Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Ja jeszcze za mało doświadczenia mam, tym bardziej że Franio wymaga specjalnej opieki :oops:;) napiszcie może do Irenaka to doświadczony Psi Anioł :) zresztą sporo tu takich.
  2. Ona 100% zdrowa nigdy nie będzie, zawsze będzie musiała mieć szczególnie opiekuńczych właścicieli ;) RIVER nie bij.. ja tylko tak..:oops: Aaa no i prośba Dziewczyny poróbcie jej ogłoszenia, bo ja internet mam na razie baaardzo kiepski...:roll:
  3. [quote name='Basia1968']oj Pysiek Pysiek - brakuje mi maluszka. Tak pusto w domu:-( Ale pocieszające jest to, że ona jest u cudownej osóbki:loveu::loveu: Ta opuchlizna to pewnie po tym "wypadku":oops::oops: - ale taki z niej szaleniec:evil_lol::evil_lol: Mam nadzieję, że nic jej nie będzie. :-( bo mam wyrzuty:-( Nawet nie wiecie jak ona cieszyła się jak zobaczyła Soemę:evil_lol::evil_lol: Czyste szaleństwo!! Trzymaj się maleństwo - ciocia tęskni:-( i kocha mocno:loveu::loveu:[/quote] Ciotka lepiej niż u Ciebie chyba Małej nigdzie nie będzie :) więc słowo - a ja Ci ją z kokardą przywiozę :lol: a Bianka się chyba zamknie w sobie :oops:
  4. To jest mały wariat :eviltong: ona ma niespożyte ilości energii, jak źrebak bryka po podwórku, już bez problemu załatwia się w nowym miejscu. Tylko pieron nie chce przychodzić na zawołanie :mad: podchody straszne z nagrodami, a i tak ciężko. Bałam się, że po luksusach u Cioci Basi będę mieć kompana w nocy w łóżku, ale na szczęście po zdjęciu jej z łóżka i mizianiu na dywaniku, tak została :) całą noc leżała z misiem (prezent od Ciotki :loveu:) tyle, że mlaszcze jak go gryzie :diabloti: Aa no i to pies obronny, żeby nie było :evil_lol::evil_lol: jak jest na podwórku i idzie ktoś ulicą to szczeka, niczym moje olbrzymy, aż są zdziwione :eviltong: Odezwiemy się w Krk, podróży z nią w ogóle się nie boję ;)
  5. Oj Nancy nie lubi zdjec, :shake: ciężko ją ładnie uchwycić :) tata wspierał mnie..:eviltong: Troszkę ma spuchniętą tą dolną wargę. Łobuz :diabloti: aa no i wybiegała się z 40minut po podwórku i jej mało :roll: a ja zamarzam, a i ona w ogóle się nie słucha. Nie chce przychodzić na zawołanie, ani w domu, tym bardziej na dworze..
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/427/cc08c5c0fb52bee7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/44/7d1c3a59809af747med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/44/22715e1d872ff676med.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Bjuta']Cały dzień spędzony na "psich" stronach, chyba mnie z roboty wywalą (dobrze, że godziny nienormowane), ale jutro już tak nie będzie! Trzeba iść do pracy. Dobranoc wszystkim![/quote] Bjuta uważaj bo Dogo to jeden z gorszych nałogów :eviltong: tyle że pozytywny..:)
  8. [quote name='anhata']Soema zdieki....no cos slyszalam ze masz jakiegos psiaka na DT.... Marcik uoaaa to nie wiedzialam ze podswietlenie kosztuje ? napisz ile mam przyslac ...nie ma problemu z tym.... kosu32 szkoda ze sie nie da kazdemu pomoc :/[/quote] No mam prawie od miesiąca.. z chorą skórą. Leczymy i teraz pomału domu szukamy :roll: za dużo psiaków..
  9. Wysłałam i rozsyłam znajomym..
  10. [quote name='Basia1968']przepraszam, wstawiam, bo trzeba pomóc:-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/olkusz-oboz-zaglady-zwierzat-wyslij-list-127970/[/URL][/quote] Ja już wysłałam, dziewczyny trzeba pomóc !
  11. [quote name='iwop']Normalnie około 250:oops: m ale dla nas cena specjalna - 150 zł.[/quote] To chociaż tyle.. :roll: trzymajcie się tam dzielnie!
  12. No to cudo nie pies :loveu: oby godny domek się znalazł.. :)
  13. [quote name='iwop']Na środe na godz. 11 została wyznaczona sterylka aborcyjna Labki...:oops:[/quote] A wiadomo jaki koszt?:roll:
  14. [quote name='iwop']Lola bardzo wymiotuje...:-( Na 16 mamy być znów na kroplówce... Trzymacie mocno kciuki:oops:[/quote] Trzymamy.. :roll:
  15. Postaram się jej zrobic zdjęcia dziś, ale akumulatory mi padły i nie wiem czy się da :oops: podobno skóra dużo lepiej :)
  16. Już dziś wymiziam Pysiaka :lol: pewnie jej będzie brakowało kotów :diabloti: ale wygania za to po podwórku znów..:eviltong: jak będę miała chwilę to siądę nad ogłoszeniami :)
  17. [quote name='funia']Stan na piątek ok 20 ,z tym że 7 jest z suką -następne 4 też a reszta jest bez matki[/quote] Funia a jak to jest tam u Was, jak zabieracie szczeniaka na DT to podpisujecie umowę ze schroniskiem, tą niby adopcyjną?
  18. I jak sytuacja Iwop.. strasznie mi ta sunia w głowie siedzi :roll:
  19. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam....:-( biedna psina..:-(:-( Ile jest jeszcze szczeniaków w schronie?
  20. Ale bym wyprzytulała.......:oops: gdzie ona za duża.. mniejsza chyba nawet od mojej Nancy.
  21. Wyjątkowy psiak..:loveu: z załatwianiem się w domu nie ma problemów? Jak można psa wyrzucić..:shake:
  22. [quote name='anhata']Dziewczyny jak ogłoszenia w sprawie Cezara ???? allegro co ile trzeba odnowiac ??? Soema cos mowila kiedys o Metrze ...hmm...[/quote] Już pisałam jak to z Metrem jest.. trzeba mieć dużo szczęścia żeby artykuł się pojawił. W sumie dziś odświeżę go na cafeanimal, może się uda. Potem odpadam, bo leczenie Nancy przynosi efekty i mogę zacząć jej szukać DS :)
  23. Jestem pełna podziwu, że tacy ludzie nie wstydzą się tego powiedzieć otwarcie ..:mad:
×
×
  • Create New...