Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Lucyna, może zaimprowizujesz środek tekstu ???? :) Teraz popatrzyłam na ten tekst w imieniu Skrzata i jest całkiem całkiem. Czyli można napisać, że nauczył się zachowywać czystość w pomieszczeniu/ (nie, że umie, bo jak jest, że się nauczył tzn, że niedawno i może mu się zdarzyć, żeby nikt się nie wściekł, że Skrzat zapaskudzi mu dom:) ) A co pisać o zdrowiu chłopaka? No i oczywiście telefon do taygi będziemy chyba zamieszczać :) Tak? Mogę wykorzystać ten z ogłoszenia Nepperka? Tylko jeszcze ten środeczek ogłoszenia....o tym, że trafił do hotelu, że pomału znikają skutki wyziębienia, o tym, że mimo wszystko bardzo lubi ludzi. Jak on do innych psów? Jak do nowych ludzi? No i co fajnego mu się w hotelu przydarzyło?????
-
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Czy na gumtree Kraków jest sens dawać ogłoszenia? Ew. transport wchodziłby w grę? Taką dużą dziewczynę to może ktoś zechce...no, na działkę - w sensie, że mieszkałaby w domu, gdzie jest ogród/podwórko...teraz sporo nowych domków się pobudowało, posiadanie psa jest chyba "modne"/"konieczne"...znajdą się ludziska, dla których stanie się oczkiem w głowie :) A jak Lusia do dzieciaków? Spokojnie może z nimi przebywać/mieszkać...? -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No to ja również pomogę z ogłoszeniami. Ale linków wklejać nie będę...ogłoszenia na standardowych stronach ogłoszeniowych robię. Allegro jest/będzie, więc nie będę dublować. Na gumtree kładę szczególny nacisk. Codziennie lub co dwa dni kasuję wszystkie ogłoszenia i zamieszczam od nowa. Skorzystam z tekstu ogłoszeniowego z pierwszej strony...a nr telefonów to może te co AnnaA podała będę wklejać? Fajnie, że suczka ma dobry tymczas :) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
red...może odpisz, tak jak malibo napisała....będzie wizyta, nie zaszkodzi. Sama wiem, że przez tekst można mieć różne odczucia, niekoniecznie słuszne. Tylko, że z tym huskym to ciekawa sprawa :) A jak jego też adoptował - teraz sprzedaje, może myśli, że onki też "opchnie" komuś :) Teraz to już chyba pofantazjowałam sobie :) Nie zaszkodzi pogadać z człowiekiem, naprawdę przez teks można wszystko źle odczytać. Nie jestem za tym domem obiema rękami, bo gość chce sprzedać psa !!! Chce kasę za niego wziąć :( Pies to nie rzecz, jak mi podskoczysz to cię sprzedam (Sama swojej Nuce też tak "grożę", ale ona wie, że nikt jej nie kupi, więc będzie u mnie i robi co chce !!! To straszę ją, że obetnę jej uszy, ogon, ogolę na łyso - ale to też nie działa, gówniara pogrywa sobie ze mną :) , To nie w temacie trochę, ale czasem pisze sie różne rzeczy na forum, no nie? ) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
mtf...jakoś to przeczytałam, ale zakręcony tekst :), wiem, chciałaś jak najwięcej info napisać. A jak suczka, co rodziła wiesz już coś? Czy z nią dobrze? Uśpić takie małe pchełki :( (A jak to jest z tymi uśpionymi pieskami. Usypiają je w domu i musisz sobie z nimi poradzić, tzn zakopać.....? Takie obrzydliwe trochę pytanie, ale ja nie byłam w takiej sytuacji, nie wiem jak to jest, a chciałabym się dowiedzieć. Po prostu takie życie :( ) Pusia ma domek :) Cudnie :) Nie będę usuwać Pusiowych ogłoszeń, jak ktoś o nią zadzwoni to pani Ala może zawsze proponować innego psa. Acha, podaję również w ogłoszeniach nr dogomaniaczki 503 121 021 (tylko czyj to numer ? muszę wątek znów przejrzeć), żeby nie było zdziwienia... Jeszcze żeby Amelka dom znalazła. U pani Ali to można przebierać w psiakach... A co z Bobikiem? Wiecie co, mało osób nim się interesuje, może przez zdjęcia - wszystkie za kratami są. Może ludzie nie chcą psa "zza krat". Nie wyobrażają go sobie przy człowieku czy coś w tym stylu. -
AnnaA, nie chcę być pod żadnym względem natarczywa...czy myślisz poważnie o Rudziku? Pamiętam, że wspomniałaś o jakimś starszym psie...więc jak zobaczyłam tutaj tego biedaka....to pomyślałam sobie, że może jeszcze nie wypatrzyłaś jakiegoś :) Teraz już masz spokój ze szczeniorami :) Dało stadko popalić :)
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Tula, to rób na Kraków Bobikowe ogłoszenie...ja na Warszawę codziennie lub góra co dwa dni odnawiam. Oby ta suczka przeżyła poród... -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Podoba mi się banerek :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Monday replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Smukła w pasie :) -
czia, oby tak było :)
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ech...była szansa, nie ma szansy :( Będzie następna... Dziwne, skoro facet nalegał, teraz już nie...o co chodzi??? -
[quote name='mru'] [SIZE=4][B][FONT=Times New Roman]Rudzik[/FONT][/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/DSC00222.jpg[/IMG][/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Malutki staruszek Rudzik wyrzucony na mróz PILNIE SZUKA DOMU. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Stare, chore nóżki, samotność, bezradność, zimno, strach... to los niepotrzebnego nikomu, porzuconego starszego psiaka... Rudzik wie co to znaczy, mimo tego co go spotkało, wieku i problemów z tylnymi łapkami jest bardzo przyjacielski i ufny.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Śliczne maleństwo dostało imię Rudzik.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Psiak w typie jamnika: długi i krótkimi łapkami.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pilnie potrzebuje odpowiedzialnego i kochającego domu tymczasowego (oferujemy pomoc finansową) lub stałego.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Został znaleziony w gminie Piaseczno.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przebywa w przepełnionej lecznicy, nie może zostać tam długo.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Warunkiem adopcji będzie wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy o adopcji.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami:[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Magda: 604 129 008[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Paweł: 509 075 051 [/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][email protected][/B][/SIZE][/FONT] [/QUOTE] Wiecie co, napiszcie do dogomaniaczki AnnaA...ona miała przejścia ze szczeniorami ostatnio, ale nieważne, tak czy tak napisała, że teraz weźmie na DT (nawet dożywotnio) jakiegoś starego psa. Może jeszcze nie wzięła...Warto podsunąć jej Rudzika. Jestem pewnie okropna, że ją tutaj tak wystawiam, ale warto spytać. Mieszka niedaleko Kozienic...więc rzut beretem. A śledzicie wątek Odyna :) Waszego lecznicowego staruszka?
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
uf...czyli wszystkie szczylki w swoich domkach :) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mal']Dzwoniła do mnie Malibo - Mars idzie na zabieg :) Mały off - czy PW nie chodzi tylko mi czy ogólnie jest jakiś błąd? Można zwariować :([/QUOTE] A kiedy, coś wiadomo? I gdzie będzie miał zabieg? Czy będzie to coś poważnego (nie mam pojęcia jak może wyglądać "odwijanie" tych powiek) -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
ewab z finansami wszystko się zgadza... Beata, dzięki za takie nastawienie :) Zawsze potrzebny jest ktoś, kto coś takiego napisze :) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ciekawe co z małym kundelkiem... -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']zamówiłam ogłoszenie na 22 i na 26 lutego to jeden tydzień więc emisja kosztuje 43 zł gdybym brała na 19 i 22 lutego (też dwa razy ale dwa różne tygodni) ogłoszenie by kosztowało 63 zł[/QUOTE] Ciekawie to wyliczają:-o -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A tak póki co pomijając sprawę wójta, czy są jakieś odzewy z ogłoszeń o psiakach? Pusia ma naprawdę dużo wyświetleń, jest zainteresowanie tym białym puszkiem...nikt nie dzwoni? Kurcze, na Bobika nikt uwagi nie zwraca. Dajcie mi pomysł na trafny tytuł ogłoszenia. Póki co tytułuję" Bobik pies w łatki" coś takiego, ale to nie przyciąga zbyt dużej uwagi. Tak mi szkoda p. Ali. Ma kobieta serce. Z drugiej strony, gdyby te psy nie trafiały do niej to co by z nimi było? Ja jak najbardziej od siebie wyślę maila do tego wójta. Wiecie co, Maszaberla (i chyba Kris jak dobrze pamiętam) ma jakieś kontakty z mediami. Przez nią Milka bez oczka z Radomia miała trafić do jakiegoś programu w TV. Pamiętasz Tula? Marlenka, znasz chyba najlepiej sytuację p. Ali, może byś napisała do Maszaberli, streściła wszystko, bo pzez wątek trudno się przedrzeć. Tylko musisz być po prostu upierdliwa. Maszaberla musi nam pomóc, albo ktoś inny "medialny" -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
ufff....nie ma sprawy bumerang ;) Cieszę się, że się wyjaśniło. Dziękuję, że poprosiłaś o przelew od Tinki do Sofii. -
Albo pisać w imieniu Skrzata, w stylu: Las miał być mi grobem...stałem kilka dni przy drzewie, przywiązny do niego sznurem. Było bardzo zimno, już opadałem z sił. Ktoś jednak mnie znalazł, zabrał...nie mogłem iść, musieli mnie nieść.... No coś w tym stylu, a na koniec... Teraz jestem zdrowy (jak będzie już zdrowy), szukam kogoś, kto zechce dać mi dom i siebie, kogoś komu zaufam, że nie przywiąże mnie do drzewa skazując na śmierć w męczarniach.... no takie krótkie, zwięzłe, a oddające grozę sytuacji w jakiej znalazł się Skrzat.
-
Można zacząć od słów z banerka....króciusieńko napisać, że przez kilka dni i nocy w przeogromnym mrozie stał przywiązany do drzewa, że ktoś go znalazł i zabrał, że był tak słaby, że nie miał siły iść. Że dostał imię Skrzat i rozpoczął nowe życie....trafił do hotelu, czeka na dom. Podać jakieś cechy charakteru Skrzaciątka...no i wiek oczywiście. Czasem te teksty chwytające za serce są za długie, nikomu nie chce się czytać :( Trzeba napisać kilka zdań, nie kilka akapitów, ale za to takich, które wyrażą okropieństwo jakie Skrzata spotkało. I pokazać, jakim psem jest teraz.
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
bumerang, sprawdzałaś? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wczoraj poszło wszystko dobrze z gumtree...przy ostatnim ogłoszeniu zrywało mi połączenie z netem. Myślałam, że się wścieknę..... Jest szansa dla Lali??? Fajnie. Nie powinno być problemu z ludźmi z Warszawy. Możesz sleepingbyday poprosić, albo orphę....myślę, że pomogą. Hm, Leyla też chyba z Warszawy... Daj znać tula jak nikt się nie zgłosi, pomogę szukać.