Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. tayga...pytałaś we wrocławiu, czy ktoś może do pani podjechać ???
  2. lilith...czyli w sobotę do ludzi z suczką masz jechać? oni mają przyjechać? Jakby co to dzwon, sobotę mam wolną...
  3. [INDENT]Kurcze, to ok 350 km Czy pies dobrze zniesie taką drogę? Coz tym ogonem, nie boli go? A może jakiś łączony transport, wiem, że to przerzucanie psa...ale taki łączony transport z noclegiem u kogoś np. [/INDENT]
  4. To to ogłszenie [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-porzucony-w-mrozy-pilnie-potrzebny-dom-jest-sliczny-W0QQAdIdZ179590093[/URL] Zrobione na sam wieczór 13 stycznie, do tej pory już 197 wyświetlen miało. To sporo w porównaniu z innymi moimi ogłoszeniami. Oby szybko znalazł się domek.
  5. jejku tayga - rewelacja :) Myślę, że to było ogłoszenie z gumtree, bo tam dałam na wrocław, bo nie miałam gdzie indziej - tam chyba najbliżej było. To bądź z panią w kontakcie KONIECZNIE
  6. [quote name='mmd']Kolejna zimna noc bez kocyka Gdyby ten mój chłop nie był tak głupio uparty...[/QUOTE] A co, nie chce Korusia??? Mój też nie zgadza się na żadnego innego psa :(
  7. tayga - kurcze, dorobiłaś się wiezieniem Skrzata :( A co do transportu, to wiesz, nie ma rzeczy niemożliwych !!!! Ja wiozłam psa 400km, bo ludzie już chcieli rezygnować, bo za daleko mieli po niego...a okazało się, że fajni ludzie, a psiak problemowy zdrowotnie ( a pies troszkę rotwailerowaty, grubas przeokropny on z 60-70 kg ważył) - ale mniejsza. Szczeniaczka można podrzucać, przewieźć na kilka razy, ktoś do tego miejsca, ktoś od następnego. Szczeniak to nie duży pies, jemu wszędzie jest dobrze, byle by nikt nie krzyczał, było co zjeść i było jakieś ciepłe miejsce do spania. Najpierw to kombinować trzeba wizytę przedadopcyjną. Nie rezygnuj !!!
  8. Ciekawe czy zmieni się z tej ostoi spokoju w niepohamowanego rozpieranego energią psa jak już "dojdzie" do siebie, upewni się, że już jest dobrze, że nic mu nie grozi???
  9. A ja chcę żyć spokojnie !!!!! A tu ze wszystkich stron trzeba się pilnować (tu wyłudzają, tu namawiają, tam oszukują). Fajnie, niech dobirą się takim oszuścikom. Naiwnych wykorzystują !!!!!!! :angryy:
  10. Ciekawe na którą red się umówiła...pewnie na popołudnie, bo pracuje... Dowieczora jeszcze tak daleko Kciuki mnie bolą:diabloti:
  11. hm...może ktoś chce wyprać pieniądze ??? Kto wie...
  12. hm...żadnych wieści w sprawie kruszynki Dorki?
  13. A jakby co to dzisiaj ta adopcja? A suczka jest u Anny A? Trzeba po nią jechać, sami pojadą? Gdyby coś trzeba było pomóc to daj znać...dzwoń
  14. lilith...czekam na wieści
  15. Jak będzie ich dużo, to ktoś w końcu go wypatrzy Może ktoś chce pomóc w ogłoszeniach? Tayga...może napisz w tytule, że ogłoszenia potrzebne
  16. [quote name='Mal']Co z tymi dziadkami? Na owczarkowie AlinaS dała propozycję hoteliku dla nich, może uda nam się uzbierać na dożywocie w ciepełku dla tych dziadulków? Hotelik u Aliny [url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie[/url][/QUOTE] Mal, zobaczyłam jeden z pierwszych twoich wpisów na wątku owczarków :) "uzbierać na dożywocie" hahahaha A tu się okazało, że one są energiczne niczym 4-5 letnie psiaki To nam niespodziankę zrobiły. Nie potrzeba im wcale domu spokojnej starości, ale miejsca, gdzie będą mogły biegać, rozrabiać, szczekać....:) Oby jak najszybciej takie znaleźli
  17. Zdrowieją zdrowieją - rozmawiałam dzisiaj z panią Asią...wozi turami w kolejce psiaki do weta :) o ile dobrze zrozumiałam. Tak czy tak - poprawę widać, a jak to się dzieję to czy to ważne :)
  18. łaaaaaał :) Trzymam i będę trzymać - do jutra, tak ???? To trzymamy kciuki :) Koruś, może to twoja ostatnia noc w zimnym boksie ???
  19. red tutaj :) ale fajnie... To człowiek ma tego czworonoga w domu, wszystk mu oddaje (nawet część swojego łóżka) a inny wywala psinę, przywiązuje do drzewa SKAZUJE NA DŁUGĄ MĘCZARNIĘ PRZED ŚMIERCIĄ - co to się dzieje na tym świecie ???? :( To lecz się Skrzaciku, bo ja ju zdjęcia do ogłoszeń zbieram...a i na tekst od majqi czekamy - mam nadzieję że pamięta
  20. Póki co tylko 6 ogłoszen...i to bez imienia, tylko to co mamy - nie ma co tracic czasu. Będziemy je ulepszać jakby co. Zrobiłam też allegro, zwykłe nie wyróżnione...ale zawsze już coś. Jak ktoś ma go wypatrzyć to wypatrzy [LIST=1] [*] [INDENT][URL="http://www.szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/1564/Default.aspx"][COLOR=#000080]http://www.szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/1564/Default.aspx[/COLOR][/URL] [/INDENT][INDENT][URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-porzucony-w-mrozy-pilnie-potrzebny-dom-jest-sliczny-W0QQAdIdZ179590093"][COLOR=#000080]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-porzucony-w-mrozy-pilnie-potrzebny-dom-jest-sliczny-W0QQAdIdZ179590093[/COLOR][/URL] [/INDENT][INDENT][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=885887584"][COLOR=#000080]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=885887584[/COLOR][/URL] [/INDENT] [*][INDENT] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1446090-malutki-szczeniak-porzucony-na-mrozie-szuka-domu/"][COLOR=#000080]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1446090-malutki-szczeniak-porzucony-na-mrozie-szuka-domu/[/COLOR][/URL] [/INDENT] [*][INDENT][URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=52110"][COLOR=#000080]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=52110[/COLOR][/URL] [/INDENT] [*][INDENT]jest jeszcze na [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL], ale czeka do akceptacji [/INDENT] [/LIST][INDENT]W miarę możliwości będę robić ogłoszenia na innych stronach. Może ktoś jakiś tekst napisze, imię wymyśli ??? [/INDENT][LIST=1] [/LIST]
  21. A może tekst ten który służył do cegiełek jakoś przerobić? Bo co można napisać ?
  22. tratatata...o chęć bliskości :) Ja już dowiedziałam sie jakie psy są sprytne...robić tak byle samemu na tym jak najlepiej wyjść :) Cwaniaki z nich niezłe....:)
×
×
  • Create New...