Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ja dokładam się 50zł do Bobikowego transportu, jeszcze 300 musimy znaleźć. Ten pies musi mieć dom. Mam nadzieję, że wizyta wypadnie dobrze. Proponuję za wczasu zmienić tytuł" Jak nie zbierzemy pieniędzy na transport, to Bobik nie będzie miał domu" czy jakoś tak....porozsyłamy wątek, ktoś się zgłosi z pomocą. Jak dom nie wypali, to wszystkim podziękujmy i przeprosimy za zamieszanie...ale będzie wiadomo ile pieniążków będzie. No, dogomaniaczki...ja wiem, że ciężko z kasą (A Bobik musi ją mieć na bilet), ale załóżmy, że w tym miesiącu odpuszczamy wszelkie ekstra wydatki (fryzjer, kosmetyczka, nowe ciuchy)....przetwory na zimę pewnie porobiłyście, więc kanapeczki z dżemikiem będą pyszne...po co od razu szynka:roll: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Czyli Bobik we wtorek ma się znaleźć w radomiu, tak? Będzie miał go kto przywieźć??? I o której godzinie? Nie do końca rozumiem, ale to nieważne bardzo, czy husky przyjeżdża ze szczecina do Radomia, a z radomia do szczecina jechałby Bobik, czy Bobik miałby jechać razem z huskim? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A o ktrej transport_ I skąd on będzie? Trzeba będzie Bobika do radomia przywieźć? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A o ktrej transport_ I skąd on będzie? Trzeba będzie Bobika do radomia przywieźć? -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Właśnie ja nie wiem z jakiego ogłoszenia, bo dostałam tylko maila od pani, która zatytułowała go "Dora", a wmailu napisała "Pozdrawiam". Żadnej wiadomości z danej strony ogłoszeniowej nie było, tylko bezpośrednio mail ze skrzynki od tej pani. Myślałam, że może pani chciała podpytać o Dorkę i że zapomniała napisać coś wiecej prócz "pozdrawiam", ale na moje pytanie odpowiedziała, że rozmawiała telefonicznie i miała podać swojego maila, żeby dostać więcej zdjęć Doreczki :) Super, że ten domek będzie. Dorka jest śliczna, a ta pani będzie pewnie bardzo szczęśliwa mając taką psinkę :) No, to niech Dora kończy to cieczkowanie, sterylka szybko...i do domu. Dobrze, że pani chce czekać na Dorę... -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Właśnie ja nie wiem z jakiego ogłoszenia, bo dostałam tylko maila od pani, która zatytułowała go "Dora", a wmailu napisała "Pozdrawiam". Żadnej wiadomości z danej strony ogłoszeniowej nie było, tylko bezpośrednio mail ze skrzynki od tej pani. Myślałam, że może pani chciała podpytać o Dorkę i że zapomniała napisać coś wiecej prócz "pozdrawiam", ale na moje pytanie odpowiedziała, że rozmawiała telefonicznie i miała podać swojego maila, żeby dostać więcej zdjęć Doreczki :) Super, że ten domek będzie. Dorka jest śliczna, a ta pani będzie pewnie bardzo szczęśliwa mając taką psinkę :) No, to niech Dora kończy to cieczkowanie, sterylka szybko...i do domu. Dobrze, że pani chce czekać na Dorę... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
tula...jest gdzieś wyżej link wtawiony odnośnie tego transportu, może spytaj sama, czy ktoś kontaktował się w sprawie ewentualnego dokoptowania Bobika do tego huskiego. Kurcze, może na dogo od razu przy kontaktach nr telefonów wstawić....czasem ardzo trudno jest się z kimś skontaktować a czas bardzo nagli.... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']1.namierzylam na dogo dziewczyne z goleniowa i mam jej gg jest na stronie fotoblogow/865-02-67/-czy ktos ma to gg i moze poprosic ja o tel.stacjonarny aby pani ala mogla zadzwonic-sprawa pilna bo widze ze na transportowym na wtorek szykuje sie jakis transport haskiego na trasie radom -szczecin [/QUOTE] Udało się kogoś z gg znaleźć? Albo może odezwała się ta dziewczyna z goleniowa? Piszcie, bo trzeba zdążyć do wtorku. Transport podobno z radomia, więc bobika trzeba przywieźć od p. Ali do Radomia....Czy oni z huskim mogliby podjechać po Bobika? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
No, to sprawdzajcie domek dla Bobika :) Nie mam pojęcia jeszcze jak z transportem...pewnie bliżej wakacji byłoby łatwiej...a może i nie. Na pewno postaramy się tak to zorganizować, żeby było dobrze. Najwyżej bobik będzie nocował u kogoś... -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
AnnaA, a w ogóle jakiekolwiek telefony o Lusię były? -
Witam wszystkich na ty wątku....szczeniory piękne :) Napisała do mnie osoba z ogłoszenia o 7miesięczną suczkę, z pytaniem, czy nie ma jakiegoś szczeniaka.... Nie mam pojęcia czy ktoś konkretny, czy nie, nawet nie wiem skąd....ale zawsze można sprawdzić. Widzę, że szczeniaków u was pod dostatkiem. Oto mail: [FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Spróbujcie skontaktować się z tym kimś, a może akurat to ktoś kto da dom?[/FONT] [FONT=Verdana]A jak nie, to stracicie czas....:([/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Trafiłam tutaj z wątku Nepperka, na którym ona03 wstawiła link.[/FONT] [FONT=Verdana]Jakby co mogę pomóc z ogłoszeniami, mogę wziąć góra dwa pieski....tylko musicie mi pokazać "paluchem" psa i tekścik o nim, lub jakieś krótkie info...bo zanim ja się przez wątek przedrę....[/FONT] [FONT=Verdana]Jestem też na wątku, gdzie kobitka ma 60psów, bo jej ludziska podrzucają, a wójt tyłek wypina....i wiem, że ciężko się połapać na początku, który pies to który....który ma już dom....Dlatego proszę póki co o podunięcie mi na tacy danego psa, który potrzebuje ogłoszeń/[/FONT]
-
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Czy jakieś wieści z Nepperkowego domku? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
I jak z oczkami Marsa? I ponowię pytanie, czy jakieś wieści w sprawie domków dla bohaterów wątku są? -
I nikt nie dzwoni o Skrata? A z allegro też nikt? Na gumtree cały czas sporo wejść. On taki onkowaty....naprawdę fajny psiak. Jak kiedyś miałam do wydania psa typowego na podwórko, bo do domu się nie nadawał niestety to wszyscy pytali czy to owczarek....więc myślałam, że owczarki naprawdę mają wzięcie.
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Czyli marlenka zajmuje się kołowaniem kogoś na wizytę przed///dla Bobika -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
hej...nie wysuwajcie pochopnych wniosków... ktoś mógł się źle wysłowić, pisząc zaraz po urodzeniu mógł mieć na myśli takiego malutkiego pieska, przypominam, ze osoba odezwała się na ogłoszeniu młodej 9-miesięcznej suczki. Może chciała spytać o młodszą i żeby jakoś się określić użyła sformułowania "zaraz po urodzeniu", a miała np. na myśli jakieś 2miesięczne maleństwo. Odezwiecie się do tej osoby, czy nie? Bo jak nie, to oddam kontakt momu innemu. Wiadomo przecież, że jeżeli ta osoba okazałaby się niepoważna, podejrzana, lub zwyczajnie nieodpowiednia, to nikt jej psa nie da.... Była odpowiedź na ogłoszenie...odpisałam, że przekażę jej kontakt....przekazałam wam....i nie wiem czy macie w ogóle ochotę sprawdzić, czy ta osoba się chociażby odezwie na waszego maila czy z góry ją przekreśliłyście, bo mogła źle się wypowiedzieć....i zaraz powstaną potworne historie nt. tej osoby, której nikt nie zna. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Super :) Tak kojarzyłam znajomo brwinów...a to umka tam jest :) To ja już nic nie piszę, tylko czekam....na dycydującą wiadomość na forum :) -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith, udało ci się skontaktować z tą panią w sprawie Dorki? A napomkniesz nam skąd ta pani jest? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
No i myśląc o Floydzie (myślę, że mimo braku info od właścicieli to wszystko ok), wiem, że nie ma co dyskwalifikować potencjalnego domu ze względu na odległość. To tyczy się Bobika..., który ma szansę pojechać z okolic Warki w okolice Szczecie. Ma szanse, jak wszytsko wypadnie dobrze....i jak naprawdę się przyłożymy do tej adopcji, a nie na zasadzie, daleko, jakoś to będzie.... To tak mi się wymknęły takie myśli... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
marlenka...to jak, decydujecie się na ten dom dla bobika? trzeba podjąć decyzję, dogadać się, kto szuka odpowiedniej osoby na wizytę przed... później jakby okazało się wszystko ok, to trzeba organizować transport... A pisaliście do tego kogoś, do kogo maila tu na wątku wklejałam? Bo jak nie chcecie tego kontaktu, to od razu mówcie, komuś na pewno się przyda...a nie wolno pozwolić, żeby ludzie tak czekali na odpowiedź. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
To w takim razie, decydujecie się na ten dom z zachodniopomorskiego??? Z transportem będzie bardzo ciężko....ale jakiś łączony można zorganizować. Trochę Bobik się pomęczy, trochę będzie przerzucany...ale potem jakby co to już będzie w swoim domu :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A w sprawie Bobika jakieś nowe telefony były? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Czy były jakieś telefony od Floydowej pani/pana?