Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No i potencjalną chętną osobę może zdenerwować nieodbieranie telefonu :( Jak również czasem niekompetencja pracwnika....(chodzi mi o to, że czasem pracownik może nie skojarzyć o którego psa chodzi, czy może po prostu nieumiejętnie porozmawiać z kimś), a tu trzeba troszkę zachęcić, ale również powiedzieć całą prawdę o psie. Zaoferować pomoc we wspólnym pojechaniu do schronu, ew. zabraniu psa na spacer... -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Paskudna choroba...na pewno nieuleczalna? Przepraszam, że wspomnę o tym, ale czy nie doprowadzi to do powolnej śmierci psa? Czy pies nie będzie powoli umierał z głodu? A czy w związku z wymiocinami...czy nie podziała to destrukcyjnie na zęby...? Toyota...nie wiem co mogę ci napisać. Nawet jak napiszę "trzymajcie się jakoś" to co to da...:( Mam nadzieję, że jednak da się to uleczyć. 10 lat to nie tak dużo jeszcze....no chyba że pies bardzo duży, to niestety, one ok13 lat żyją. Szkoda...bo mogłyby tyle samo co my. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A może skorzystać z tego maila, którego podałam....może ta osoba będzie odpowiednia? Może choć na DT zechce przyjąć psa. Dziewczyny, nie odrzucajcie od razu kontaktu, bo ktoś mógł się niejasno wyrazić. Może to być oczywiście jakiś żart...a może to być odpowiedzialna osoba. Warto sprawdzić !!!!! -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś dzwonił z gazetowego ogłoszenia? Wiadomo coś? A może Lady już w nowym domku, a my nic nie wiemy? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Odpisz, spytaj...czasem ludzie nie potrafią wyrażać się jasno...szczególnie w słowie pisanym. -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Monday replied to mru's topic in Już w nowym domu
Oj Aniu....ale szczęście dałaś Rudzikowi....:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Ja nie dostałam zadnego PW[/QUOTE] Hm...wysłałam do marzenki... Ale wkleję na wątku tą wiadomość. Wyżej jest napisane, że p. Ala ma problem ze szczeniorami, a ta osoba chce szczeniory. Wklejam całą treść jaką wysłałam, " [B]Ktoś pytał o szczeniaka [/B] [INDENT]Marzenko, napisała do mnie osoba czy mam może szczeniaka takiego zaraz po urodzeniu. Odezwała się na ogłoszeniu 9miesięcznej suczki. Może pani Ala ma jeszcze tego szczeniora co zostawiła od tej zagłodzonej suczki, którą jej podrzucono tuż przed porodem? Tak czy tak, jakbyś mogła to odezwij się do tej osoby, Może to ktoś poważny? A szczeniaka jakiegoś to na pewno masz... Mail do tej osoby [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] " [/INDENT] -
Mam nadzieję, że schody są przeciwwskazaniem oddania Skrzata do bloku. Z resztą, niektórzy mieszkają na parterze, niektórzy mają windy.... Z drugiej strony są psy, które nie mogą mieszkać w blokach i już, ale wtedy takie psiaki ogólnie nie przebywają w żadnych pomieszczeniach. Za blokiem przemawia jeszcze to, że jak ktoś mieszkający w bloku chce psa, to chce go tylko i wyłącznie do towarzystwa. Nie ma mowy o jakichś ukrytych celach, o podejrzeniach, czy pies aby na pewno nie będzie w budzie, albo czy jak właściciele będą w pracy to nie zostawią psa na dworze...bez możliwości schronienia się przed deszczem czy zimnem. No...to tak chciałam tylko na temat ludzi z bloku :) Nie mówię, że ci z domków są źli....żeby nikt nie zrozumiał mnie źle.
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
851zł, tak tyle dokładnie zostało. Z tego w najbliżyszym czasie pójdzie 450zł za hotel za 10luty-10marzec i jeszcze coś na szczepienia. Ja to się cieszę, ze w ogóle dzwonią w sprawie Zoścki. No i ogromnie cieszy mnie super pozytywne nastawienie Beaty, że Zośka dom znajdzie :)... -
Hm...uważacie, że blok odpada...? Na pewno? Przecież psiaki zostają same na kilka godzin, nic w tym strasznego nie ma. Moja spokojnie zostaje na te 8-9 godzin...a jak jestem w domu, to chodzi wkurzona, że wyspać jej się nie daję. Naprawdę pies mając ludzi, którym bezgranicznie zaufa jest szczęśliwy w takim domu jaki mu się stworzy. Oby ktoś z domkiem w takim razie się zgłosił. Tylko nie do kojca i budy z wypuszczaniem na noc :(
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Monday wcisnij sobie na kompie jednoczesnie SHIFT i CTRL bo Ci się przyciski poprzestawiały:) Tamten piesio chyba nie jest dominantem ale odległośc porażająca:([/QUOTE] Często mi się to zdarza, jak robię ogłoszenia, to klikam w te klawisze....cały czas ctrl+v, shift...i te wszystkie kombinacje. Czasem nie zauważę, że wcisnęłam ctrl i shift :( W ogłoszeniach zwracam na to uwagę....;) Cieszę się, że w ogóle o Bobika ktoś pyta. Z gumtree Warszawa cisza? A byłoby najbliżej. Codziennie odnawiam tam ogłoszenia. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Zdjątka super. Omar...masz przerąbane z Dorką teraz.... Wiem co znaczy suka w cieczce... Za mną psy do szkoły wchodziły, a najlepiej jak do autobusu się wcisnęły i za nic nie mogłam ich odgonić. One mi na nogę skakały, ja cała czerwona ze wstydu...wtedy o sterylce jeszcze się nie mówiło, z resztą pieniędzy i tak by na to nie było. Było minęło - zostało w pamięci :) To były jeszcze czasy, kiedy ludzie wypuszczali na całe dnie psa na dwór (mowa o blokowych pieskach), a później psy same wracały. Omar trzymaj się...te serenady to też znam. Moja suczka na parapecie na 3piętrze, a pod blokiem psy. I tak wyły sobie... -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Beata mówiła, że dzwonili ludzie...ale większość to buraki z pytanie, czy pies groźny, to na łańcuch by poszedł...albo czy na pewno ona chce 1zł za tego psa? Jedni byli konkretni, ale przu bliższym kontakcie wszyscy wspólnie zadecydowali, że jednak nie są odpowiedni, żeby mieć Sofię. Beata była z nimi u Zośki. Z tego co mówiła, to Zośka przecudna jest. Trochę schudła. Poza tym zero agresji do nowych ludzi, biega, bawi się...jest zadowolona. Za Magdą to by w ogień skoczyła :) Najwięcej osób odzywa się z plakatów, które Beata rozwiesza w Radomiu. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Bobik kompanem :) Jeżeli tamten psiak to dominant, to Bobik może mieć przesra... Marlenko wysłałam ci pw, czy masz szczeniora jakiegoś, bo ktoś pytał. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Może Bobik z dzieciakami jakoś by się dogadał...w końcu uległy... Śląsk...no cóż, trzeba by było jakoś załatwiać transport. Nie ma co dyskwalifikować potencjalnego domu ze względu na odległość. W końcu niejeden psiak jechał na koniec Polski, żeby znaleźć wspaniały dom :) -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
A jak z cieczką Dorki? Duży z tym problem? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Czy możesz napisać tel do p. Ali? I najlepiej umieść go w pierwszym poście, obok stacjonarnego. -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Monday replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ale to kruszynek :) AnnaA...tylko, żeby między nogami się gdzieś nie zapętał i żebyś go nie podeptała. Wiem, że to możliwe, bo sama mam takiego małego smroda, który wszędzie musi być. I czasami psiaka nie zauważam. Ale nigdy nic strasznego się nie stało, ani psiakowi ani mnie :) -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Wyróżnione allegro dla latającej Dorki :)\ Dorka...do domku !!! [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=925625341[/URL][/QUOTE] Tylko 111 wejść :( Ale, z drugiej strony to potrzebne jest JEDNO wejście...to konkretne :) -
Oby wyzdrowiało to maleństwo. A przybrała trochę na wadze?
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No to ktoś poczeka....oby w ogóle się ktoś zgłosił. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
A co z zabiegiem Marsa?