Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Oby wszystko poszło gładziutko :) Nie ma co się kłócić o to co ktoś zrobił, czego nie....dużo szczeniaków, dużo problemów i wydatków - a wy wszyscy jesteście wspaniali za to, że nie zostały one u tego człowieka na godowie.
  2. [quote name='tula'] a co Tobie Monday sie wyswietla jak chcesz tam zamieścić ogłoszenie?[/QUOTE] żebym przeczytała regulamin :( Pokazuje mi w czerwonych ramkach tytuł, opis i telefon. Przeczytałam ten regulamin i napisane jest, że nie można codziennie kasować i dawać ogłoszenia na nowo, nie można też za często dawać tego samego ogłoszenia :( - grozi ograniczeniem konta. Spróbuję dzisiaj, może to chwilowe było.... No, ale psiaki ogłoszeń na gumtree przez to nie mają.
  3. [quote name='hotelterier5']Ares dalej bardzo ruchliwy. jest zadziorny, dlatego za towarzystwo ma tylko Marsa. Twarde chłopaki-dla nich to może pracę trzeba znależć?[/QUOTE] Dobra myśl - stróżami to pewnie już byli. Przydałoby im się trochę obowiązków :) Pani Asiu, a nikt koło pani nie chce takich dwóch rozrabiaków do pilnowania?
  4. no ładnie...red żartownisia ????? pewnie powiedziała, że Korek do domu nie pojechał czy coś podobnego :)
  5. Faktycznie cicho :( A z ogłoszeń żadnego odzewu nie ma???? A kto robi ogłoszenia?
  6. Amelce nie będę allegro robiła....reszta moze sie dublować - nie zaszkodzi !
  7. [quote name='Marzenuś'][B][U]Amelka vel Fruzia: [/U]Ma ok roku. Jest troszkę jamnikowata z budowy. Spokojna i bezproblemowa. Przylepa taka. Ale jak na młodego psiaka skora do zabaw. Ładnie dogaduje się z innymi psami. No i nie umie chodzić na smyczy.... [/B] [IMG]http://i725.photobucket.com/albums/ww251/Marzenia_88/tn_DSC07064.jpg[/IMG] [/QUOTE] Ogłaszam prócz Bobika i Pusi jeszcze Amelkę. Ogłoszenia tych wszystkich trzech psiaczków będą na: kupiepsa, przygarnijzwierzaka, adopcje.org, animalia, szukajzwierzaka, petworld, kupsprzedaj, ojej, ojoj, za0, adin, e-zwierzak, owi, sprzedasz, darmobranie, gumtree.... Nie wiem czemu nie mogę na gumtree dodać ogłoszenia. Czytam regulamin i nic. mogli mi konto zblokować - bo napisane, że nie można codziennie kasować i dodawać ogłoszenia...hm, ciekawe.
  8. [quote name='bumerang']Przelewałam 3.02[/QUOTe] nie mam tej wpłaty :( nie wiem dlaczego....bumerang, możesz sprawdzić jeszcze raz przelew? ostatnie wpłaty to 26.01 od ewab 200zł, 1.02 od andzia69 50zł i 2.02 malibo57 50zł...potem nic, tylko przelew wychodzący dzisiejszy do BeatyM za hotel...
  9. [quote name='bumerang']Ja za luty tez już przelałam![/QUOTE] Nie mam żadnych innych wpłat z lutego :( Może w piątek robiłaś i jeszcze nie było zatwierdzenia przelewu...poczekamy, jak wysłane to dojdą. Wysłałam już pieniądze Beacie...w obec czego ewab możesz do rozliczeń wpisać również wpłatę od Beata M 60zł za styczeń i luty....oraz wydatki 750zł Zostaje 821zł
  10. No tak, co tu pisać...pewnie łobuzuje Jagunia i tyle. Złościc się na nią nie da...bo jak tu złościć się na taką mordeczkę śliczną.
  11. Beata, zrobię ci przelew, żebyś zapłaciła Magdzie za Sofię. Czy wysłać ci tak jak ostatnio o 60zł mniej (za twoją deklarację na styczeń i luty ? )
  12. [quote name='doddy']Jak Sofinka stoi z finansami?[/QUOTE] Przepraszam, trochę zaniedbałam zgłaszanie pieniążków na koncie Sofii: Aktualnie jest 1511zł i niezapłacony hotel za 10 styczeń - 10 luty. Jakoś płacenie z góry nam nie wychodzi :( Ostatnie wpływy były następujące (ewab uwzględnisz je w pierwszym poscie??? :) ) ewab - 200zł (za styczeń i luty) malibo57 (za luty) - 50zł andzie69(za luty) - 50zł doddy w pierwszym poście zawsze jest rozliczene, aktualne - tylko tym razem tak jakoś z mojej winy nie zostało ono uaktualnione. Przepraszam, ostatnio jakoś mam mniej czasu, więc jak włączam komputer, to często na dogo nie wchodzę, tylko biorę się za ogłoszenia psiaków...niemniej nawaliłam :( Żadnego odzewu w sprawie Sofii ???? Nic?
  13. [quote name='lilith27'] wieści z domków: marmurek jest małym przytulaskiem ma nowe imie rośnie śpi na łóżku zdarzy mu się załatwic potrzebę w domu szczeka na kotke jest problem, bo kotka (dorosła) boi się go ucieka przed nim i chowa się nie chca na razie się zaprzyjażnić co tu robić? szkoda kotki mirka w nowym domku ma nowe imie koleżanka druga adoptowana suczka jet dwa razy mniejsza bawią się razem i wszystko jest fajnie nie wolają na dwor jeszcze z uwagi na pore roku i ostatnie mrozy malenkie były troszkę oszczędzane ze spacerkami powoli oswajają się z inwentarzem kotki pokazały szczeniorkom gdzie ich miejsce generalnie wszystko fajnie AnnaA pan śle pozdrowienia, Bico napisze jutro do Macia nie mogę obsługiwać skrzynki w tym komputerze[/QUOTE] A czy jakieś wieści z domu od Jaguni są???
  14. i ja się cieszę baaaardzo :) Jak zawsze, mam nadzieję, że wszystkie bezdomne pieski spotka taki los jak Korusia...
  15. [quote name='anetek100']plus jeszcze ja allegro non stop dla: Bobik, Pusia, Asik, Fizia, Murka i moge jeszcze dla ktoregoś nawet kilku ale proszę dac znać żeby nie dublowało się, bo wtedy usunął obie aukcje:([/QUOTE] Ja robię ogłszenia na allegro dla bobika i pusi....jutro będę odnawiać.... I ogólnie póki co tylko dla tych dwóch psiaczków ogłoszenia robię...
  16. Jak skończy się Dorce to allegro, to zrobię jej wyróżnione. Musi ta maleńka znaleźć dom. A może nowa opielunka Dorki jakiś tekscik do ogłoszeń o suczce napisze ???? :)
  17. red będziesz w schronie jak przyjedzie ta pani?
  18. i mój mail podam do zdjęć [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  19. ale wiadomość :) Ja nie mogłam na dogo się dostać przez ostatnie dni - nie wiem czemu....ale wchodze, patrzę i się cieszę :) Red, jedziesz z panią do schroniska?
  20. lilith, poproś bumerang (ona jest z poznania)....sprawdzała domek dla Floyda - przemiła kobietka z niej :) A na wyprawę do poznania to cały dzień trzeba liczyć. I koszt ok 200zł :( strasznie dużo - 2 bramki na autostradzie do opłat...
  21. może się jeszcze odezwie...
  22. tayga - tak zadowoleni ludzie :) aż miło popatrzeć :) Jak ja się cieszę. Bardzo chciałam tą kruszynkę zabrać do siebie, ale mąż na żadnego psa już się nie zgodzi :( Tak bardzo się o nią martwiłam. Z jakiego ogłoszenia ci ludzie? Z allegro? Cieszę się, że sunia już ma dom. Tayga, ja twierdzę, że sądząc po minach nowych właścicieli to słusznie zrobiłaś, że oddałaś im sunię. Czy uważasz, że oni mogliby jakąś krzywdę jej zrobić? Pewnie będzie spała między nimi i tyle :) :) :)
×
×
  • Create New...