Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No, to dwa maluchy mają dom :) Super !!! -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No, to dwa maluchy mają dom :) Super !!! -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Odynek cudo :) Pani Asia chyba podmienia te psy :) Nie te same -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
tayga, dzwoń do pani !!! -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Laura, dodatkowo dodam, że te zdjęcia z poprzedniej strony to zdjęcia właśnie tych dwóch śmietnikowych psów :) Śliczne są co ??? :) I niech mi nikt nie mówi, że nie znajdzie się domu dla takich cudnych, prawdziwych owczarków niemieckich !!! Bo ludzie to na owczarki się usra.i - jak miałam do wydania jednego psa na podwórko, to każdy pytał czy to owczarek, bo on chciałby owczarka !!!!!! Mars i Ares są wspaniali. Jeszcze dużo latek życia przed nimi - spokojnego beztroskiego życia :) -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
uważajcie z tymi mailami - pewnie dostałaś maila od anita love - ja od razu kasuję bez otwierania. -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
To dzwoń tayga...pani musi wiedzieć, że jej nie olałaś, tylko musisz skombinować kogoś, kto podjedzie porozmawiać z nią osobiście. -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Nepper póki mały to może i kochać koty...jak wyrośnie to nic nie wiadomo :) Ale jak będzie się wychowywał z kotem, to problemu nie będzie. Moja jak była młodsza, to żadnego psa się nie bała...mały, duży, nieważne byle by ją ganiał. A teraz jak większy pies to szerokim łukiem woli go ominąć. Do ludzi to samo, kiedyś leciała do wszystkich, skakała na spodnie :/, a teraz szczeka na ludzi - ze strachu :( -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
O...teraz mi dopiero przyszło do głowy - mamy nowe zdjęcia do ogłoszeń :) Śliczne zdjęcia. A te psy są niesamowite, bo nie ma problemu z agresją czy czymś takim. Są bezproblemowe. Mogą dostać nawet zewnętrzny kojec z ciepłą podwójną budą. Byle by miały dobrze, miały swoje, wiedziały, że to już ich dom. A Odynek gdzie ??? -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
porobiłam trochę ogłoszeń....może tym razem ? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
ech...takie piękne psy dlaczego nikt ich już nie chciał ???? Są cudne...mój TZ to się nimi zachwycił jak je wieźliśmy. -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
No to ja cały czas robię ogłoszenia [INDENT][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3841671&cid=170"][COLOR=#000080]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3841671&cid=170[/COLOR][/URL] [/INDENT][INDENT][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/szczeniak-porzucony-w-mrozyjest-cudowny-szuka-domu/11168[/URL] [/INDENT][INDENT][URL="http://zielonagora.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/392716-szczeniak_porzucony_w_mrozy.html"][COLOR=#000080]http://zielonagora.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/392716-szczeniak_porzucony_w_mrozy.html[/COLOR][/URL] [/INDENT][INDENT][URL]http://www.za0.pl/za0/auction.php?action=viewAuction&auctionId=21339[/URL] [INDENT][URL]http://owi.pl/ogloszenie/Szczeniak_porzucony_w_mrozy._Pilnie_potrzebny_dom._Jest_sliczny_,91664[/URL][/INDENT][INDENT][URL="http://www.ojej.pl/723503/Gubin-Szczeniak-porzucony-w-mrozy--Pilnie-potrzebny-.html"][COLOR=#000080]http://www.ojej.pl/723503/Gubin-Szczeniak-porzucony-w-mrozy--Pilnie-potrzebny-.html[/COLOR][/URL][/INDENT][INDENT][URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/8620/[/URL] [/INDENT]Przynajmniej ktoś dzwoni tayga...to chyba lepsze niż zero zainteresowania. W końcu trafi się ktoś odpowiedni. Mam nadzieję, że ta pani czeka nadal na wizytę. [/INDENT] -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
I co z malutkim Nepperem ? -
psiak już się zadomowil :)
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
wyjmowanie wkładek - moja Nuka potrafi wyjąć wkładkę, nic po bucie nie widać że nie ma wkładki, ani nic ze sznurówkami, ani nie rozbebeszony but...po prostu but jak stał tak stoi, a wkładki nie ma :) Mądre te psiaki :) -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Tayga, to co chcesz sprawdzać ten dom pod wrocławiem? A jakby co będzie możliwy transport jakikolwiek? Jest szansa na dom...tylko może porywamy się z motyką na słońce ? Jakby co to roześlij pw do dogomaniaków z wrocławia. Na dogo jest gdzieś wątek z mapą pomocy dogomaniaków, tam można znaleźć ludzi z danego miejsca. Tylko określ czy bierzesz ten dom pod uwagę. -
Dziewnie....byłaś bardzo optymistycznie nastawiona co do tego domu w gdańsku.... Co ich zdyskwalifikowało ? (tak z ciekawości pytam) Dobrze, że mimo wszystko Dorka ma ten domek :) Ogromnie cieszę się :) Omar, ostatnia noc....ech, na pewno będzie ci tęskno - ale jak będziecie sąsiadami, to nie ma co się martwić :) Jutro wątek już zmienia nazwę ????
-
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
tayga !!!! Co jest, nic nie piszesz na wątku tego malutkiego Skrzaciątka :( A imię dla niego ? Nepper, takie ostatnio wyczytałam...też szczeniak je nosił, może Nepper ? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Było by cudnie !!!! Załatwiajcie najszybciej jak można. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Wyróżnione allegro Dory. Oby teraz ktoś tą małą wypatrzył i pokochał [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=889211529[/URL] Powodzenia Dorko