Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Błagam, napiszcie na których stronach są zdjęcia Skrzata.... Albo wyślijcie na maila [email protected] Szukam, szukam..... Ogłoszenia będą na: gumtree wrocław chyba kupiepsa przygarnijzwierzaka animalia szukajzwierzaka i-bazar petworld kupsprzedaj ojej ojoj za0 adin e-zwierzak owi drobne.centrumofert szerlok darmobranie sprzedasz
  2. Oby tylko zechciał Dorkę... Jak cieczka będzie mu przeszkadza to poczeka trzy tygodnie.
  3. Rzeczywiście malutka pchełeczka z niego....on ledwo do łydki sięga.
  4. No to Omar będzie mieć kłopot chyba... Musi izolować Dorkę jakoś.
  5. Dotarła wpłata od bumerang 30zł Dziękujemy ogromnie... ewab, zaktualizujesz finanse ?
  6. Przywiezie do AnnyA ??? No, fajnie....Rudzik z dostawą :)
  7. Tak...wczoraj już część ogłoszeń umieściłam. Codziennie będę po kilka robić. Wypiszę później strony na których robię ogłoszenia, musiałam zawęzić zakres ogłaszania, bo nie wyrabiam się.
  8. Oby tylko nie skasowali.... Sporo wejść od wczoraj już ma.
  9. Czy wiadomo co ze szczeniakami niedawno urodzonymi i ich mamą?
  10. Kto będzie robił? Ja się piszę...ale linków wstawiać nie będę. Kto jeszcze??? Na gumtree ogłaszam codziennie psy, albo co dwa dni.
  11. hm....przepraszam Beata... faktycznie...to dasz znać jak ze szczepieniami i wyślę Ci 450 + pieniądze na szczepienia.
  12. A będzie wet u Magdy, żeby zrobił to na miejscu ??? Dobrze by było. Beata, prześlę ci 420zł za hotel (30zł będzie twojej deklaracji za luty) i pieniądze za szczepienia. Tylko to wszystko jak napiszesz ile za te szczepienia.
  13. Allegro dla Lusi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=925638962[/URL] Inne ogłoszenia też porobię... Oby znalazła dobry domek.
  14. Wyróżnione allegro dla latającej Dorki :)\ Dorka...do domku !!! [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=925625341[/URL]
  15. Ja będę z Rudzikiem na wątku :) Psiak cudny.... AnnaA zabiera go do siebie....lalalalala :)
  16. Biedulka... Nie ma się co jej dziwić. Może to moczenie się na tle lękowym....nie wiem. Mam nadzieję, że ci ludzie będą przykladem dla innych, jak nienależy traktować psa. Niestety, na wioskach psy mają tragicznie...
  17. Jak widzicie jakies problemy z transportem czy czymkolwiek odnośnie tego kontaktu z niemiec, to proszę dajcie mi tego maila, przekażę go taydze. Ona ma teraz nową sucz 8 miesięczną, przecudowną, coś na kształt Dorki. Do granicy ma 500m, zawsze to bliżej niż my, nawet jak miałoby być to 100km od niej. Żeby kontakt nie przepadł....żeby facet nie pomyślał, że jest olewany.
  18. [quote name='AnnaA']Dobrze, biorę Rudzika na DT i jeżeli zajdzie taka koniecznośc to mam nadzieje, że pomożecie mi znalezc dla niego nowy DT. Narazie może przyjechac do mnie. Napewno na 4-5 następnych lat.[/QUOTE] Hurrrra :) AnnaA, jesteś niesamowita :) Z twoją zwierzyną w domu nie będzie mu smutno :)
  19. pani Ala pewnie wynalazłaby suczkę szczeniaka... Jak nie chcecie, to daj znać dogomaniaczce Tayga, ona jest z lubuskiego...podobno do granicy ma jakieś 500m. Zawsze jej będzie lepiej. Jakby co ona jest na wątku z banerku, który mam wklejony. To tak tylko na marginesie, bo każdy kontakt trzeba wykorzystać :) Gdyby tu nie było możliwości, to zawsze ktoś inny też ma psy na wydaniu...
  20. Czyli za okres 10 luty-10 marzec mamy dopłacić 450zł :)
  21. huuuuura :) Beata, super wiadomość :) Ufff....czyli tylko 300zł deklaracji/miesiąc nam brakuje :) Może znów zrobić akcję proszenia dogomaniaków o deklaracje dla Sofii? Możemy znów porozsyłać link do wątku przez PW.
  22. A propo, widzicie zdjęcie na banerku wklejonym u mnie? Wiecie, że takich "latających" zdjęć jest więcej? Trzeba mieć sprzęt i dobre oko, żeby coś takiego zrobić. Ale fajne, przyciąga uwagę :)
×
×
  • Create New...