Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Czy domek na Dorkę nadal czeka?
  2. Czy domek na Dorkę nadal czeka?
  3. Coś chyba się nie dogadaliście :) Z tego co ja wiem, to nie było innej opcji niż piątek - przynajmniej jeżeli mowa o tym transporcie. Oby Basterek dojechał cały i zdrowy :)
  4. Ja tak się wtrące, ale to nie dzisiaj gość miał zabrać Bastera ???? Dzisiaj z rana...?
  5. [quote name='bumerang']kasa przelana[/QUOTE] Tak, kasa wpłynęła wczoraj. 30zł, na koncie Zośki 531zł :)
  6. [quote name='AnnaA']Rudzik ma wspaniały apetyt. Bardzo lubi banany i jabłka. Mam nadzieję, że potupta sobie jeszcze niejedną wiosnę po moim ogródku.[/QUOTE] No, jak mu tak dobrze :) w takim miłym towarzystwie :) z taką opieką :) Ma wszystko co powienien mieć...człowieka, ktory przytuli i pogłaska, który do niego wraca, ma pieskie towarzystwo, do którego też można się przytuliś jak zimno :) Ma ogródek, ma jedzonko....:) Tego wszystkiego życzę każdemu pieskowi....
  7. Dzięki bumerang...oby jak najszybciej Sofia do domku poszła :)
  8. A dokąd pojechał Misio ???
  9. bubu...masz zapełnioną skrzynkę :( więc wklejam tutaj zapytanie z gumtree jakie dostałam o Hanię :) " [B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzień dobry czy możemy prosić o przesłanie nam aktualnych zdjęć hani(tego pieska,który wystawiony jest na gumtree)? z góry dziękujemy i pozdrwaiamy " bubu, proszę odpisz, żeby ktoś nie poczuł się olany...
  10. No to pisz Beatko jak będziesz wiedziała coś więcej...trzymam mocno kciuki :)
  11. OK...to będę ją ogłaszać. Dam ten sam tekst...który jest w zbiorowym allegro :) Hania i Jacuś też go mają...podoba mi się, taki ogólny jest. A skoro jest starsza, to wiadomo coś o niej? Jaka jest, łagodna, zadziorna, lękliwa....?
  12. Doszły nowe wpłaty od Malibo57 - 50zł i Andzi69 - 50zł, dziękujemy ogromnie. Przelałam pieniądze BeacieM na hotel za 10luty - 10marzec - 450zł...bo mamy zniżkę, a ostatnio płaciłyśmy 750zł. Wg mnie aktualny stan konta Sofii to 501 zł :( I mamy problem....bo jak do 10 kwietnia Zośka domu nie znajdzie, to nie damy rady finansowo jej utrzymać :(
  13. [quote name='tula'] No i co w końcu z tym transportem Bobika bo ja sie juz pogubiłam.[/QUOTE] tula, wszystko dogadane :) Bobik wyjeżdża w piątek rano...kierowca dostał dwa telefony, do p. Ali i do ludzi z Goleniowa - sam się z nimi poumawia. Pieniążki na drogę ma dać mu p. Ala, która albo je dostanie od mtf, albo założy... Wszystko będzie dobrze :)
  14. mtf...pies ze szczecina przyjeźdża z tym panem Konradem...dałam już wszystkie namiary i na panią Alę i na rodzinę w Goleniowie...wszystko będzie kierowca sam sobie ustalał.
  15. Z panem od transportu Bobika wszystko załatwione :) Tak jak rozmawiałam z mtf p. Ala da pieniądze temu panu za transport.
  16. Jejku, to ludzie nie mogą nauczyć go zostawać w domu bez pisków? Nic od razu....przecież z psem trzeba pracować. A jakby dziecko okazało się niedobre, to też by go oddawali komuś??? Ech !!!!!
  17. Marlenka...tel. do pana Konrada 693 714 032...zadzwoń do niego - bardzo dobrze się z nim rozmawia i nie marudzi. Dostałam już odpowiedź od pana ze szczecina, że pisze się na wspólny transport. Zadzwoń Marlenka....dogadaj wszystko, możesz też ustalić transport Bobika...(ja i tak chciałam jakby co podać mu tylko telefony do p. Ali i do ludzi z Goleniowa - niech sam do nich dzwoni i się umawia i bierze adresy - zawsze możesz ty to zrobić, tylko daj znać mi czy się umawiałaś)
  18. No i jak z tym transportem ? Piszecie się? Transport 300zł...rozmawiałam z panem do którego dostałam nr od invictus...ale cisza póki co. Też chcę wiedzieć...bo sami nie pokryjemy całego kosztu.
  19. Transport kosztowałby nas 300zł :( Bo tamten pies ze szczecina pod radom....ale gość sam odebrałby sobie Bobika od p. Ali. Kto się dorzuci ????? Prosimy - dla Bobika !!!!
  20. Bobik miałby dom :) Niesamowite.... Błagam, zróbmy wszystko, żeby zawieźć go do tego Szczecina.
  21. Rozmawiałam z gościem ze Starogardu Szczecińskiego... Za transport Warszawa-Szczecin powiedział mi 500zł....my musimy zawieźć psa z Warszawy do Szczecina...może złożymy się na pół...to po 250zł wyjdzie. Odpiszcie, sprawa pilna. Jakby co dam numer tel do tego pana....może do Radomia przyjedzie (nam nieważne czy z radomia czy z warszawy, bo i tak psa musimy przewieść z wioski do jakiegoś większego miasta, bo będzie łatwiej). Odpiszcie !!!!
  22. Z Nowodworu na własną rękę organizują transport z Pati-C Napisałam do dziewczyn w sprawie tego owczarkowatego ze szczecina.... Na pół to by nas 250zł wyniosło....i tak lepiej niż przy pierwszej opcji.
  23. To wątek z tego Nowodworu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180985-potrzebny-transport-z-Nowodworu-lubelskie-do-InowrocA-awia-kujawsko-pomorskie?p=14221997#post14221997[/URL] A odnośnie tego huskiego, to nie wiem kto to organizuje....
×
×
  • Create New...