Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Konto Sofii zostało zasilone przez dwie dogomaniaczki :) mmd 50zł malibo57 750zł :) Dziękujemy przeogromnie, Sofia nie ma pojęcia, że my tu dla niej się staramy zebrać kaskę, aby mogła być u Magdy, gdzie czuje się najwidoczniej rewelacyjnie :) No...ale niech się tam nie zasiedzi. Trochę ufności jeszcze nabierze i domku szukamy dla cudnej, prześlicznej pręgusowej amstafki. Czy Sofia to rasowy amstaf, czy mieszaniec...bo ja się nie znam -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
A nikt z ogłoszeń nie zgłasza się po piękne owczarki? A jak dogadują się Mars i Ares z Odynem? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M']mojej mamie ktoś dzisiaj wrzucił na podwórko szczeniaka wiek ok 1-1,5miesiąca bardzo młodziutki i...bardzo duży wet twierdzi,że to kaukaz....albo jakiś mix kaukaza....... piesek ma łysy ogon i tyłek,sierść na ciele powycinaną tak jakby go ktoś nieudolnie ostrzygł....... myślałyśmy,że to jakaś choroba skóry ale wet twierdzi,że ktoś go celowo ostrzygł.....ale po co ktoś goli psu ogon na łyso???[/QUOTE] Beata, założysz wątek? Poogłaszam go, ale fotki potrzebne. Tula miała szczeniaka...miał wyrosnąć na dużego psa. Podobno miała wielu chętnych, bo duże to ludzie biorą, więc jak mówiła wręcz zniechęcała chętnych ludzi..aż wreszcie ktoś wytrwał te zniechęcenia i pies ma dom. -
Czyli jeszcze tydzień i Skrzat pojedzie do tego pana do hotelu ??? Fajnie...a w samochodzie kombi będzie mu wygodnie. Ja ostatnio wiozłam 2 wielkie owczarki w takim samochodzie, a sama na kolanach miałam małego 2 miesięcznego psiulka. Dojechaliśmy spokojnie pomimo denerwowania się owczrków :) Powodzonka życzę w podróży i oby jak najszybciej :)
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ale nie można też na siłę panu danego psa wciskać...lepiej będzie jak przemyśli sobie wszystko dokładnie, będzie wtedy miał i pan i pies lepiej ale ja też trzymam kciuki :) -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
:) mmd...jakie niestety - dziękujemy przeogromnie Zaraz podeślę mój numer konta - bo ja trzymam pieniążki Sofii -
hurrrra :)
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Z moich obserwacji wynika, że te małe psy to największe zadziory, a te większe to pieszczochy uległe -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ale Dorka niska przecież... niech pan nie dobiera Dorki do siebie, swoich ,mebli, samochodu...:( -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Mal, dzięki że zadzwoniłaś do pani Joasi :) Niezłe te chłopaki, a tak w schronie to by tylko siedziały w klatce i czekały niewiadomo na co. Teraz mają zwyczajne życie...choć pewnie wolałyby cały dzień po dworze hasać -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Kurcze...jeszcze nikt po nią nie dzwonił ? -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
Monday replied to asika5's topic in Już w nowym domu
fajnie Asiu, cieszę się :) A Misiek faktycznie...kolejna zima. Też miałam takiego, miesiąc spał u mnie na klatce...nie chciał do domu, to taki pies sam sobie, ale człowieka lubi, tyle, że nie zna i niecierpi ograniczeń :) Później już u mnie nie spał, widywałam go na sąsiednim osiedlu, zwyczajnie podbiegał po to żeby się przywitać...chwilę się pogłaskał u mnie i dalej pędził... Taki typ... Dzisiaj widziałam go - zmarzniętą łapkę miał, ale poza tym w porządku, niewychudzony. On już tak będzie żył, to tu to tam - umie dawać sobie radę na dworze. A ja tak bardzo chciałabym dla niego dom :(