? Jak z jedzeniem, gotuje, daje suche ? A sterylki, skąd pieniądze ? Macie jakieś bazarki, jakieś prośby o pomoc psom. A może do jakiejś fundacji się zgłosić, żeby allegro cegiełkowe zrobiła ? -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Czyli Nepper ma dom, czy jak? Bo ja ogłoszenia ciągle nowe robię... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Póki co zapisuję sobie wątek. Przejrże później. Pomogę w ogłoszeniach. Pewnie potrzebne jest wszystko, karma, ogłoszenia....itp. Pomyślę, postaram się coś wykombinować. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia dla Sofii na gumtree i allegro [U][COLOR=#810081][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=893605744[/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#810081][URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczna-pregowana-amstaffka-szuka-domu-W0QQAdIdZ180919445[/URL][/COLOR][/U] Ogromna prośba w ogłaszaniu Sofii... Przypominam również o wpłatach na styczeń dla Sofii. Beata, kiedy będziesz widziała się z Magdą żeby opłacić hotel za okres 10 styczeń - 10 luty? -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
tayga, na pewno ktoś się w nim zakocha :) Tylko pamiętaj - odległość nie jest przeszkodą do znalezienia domu !!!! Może powalcz jeszcze o sprawdzenie domu pod wrocławiem ??? Zdjęcia śliczne, będę miała do ogłoszeń - zaraz na allegro podmienię i na gumtree :) -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
tayga, na pewno ktoś się w nim zakocha :) Tylko pamiętaj - odległość nie jest przeszkodą do znalezienia domu !!!! Może powalcz jeszcze o sprawdzenie domu pod wrocławiem ??? Zdjęcia śliczne, będę miała do ogłoszeń - zaraz na allegro podmienię i na gumtree :)