-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Wpisuję wszystko, gdzie są w miarę aktualne ogłoszenia: aleokazja, kupiepsa, ojej, kupsprzedaj, alegratka, petworld, dwukropek, kokosy, pineska, pajeczyna, bono-polska.[/quote] Dzięki Ciotka widzę po mailu, że szalejesz :) już wieczorem powinnam mieć normalnego neta to zrobię gumtree i nadrobię zaległości, wstyd sie przyznać, ale nigdy nie byłam na wątku Zuli..:oops::oops: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No właśnie Ciotka.. Samo wyjdzie, póki co nikt nie dzwoni. A jej tu dobrze. Najgorsze jest to, że ona jest taki ufnym szczeniakiem jakie miałam wcześniej. Tu przed nami się "otworzyła" i takie tam. To najgorzej boli, że po takim czasie jakoś tam ją rozczaruję :roll: ale mnie humor dopadł :razz: a tu niedługo zamojskie maleństwo przyjeżdża :lol: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przepraszam za off, ale może możecie pomóc..:oops: ktoś z Waszych znajomych, ktokolwiek.. Szczeniaki mogą trafić do schronu, trzeba pomóc dziewczynom. Kilka dni, nawet w łazience:roll: [COLOR=#550055][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-mialy-umrzec-z-mrozu-glodu-potwornie-zarobaczone-zaniedbane-7-szczeniakow-128388-new/]Kraków-mialy umrzec,z mrozu lub glodu..potwornie zarobaczone,zaniedbane 7 szczeniakow - Strona 9 - Dogomania Forum[/url][/COLOR] a dla Nemusia buziak żeby się nie gniewał:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-mialy-umrzec-z-mrozu-glodu-potwornie-zarobaczone-zaniedbane-7-szczeniakow-128388-new/"][/URL] -
[quote name='Asior']i ja rowniez dostałam odpowiedż od powiat. insp. weterynarii...[/quote] Hurtowo poszło... też mam:oops:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Masza4']Mam ostatnio straszne problemy z dogo (albo swoim kompem :angryy: ) złośliwość rzeczy martwych :mad: Soemo, czyli wystawiać to allegro czy nie, skoro zakochaliście się z dziewczynie? :roll: [SIZE=1]ps. my też kiedyś chcemy mieć boxera :oops: takiego najchudszego ze schrona na największym zadupiu :loveu: [/SIZE][/quote] My bwp regularnie przeglądamy..:oops: Mój TZ ma sunie boxerkę, cudna dziewczyna :loveu: no ale faktycznie w Nancy jesteśmy zakochani, ale zrób Ciotka allegro... Nie zaszkodzi, jak ktoś się zgłosi i będzie fajny to jak nie ona to może inna bida znajdzie domek :) [SIZE=1]aż mnie ściska.. ehh[/SIZE] -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Powiedziała co wiedziała :eviltong: dzięki :) z jednym daję dobrze radę, zobaczymy jak z dwoma.. Nie ma co szaleć, choć bid tyle :-( Dobrze, że chłop psiolubny, całe mieszkanie też ;) a i tata jak dziś dzwonił już nie pytał "jak Nancy" tylko "ile masz już psów?" :eviltong: a ja nic mu nie mówiłam, on zawsze wie lepiej :mad: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Polubisz jutro, jak dokończę ogłszenia :diabloti: Dziś nie dałam rady, bo załatwiałam sobie hurtowy przypływ tymczasów. A ostatnio mam dobrą passę - sporo zwierzów, ktore się szykowały do mnie na DT, nie zdążyły dojechać. I grzeją zmarznięte dupki w swoich domkach albo właśnie dostały propozycje domków :p[/quote] Może też Cię nie lubią i uciekają :lol: nie no żart, śledzę wątki i widzę jakie spustoszenie siejesz :evil_lol: A powiedz mi lepiej mieć jednego psiaka na DT, czy kilka wg Ciebie? Do nas jutro bida z Zamościa przyjeżdża, TZ Toli namawiał mnie żebym dwa maleństwa wzięła.. Ale to na pewno nie teraz, bo sesja jest, a nawet wizyta u weta byłaby uciążliwa z dwoma, jakbym sama jechała, a memu chłopu głowy nie chcę zawracać, niech się uczy i zarabia potem na rodzinę :diabloti: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']A Ty to tylko dodatek do super psa :eviltong:[/quote] Dobra... zapamiętam :roll: idę się pobawic z moją przyjaciółką - Nancy. A Ciotki już nie lubię :eviltong: -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
A co tam u Mamby? Ona niby mniej owczarkowata, ale też śliczna :) Tyle bid na dogo, ale bardzo w typie owczarka szczeniąt nie widziałam :shake: Jagienka może załóż wątek w Adoptuje psa, czy jak to tam leci:eviltong: czy nie ma sensu?:razz: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Zdolna bestia z niej :razz:[/quote] A ja to co... :oops: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
A my umiemy 'siad' :cool1: no prawie...:oops: -
:multi::multi::multi:
-
Alee dobrze :multi:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Na pewno Ciotki macie rację, że Mała musi "iść na swoje"....:diabloti: ale dom dla niej musi być naprawdę bardzo odpowiedzialny, cierpliwy... To nie jest psiak, który od razu wepcha się na kolana i będzie chciał być pieszczony. I nie będzie od razu skakać i się cieszyć na ich widok, choć to psie dziecko jeszcze.. Ale może gdzieś czeka na nią taki domek :razz: jak się nie znajdzie taki to będę rozmawiać z wujkiem, teraz nie ma na razie sensu, bo jego Kochana Kropcia jest chora i by mu tylko przykro było. Co nie zmienia faktu, że drugiego TAKIEGO psiaka nie spotkam :oops: Wczoraj zgubiła ostatniego kła :evil_lol: -
[quote name='jogi']przecież to nie możliwe, zeby ich tyle się co chwilę brało. No ręce opadają po prostu:shake:[/quote] A jak tam Twoja tri, ona ma już dom? Widziałaś Jogi tego, jak rodzeństwo [COLOR=#550055][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/skad-sie-wzielo-blue-merle-po-czarnej-kundliczce-szczeniak-ze-schroniska-szuka-dt-128463-new/]skąd się wzięło blue merle po czarnej kundliczce?/ szczeniak ze schroniska szuka dt - Strona 3 - Dogomania Forum[/url][/COLOR]
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']To co - robić jutro ogłoszenia z tą zmianą dot. nużycy?[/quote] Jak możesz Ciotka to zrób, może ideał się odezwie..... -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kama2']Wpadlam do Nancy i widze, ze dziewczynka taranem wpakowala sie do serducha Soemy :evil_lol: . Spryciula;) Mizianka dla malutkiej i fajnie , ze ona taka kochana:loveu:[/quote] Ojj wpadła.. ale będzie bolało jak trzeba będzie się rozstać... :roll: -
[quote name='funia']Jest już wszystkich ponad 30 , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.[/quote] Właśnie TZ Toli mi mówił dziś..:-( tragedia.. W piątek na pewno jedna bida do mnie przyjedzie, jak nie dwie. [CENTER][SIZE=4][B][COLOR=Red]Tymczasy potrzebne!!!![/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER]