-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Agata Buzek bierze w wielu akcjach udział.. Ma cięty język i znajomości..
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwop']odwiedza, odwiedza...:oops:[/quote] Ciotka Tobie to się nie dziwię.. Mam nadzieję, że szybko wszystko minie. U nas już dobrze - Nancy lubi windy, już wie która przyjechała, wchodzi grzecznie siada w kącie i czeka :) jak wracamy to spuszczam ją ze smyczy i jest baardzo dumna jak znajdzie właściwe drzwi (na jednym piętrze jest 10 mieszkań) A co do spacerów Nancy/Pysiak/Wąchacz je [B]UWIELBIA[/B] :lol: kocha dzieci, do psów ciągnie, no i ten śnieg.. Dziś jest go już tyle, że miejscami ją przykrywa w niektórych zaspach - i właśnie tu jest najfajniej :diabloti: a ja biedna latam i tylko portki później suszę, bo ona jest taka szczęśliwa :) no a jak wróci to prosto na łóżko.. trzeba się wytrzeć przecież :evil_lol: mam za swoje jak pokoju nie zamknę:cool1: -
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
Soema replied to stellak's topic in Już w nowym domu
Boże :-( w żadnym hotelu ich nie wezmą?:-( co za (sku*****) ludzie :angryy: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='RIVER']Witaj Nancy :p mam trochę zaległości w czytaniu co u Pysiaczka :eviltong:[/quote] No ja naprawdę jestem oburzona, że tak nas nikt nie odwiedza:mad: :eviltong: -
[quote name='iwop']To trzymajmy teraz kciuki :p[/quote] Trzymamy :)
-
Poznanskie szczeniaki potrzebuja pomocy !!! *POMOZ NA SWIETA* mają domy
Soema replied to kasimaga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']Niebawem będę miała nowe zdjęcia psiaków, myślę, że jutro uda mi się jutro wkleić.[/quote] A już wiesz jaka płeć?:oops: jak się uda to może ogłoszenia się zrobi, a prosiłaś kogoś o banerek? Żaden psiak domu nie znalazł? -
[quote name='funia']Jest ich zdrowo ponad 20 ,SĄ MALEŃSTWA NIEDAWNO PRZYWIEZIONE I SĄ PODROŚNIĘTE ,[/quote] Funia, a takie maleństwa naprawdę malutkie są u Was? To na razie pytanie teoretyczne, bo jeśli okażę się, że suni z innego wątku będzie coś groziło to ją w pierwszej kolejności wezmę..:roll:
-
[quote name='Kinya']Czy jest ktoś kto ma dobre rozeznanie w strukturze urzędów Unii Europejskiej? Byłoby wiadomo gdzie kierować pisma żeby trafiły na biurka właściwych urzędników, miały jak największą siłe rażenia a nie poszły do szuflady z napisem "nawiedzeni". Może ktoś z Waszych znajomych, dzieci, dzieci znajomych studiuje/studiował np. europeistykę? Jest mnóstwo kierunków i szkół utworzonych pod kątem np. ewentualnego zatrudnienia w strukturach UE, pozyskiwania stamtąd funduszy itp. Ja miałam taki przedmiot na studiach, ale to było dawno, jeszcze przed naszym wstąpieniem do Unii i nic nie pamiętam:oops:[/quote] Ja studiuję, ale w tym momencie nic sensownego nie przychodzi mi do głowy.:oops: Jutro podpytam profesorów itd. co oni o tym myślą, może coś podpowiedzą.
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Irenko, nie znam się na tym jeszcze kompletnie - co zrobić? Czy mogę je aktywować, opłacić? Jak działa aktywacja w tych przypadkach?[/quote] Chyba musisz potwierdzić maila :oops: w większości tak jest.. -
Kurde no....:-(
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Masza4']Witam po długiej nieobecności. Ściskamy Nancy![/quote] A witamy i ściskamy :lol: już się stęskniłyśmy za Ciotką ;) nikt nas coś nie odwiedza..:roll: -
Poznanskie szczeniaki potrzebuja pomocy !!! *POMOZ NA SWIETA* mają domy
Soema replied to kasimaga's topic in Już w nowym domu
I co z psiakami? -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
Co tam u Mambusi?:razz: Rufusowa zmień może tytuł :) bo bym zawału dostała, myślałam że znów coś nie tak :eviltong: 3mam kciuki za domek Ślicznej Berty :loveu: i czekam na fotki Kory, o ! :evil_lol: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Ukradłam zdjęcie z ogłoszenia Irenki :diabloti: to jeszcze na gumtree wstawię.:eviltong: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Wstawić, Karinko, wstawić:loveu: - dziękuję Ci ogromnie :)[/quote] A powiedz mi Kochana, gdzie zdjęcia są aktualne :oops: bo zejdzie zanim wątek przekopie. -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Wstawić go na cafeanimal?:razz: Może uda mu się z Metrem,.. -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']wiecie ile waży Berta ??????????? przed chwilą wsadziłam ją na wage i przeżyłam szok 9 kg:crazyeye: a ja sie dziwiłam co mi tak ciężko nosić ją na rączkach:evil_lol: w kłębie ma 36 cm. ona jest z dnia na dzień większa:loveu:[/quote] Jaki klocek :crazyeye: moja Nancy połowę mniejsza, a mnie ręce bolą czasami :eviltong: ale cudowna jest, co z tym domkiem? -
Dziewczyny jak to jest z parwo? Przez jaki okres psiak może zarazić? Tam w okolicy nie ma żadnego hotelu?:roll:
-
[quote name='Tola']Kluseczka cudna:loveu::loveu::loveu: A u nas zima juz od świąt; za pare dni ma być ponad -20:roll: A w schronisku tyle szczeniaków:-([/quote] Dziewczyny ile teraz szczeniąt jest u Was w schronie? Jakie to psiaki? Biję się z myślami czy nie wziąć drugiego psiaka na DT, takie mrozy idą..:-( no i jeszcze jest kwestia transportu do Krk. :roll: jeśli nie ma szans to będę rozmawiała z dziewczynami z innych miast.
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek jadę szczepić Wariata :lol: jeszcze chcę skontrolować takie plamki na ciele Nancy. Co do wyglądu jest o niebo lepiej, zapach przyjemny, sierść w dotyku cudowna :) a osobowośc ma wyjątkowa, jest bardzo grzeczna, ale jak w nią coś strzeli to rozrabia. Na spacerach potrafi cieszyć się jak dziecko, swoją drogą bardzo lubi dzieci ;) do psów też ciągnie. Dziewczyny, poważnie zastanawiam się nad wzięciem jakiejś drugiej bidy na DT, idą ogromne mrozy, a w schronach pełno szczeniaków.:-( w tym mieszkaniu nie będę miała żadnych problemów. A i Nancy będzie mogła się bawić nie tylko ze mną :) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='zaginiona sara']tak by bylo najlepiej jakbys zostala jej czlowiekiem ale wiem ze czasem nie mozna[/quote] Oj na pewno by było najlepiej.. nie da rady. Myślę o jednej osobie, o moim wujku - psiarz nie z tej ziemi, w sumie kociarz też. Ma wysterylizowane, 9letnie: kotkę i suczkę. Sunia teraz choruje, jeżdżą z nią po wetach itd.. Te zwierzęta mają dom idealny, w zimie w bloku mieszkają, a miesiące ciepłe w domku na wsi. Jak się nie zajdzie dobry dom dla Nancy to porozmawiam z nim. -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Soema replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Ktoś zglosił AJB na Czarnych Kwiatkach? Zulugula jakoś 4 wraca, dzwonił ktoś do niej co się dzieje?:razz: -
Super wiadomość :multi: Nowy Rok zaczyna się dobrze..;) oby było lepiej :) Podziwiam Cię Iwop :loveu: chętnie bym wzięła Lole na DT, ale boję się o moją Nancy...:shake: