Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. [quote name='Nikus']Była mowa o Anetek100.. znamy się mogę ją zapytać:)ale faktycznie trzeba się zastanowić czy już czy dajemy Skrzatkowi czas na dojście do siebie:) majqa napisze nam tekst, tylko nie dziś i nie jutro - w najbliższym czasie :) Ale w takim stanie to ciężko go do domu będzie dać - z tekstem się nie pali. Prośba jest to taygi, aby w pierwszym poście umieszczała ważne rzeczy typu - czy pies zaszczepiony, co umie czego nie, jakaś krótka charakterystyka zachowania, no takie informacje, żeby nie przeoczyć czegoś ważnego. To my czekamy na tekst majqi, a w tym czasie zbieramy na hotelik. Czy już jakiś hotel wybrany...jakiś termin?
  2. tayga, nie wychodzi w ogóle z budy psiak? A siku kupa ??? Załatwia się w ogóle, bo może ma jakieś problemy ?? Jak pisała malibo, majqa ma problemy z kompem, trochę pracy jej się naskładało. Czy chcecie ogłaszać Skrata na już, czy poczekamy aż odżyje ??? Kochana malibo pisała, że pomoże w pierwszym miesiącu finansować hotel :) Skrzacik odżyje, odgrubnie, nabierze radości i będziemy go ogłaszać, nie jako chudego bidulę tylko jako patrzącego w przyszłość psiaka :) Co wy na to? Czekamy aż majqa trochę czasu wolnego będzie miała czy szukamy pomocy u innych superpisarzy?
  3. Tak, u Donki5 jest domowy hotelik, byłam widziałam - fajna dziewczyna Oto allegro..wyróżnione [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=877815838[/URL]
  4. napisałam do majqa w sprawie tego psiaka z lasu ona pisze niesamowite teksty do ogłoszeń może pomoże miśkowi chyba z ogłoszeniami nie ma co czekać jak będzie ktoś chętny, to czy zdrowego czy chorego ktoś zabierze (takie historie potrafią jeszcze kogoś wzruszyć - mam nadzieję)....a jak uważacie, że z ogłoszeniami jeszcze trzeba się wstrzymać, to tekst byłby gotowy
  5. Ruszymy z ogłoszeniami, tylko kto napisze wzruszający tekst?
  6. Jestem i ja... Tayga, niestety chyba na ciebie wszystko fizyczne spadnie z tego co rozumiem. Czyli jeżdżenie, karmienie, robienie zdjęć Piszę o tym miśku z lasu
  7. Nie, nic mi nie wiadomo o ab agnieszce ew związku z Sofią
  8. To ja się nie kłócę malibo :) Możesz płacić...kiedy tylko zechcesz :) DZIĘKUJEMY PRZEOGROMNIE MALIBO !!!!!!!!!!!!! (uratowałaś nas na kolejny miesiąc...naprawdę) Jesteś niesamowita, jak i wszyscy, którzy dzielą się czymkolwiek z psami. pieniędzmi, czasem....czymkolwiek.
  9. Podmieniłam Dorce zdjęcia na allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=867622399[/URL]
  10. [quote name='malibo57']Monday, umowa była taka, że finansuję Sofii jeden miesiąc pobytu w hotelu - niezależnie od deklaracji. Jaka to kwota? 750?[/QUOTE] Nie taka, a taka jak napisałam wyżej, że na czas 10styczeń 10luty dołożysz to co zabraknie. Ale jakbyś chciała zmienić umowę na to co napisałaś wyżej....:) to by było aż nierealne:) 750/miesiąc, taka cena :(
  11. W tym miesiącu mamy jeszcze dwa kalendarzowe bazarki, to na poczet przebywania Sofii w hotelu od 10stycznia do 10lutego (malibo pisała, że na ten termin dołoży co nam zabraknie :) ). Co później...hm, no cóż trudno powiedzieć.
  12. Bo jeszcze nie zebrałyśmy wszystkich deklaracji za styczeń i dlatego malibo póki co nie śmiem Cię prosić o więcej :oops:
  13. Ciekwawe co u Floyda :) Słyszałam, że pani w nim zakochana...pewnie z wzajemnością :) A oczka leczą się cały czas...
  14. Szczylki rosną, jeść wołają, szczepić trzeba...kaska potrzebna, a tu dzięki super dogomaniakom rozstającym się ze swoimi rzeczami wszystko będzie dobrze :)
  15. lilith, zależy jakiej wielkości fotka Jak dawałam ogłoszenie ze zdjęciem do anonsów...to niestety - tragedia wyszła. Lepiej było w ogóle nie dawać zdjęcia...
  16. Asiu...jesteś wspaniała :) A ten Misio czarny, który chodził z wami na spacery w zeszłym roku to jeszcze jest gdzieś koło ciebie? Myślę, że jakby Bursztynek znalazł dom, to tęskniłby ogromnie, za tobą i za kotami :)
  17. no to owczareczki pierwsza klasa...i dzentelment odyn i dwa "staruszki", które wcale nie zachowują sie jak staruszki !!! Oj pani Asiu, odżywają u pani pieski :) I gdzie te biedy, któe już nie widziały sensu życia :)
  18. tula...udało się z ogłoszeniami?
  19. Mógłby ktoś wreszcie w sprawie Dory się odezwać. Taka mała słodka psinka....
  20. Moźe w warszawie się ktoś znajdzie dla małej. Ja niestety nie pomogę ani finansowo ani nawet w ogłoszeniach, przepraszam. :( Juz wiem po kim psiaczki mają krótkie ogonki.
  21. Coś mi ucina zdjęcia !!!!!!!!!!! Mogę zaprosić do zakupu kalendarza radomskiego schroniska? Dochód niestety nie na owczarki, ale na astkę z Radomia...mamy mniej niż połowę deklaracji i dlatego wystawiamy co mamy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176820-Niepowtarzalny-schroniskowy-kalendarz-Nigdy-nie-bAE-dzie-w-sprzedaA-y-dla-Sofii-do8-01?p=13810561#post13810561[/URL]
  22. A ja mam jedno zdjęcie z podróży do hotelu - mało wyraźne, ale tak właśnie podróżowali Mars i Ares...a ja na siedzeniu pasażera z Jagą malutkim słodziakiem (jak określił ją TZ). [IMG]http://images50.fotosik.pl/244/0dea0832f093fa98.jpg[/IMG]
  23. Mam kalendarz dla Sofii... Zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176820-Niepowtarzalny-schroniskowy-kalendarz-Nigdy-nie-bAE-dzie-w-sprzedaA-y-dla-Sofii-do8-01?p=13810561#post13810561[/URL]
  24. hm...ludzie wręcz kochają małe pieski...tak sądzę te ostatnie z Korą są śliczne...i na nich widać, że Kora to spory pies, a Dorka taka mała
  25. To co, trzeba by chyba tytuł zmienić...czy jeszcze czekamy? Ruda jest przecudna :) Też ciężko by mi było taką oddać. Z resztą każdego psiaka ciężko oddać
×
×
  • Create New...